Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. To dla Bystrej nowa sytuacja więc zrozumiałe,że póki co jest obserwatorką. Ale myślę,że wszystko jest na dobrej drodze i z czasem się przyzwyczai. ;) ps. kicia jest super :loveu: Co do tego wycia to też mam teraz problem z moim psiakiem..tylko trochę inny.Miesiąc temu przeprowadzałam się,zmiana mieszkania sprawiła,że przy każdym wyjściu z domu psisko szczeka i wyje.Nawet jak tylko moja mama wyjdzie to za nią stęka i jęczy. To już starszy psiak i swoje przeszedł,ta zmiana domu(mimo,że osoby te same i meble itd) wpłynęła,że poczuł się zaniepokojony.:shake: Pysiu trzymamy mocno kciuki !! :thumbs:
  2. Hihi,fajne te podpisy pod zdjęciami :eviltong: Biszkopcik:loveu:
  3. [quote name='paula_t']Idę próbować, zaraz się okaże, dziękuję :)[/QUOTE] udało się :multi: :) nie ma za co ;)
  4. [quote name='paula_t']Ciotki, powiedzcie mi jak się Wam udaje wklejać 2 banerki? U mnie od razu się pokazuje, że jakiś tam kod bb jest za długi i ma więcej niż 400 znaków- nic z tego nie rozumiem:shake:[/QUOTE] ciocia spróbuj bez tych linków co masz w sygnaturce,powinno się udać ;)
  5. I jest banerek od cioci fochu,ja się częstuję i zachęcam wszystkich :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238764-ZOSIA-14-lat-nowotw%C3%B3r-za%C4%87ma-chore-serce-JEST-MIEJSCE_-BRAKUJE-%21RATUNKU%21%21"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7458/zosiao.jpg[/IMG][/URL]
  6. Skromny pakiecik,bo na wielu stronach ogłoszenia od Agusi są ciągle aktywne :) [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=156092[/url] [url]http://tygodniowe.pl/details.php?id=72761&key=0aa13bd0dc05c1dcb9534fdb7f18b733[/url] [url]http://owi.pl/ogloszenie/Boston_-_najlepszy_towarzysz_dla_Ciebieprzyjazny_wszystkim,769123[/url] [url]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/723727-boston_najlepszy_towarzysz.html[/url] [url]www.ojej.pl[/url] - czeka na moderację [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/49013-boston-najlepszy-towarzysz/[/url] [url]http://sosnowiec.swistek.pl/boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim_178616.html[/url] [url]http://pozostale.i-bazar.pl/pozostale/2437215-boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim/[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/277320-boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim-oferta-sosnowiec/[/url] [url]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/19346,Boston---najlepszy-towarzysz-dla-Ciebie,przyjazny-wszystkim.htm[/url]
  7. Dzielna dziewczynka :):) Bardzo się cieszę,że wszystko OK ;) [quote name='Gabi79']Przeziębił się, kaszle i wymiotuje flegmą. Jak jest zimno wychodzi na dwór w kubraczku, a mimo to się rozchorowałi bezdomnych, Jak pomyślę o tych wszystkich biedakach w schronach które non stop marzną to mi słabo[/QUOTE] Bidulek Gabrysiu :( , ale widzę,że Martunia już Ci doradziła co robić więc czekamy na efekty :):thumbs:
  8. Cudowna nasza maleńka :loveu: Oj nie wiem co by z nią było gdyby nie kiyoshi....nie chce myśleć :shake:
  9. jaka szkoda ... :(
  10. [quote name='Mysza2']Tak Beatko:):) to mój nr Bardzo dziękujemy:):) A może namiary na kogoś innego przyniosą mu cwiecej szczęścia?[/QUOTE] To może numer niech zostanie Twój Elunia ,a e-maila podam swojego to od razu będę aktywować wszystkie ogłoszenia itd :) [quote name='Gabi79']Beatko, szybkiego powrotu do zdrowia:calus:[/QUOTE] Dzięki ciocia:loveu: [quote name='Martika@Aischa']Beacia kochana ślicznie dziękujemy :loveu: szukałam wczoraj bazarku ogłoszeniowego żeby wykupić nowe ogłoszenia - spadasz nam z nieba ;) Zdrowiej szybciutko :calus:[/QUOTE] Dzięki Martunia:loveu: [quote name='AgusiaP']Ja robiłam Beatko 5 stycznia ani jednego telefonu jeden mail i cisza:shake: Może Twoje ogłoszenia przyniosą skutek ;)dzięki:loveu:[/QUOTE] Właśnie natrafiłam na ogłoszenia z 5 stycznia,a to Twoja robota Agusia :cool3: ( ta przerwa w dostawie internetu na początku stycznia wyrwała mnie po prostu na chwile z sieci i teraz dopiero niektóre rzeczy odkrywam :)) Nie ma za co kochane :loveu::loveu: Bostonek siedzi w mojej głowie,oj siedzi ;)
  11. [quote name='Gabi79']Czekamy, czekamy. Ja dzisiaj sobie wzięłam wolne:lol: Ale czeka mnie wizyta u weta, bo Kajtuś się rozchorował:-([/QUOTE] Oj. :( a co mu jest Gabrysiu?
