-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
To dla Bystrej nowa sytuacja więc zrozumiałe,że póki co jest obserwatorką. Ale myślę,że wszystko jest na dobrej drodze i z czasem się przyzwyczai. ;) ps. kicia jest super :loveu: Co do tego wycia to też mam teraz problem z moim psiakiem..tylko trochę inny.Miesiąc temu przeprowadzałam się,zmiana mieszkania sprawiła,że przy każdym wyjściu z domu psisko szczeka i wyje.Nawet jak tylko moja mama wyjdzie to za nią stęka i jęczy. To już starszy psiak i swoje przeszedł,ta zmiana domu(mimo,że osoby te same i meble itd) wpłynęła,że poczuł się zaniepokojony.:shake: Pysiu trzymamy mocno kciuki !! :thumbs:
-
Skromny pakiecik,bo na wielu stronach ogłoszenia od Agusi są ciągle aktywne :) [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=156092[/url] [url]http://tygodniowe.pl/details.php?id=72761&key=0aa13bd0dc05c1dcb9534fdb7f18b733[/url] [url]http://owi.pl/ogloszenie/Boston_-_najlepszy_towarzysz_dla_Ciebieprzyjazny_wszystkim,769123[/url] [url]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/723727-boston_najlepszy_towarzysz.html[/url] [url]www.ojej.pl[/url] - czeka na moderację [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/49013-boston-najlepszy-towarzysz/[/url] [url]http://sosnowiec.swistek.pl/boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim_178616.html[/url] [url]http://pozostale.i-bazar.pl/pozostale/2437215-boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim/[/url] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/277320-boston-najlepszy-towarzysz-dla-ciebie-przyjazny-wszystkim-oferta-sosnowiec/[/url] [url]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/19346,Boston---najlepszy-towarzysz-dla-Ciebie,przyjazny-wszystkim.htm[/url]
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Beatkaa replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dzielna dziewczynka :):) Bardzo się cieszę,że wszystko OK ;) [quote name='Gabi79']Przeziębił się, kaszle i wymiotuje flegmą. Jak jest zimno wychodzi na dwór w kubraczku, a mimo to się rozchorowałi bezdomnych, Jak pomyślę o tych wszystkich biedakach w schronach które non stop marzną to mi słabo[/QUOTE] Bidulek Gabrysiu :( , ale widzę,że Martunia już Ci doradziła co robić więc czekamy na efekty :):thumbs: -
jaka szkoda ... :(
-
[quote name='Mysza2']Tak Beatko:):) to mój nr Bardzo dziękujemy:):) A może namiary na kogoś innego przyniosą mu cwiecej szczęścia?[/QUOTE] To może numer niech zostanie Twój Elunia ,a e-maila podam swojego to od razu będę aktywować wszystkie ogłoszenia itd :) [quote name='Gabi79']Beatko, szybkiego powrotu do zdrowia:calus:[/QUOTE] Dzięki ciocia:loveu: [quote name='Martika@Aischa']Beacia kochana ślicznie dziękujemy :loveu: szukałam wczoraj bazarku ogłoszeniowego żeby wykupić nowe ogłoszenia - spadasz nam z nieba ;) Zdrowiej szybciutko :calus:[/QUOTE] Dzięki Martunia:loveu: [quote name='AgusiaP']Ja robiłam Beatko 5 stycznia ani jednego telefonu jeden mail i cisza:shake: Może Twoje ogłoszenia przyniosą skutek ;)dzięki:loveu:[/QUOTE] Właśnie natrafiłam na ogłoszenia z 5 stycznia,a to Twoja robota Agusia :cool3: ( ta przerwa w dostawie internetu na początku stycznia wyrwała mnie po prostu na chwile z sieci i teraz dopiero niektóre rzeczy odkrywam :)) Nie ma za co kochane :loveu::loveu: Bostonek siedzi w mojej głowie,oj siedzi ;)
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Beatkaa replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Czekamy, czekamy. Ja dzisiaj sobie wzięłam wolne:lol: Ale czeka mnie wizyta u weta, bo Kajtuś się rozchorował:-([/QUOTE] Oj. :( a co mu jest Gabrysiu? -
Bostonek chyba już jakiś czas nie miał ogłoszeń. Siedzę chora w domu (zawalona nauką...:placz:) to chociaż trochę mu porobię :) PS.Te dane do kontaktu : tel: 500 083 388 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] aktualne? :)
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Beatkaa replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
to teraz cierpliwie czekamy na relację z DT. ;) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Beatkaa replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Widać na tych filmikach jaki szczęśliwy i radosny :):) :loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Beatkaa replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
super :loveu: kciuków nie puszczamy :thumbs: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Beatkaa replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Pewnie dziewczynki już na miejscu :) Czekamy na wieści. -
[quote name='iwonamaj'][INDENT] [B]Cioteczki, w konkursie TESCO schronisko w Sosnowcu jest na II miejscu... Zagłosujcie, głos można oddać codziennie do 30 stycznia [/B] [URL="http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609&app_data"]http://www.facebook.com/Eksperci.Tes...99609&app_data[/URL] [/INDENT] [INDENT] lub na stronie TESCO [URL]http://www.tesco.pl/zwierzaki/[/URL] [/INDENT] [/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']To ja poproszę o nakarmienie psiaka :) Dziękuję :) Dziewczynki to nic nie kosztuje a psiaki nie będą głodne! [URL]http://www.karmimypsiaki.pl/[/URL][/QUOTE] zrobione :):)
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
Beatkaa replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Akcję już dawno poparłam ;) [quote name='diana79']kopiuję info z fb od Danusi [B]Poniżej wklejam informację od Pani Izy - opiekunki u której są teraz pieski : ) mamy tam też informację na temat wyników krwi Uszatka Witam, wyniki nie są złe. Lekko podwyższone wskaźniki wątrobowe, co jest charakterystyczne dla zagłodzonego psa. Dostanie preparat wspomagający funkcje wątroby. Dzisiaj szalał z Cześkiem w śniegu. Kupy normalne, brak wymiotów. Od wczoraj zjadł 2 miski karmy. Fajnie dogaduje się z resztą psów. Kupy zrobił w kojcu - poza kojcem tylko sikał. Dżeki już się uspokoił chociaż opakowania po śmietanie bronił ile sił. Zjada jedzenie pod warunkiem, że jest polane sosem albo miska znajduje się w kojcu. Dzisiaj dosyć sporo wyżarł Uszatkowi a potem Uszatka obszczekał. W nocy dał popis darcia mordy, nadgryzł też trochę barierki na schodach. Ale niewykąpanym psom nie wolno wchodzić do sypialni... pozdrawiam[/B] [/QUOTE] Ciesze się,że wszystko na dobrej drodze :):) :multi: