Natii sorki, nie o tym tu akurat mowa i Twoja sprawa, ale nie da się ot tak odkochać w zwierzakach, też tu miałam nie jedną aferę, nie wiem czy akurat tutaj będę zawsze , ale z pomocy psiakom nie umiałabym się wycofać...to tylko opis co do mojej osoby, bo to, co robisz to Twoja sprawa a wypruwanie flaków cóż..jedno ich wierne spojrzenie mi to wynagradza:)