  12. Bostonek chyba już jakiś czas nie miał ogłoszeń. Siedzę chora w domu (zawalona nauką...:placz:) to chociaż trochę mu porobię :) PS.Te dane do kontaktu : tel: 500 083 388 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] aktualne? :)
  13. to teraz cierpliwie czekamy na relację z DT. ;)
  14. Widać na tych filmikach jaki szczęśliwy i radosny :):) :loveu:
  15. [quote name='kiyoshi']oj nie ma...banerków to ja robić nie potrafię:([/QUOTE] to ja lecę zamówić u niezawodnej cioci fochu :)
  16. [quote name='Mysza2']Nie chciałyśmy ryzykować ran szarpanych:):), Biszkopcika nie problem odciągnąć jakby co, z Sabcią trochę gorzej:)[/QUOTE] No wiadomo :) Przezorny zawsze ubezpieczony :)
  17. super :loveu: kciuków nie puszczamy :thumbs:
  18. Widzę,że wszystkie środki ostrożności zachowałyście( kaganiec u Sabci) ;) dzielne psiaki :loveu: :)
  19. Nigdy się chyba nie dowiemy jaka jest jej przeszłość.. :( ech... psiaki mają niesamowite serce i pamięć,ona wyraźnie za kimś tęskni...
  20. Pewnie dziewczynki już na miejscu :) Czekamy na wieści.
  21. [quote name='iwonamaj'][INDENT] [B]Cioteczki, w konkursie TESCO schronisko w Sosnowcu jest na II miejscu... Zagłosujcie, głos można oddać codziennie do 30 stycznia [/B] [URL="http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609&app_data"]http://www.facebook.com/Eksperci.Tes...99609&app_data[/URL] [/INDENT] [INDENT] lub na stronie TESCO [URL]http://www.tesco.pl/zwierzaki/[/URL] [/INDENT] [/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']To ja poproszę o nakarmienie psiaka :) Dziękuję :) Dziewczynki to nic nie kosztuje a psiaki nie będą głodne! [URL]http://www.karmimypsiaki.pl/[/URL][/QUOTE] zrobione :):)
  22. Akcję już dawno poparłam ;) [quote name='diana79']kopiuję info z fb od Danusi [B]Poniżej wklejam informację od Pani Izy - opiekunki u której są teraz pieski : ) mamy tam też informację na temat wyników krwi Uszatka Witam, wyniki nie są złe. Lekko podwyższone wskaźniki wątrobowe, co jest charakterystyczne dla zagłodzonego psa. Dostanie preparat wspomagający funkcje wątroby. Dzisiaj szalał z Cześkiem w śniegu. Kupy normalne, brak wymiotów. Od wczoraj zjadł 2 miski karmy. Fajnie dogaduje się z resztą psów. Kupy zrobił w kojcu - poza kojcem tylko sikał. Dżeki już się uspokoił chociaż opakowania po śmietanie bronił ile sił. Zjada jedzenie pod warunkiem, że jest polane sosem albo miska znajduje się w kojcu. Dzisiaj dosyć sporo wyżarł Uszatkowi a potem Uszatka obszczekał. W nocy dał popis darcia mordy, nadgryzł też trochę barierki na schodach. Ale niewykąpanym psom nie wolno wchodzić do sypialni... pozdrawiam[/B] [/QUOTE] Ciesze się,że wszystko na dobrej drodze :):) :multi:
×
×
  • Create New...