Jump to content
Dogomania

Shania

Members
  • Posts

    2950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shania

  1. a w kwesii kasy nie uważam, że jest afera..upłynęło sporo czasu, więc ludzie chcą wiedziec tylko tyle..ty byś nie chciała??
  2. Natii sorki, nie o tym tu akurat mowa i Twoja sprawa, ale nie da się ot tak odkochać w zwierzakach, też tu miałam nie jedną aferę, nie wiem czy akurat tutaj będę zawsze , ale z pomocy psiakom nie umiałabym się wycofać...to tylko opis co do mojej osoby, bo to, co robisz to Twoja sprawa a wypruwanie flaków cóż..jedno ich wierne spojrzenie mi to wynagradza:)
  3. u mnie zabrakło światła w domu...na razie nie z przyczyn finansowych, ale też nie wiem jak będzie, jak będa takie wysypy bid do pomocy:razz::razz::p:p:p
  4. dziękuję:)podnoszę..hop hop:)musze się wziąć za ogłoszenia na dwóch wątkach bo obiecałam tydzień temu już,,,stąd na razie tylko podnoszę i trzymam kciuki...
  5. wiedziałam , że mnie nie zawiedziesz:):):) Bardzo Ci dziekuję:):):) Odwdzięczę się tym samym w potrzebie tylko w mniej pracowitym dla mnie okresie jeszcze raz dzięki
  6. jestem i zapisuję..dzięki Ashaki za zaproszenie:)
  7. jestem na zaproszenie polly zapisuję i dziękuję:)
  8. chyba wszystkie potrzebujemy tego,,czekania,,jak tyle chętnych:)
  9. hopsaj, zawzięcie podnoszę..dałam mu na imię Iron(czyt.Ajron):):):)
  10. jak ja się cieszę cioteczki:)wspaniałe wiadomości..a ile jeszcze tam psiaków czeka??:(
  11. tak, usiądź, i czekaj z Nami, do weekendu:)
  12. to niech Ci przedyktuje i wstaw Ty, chyba, nie ma tego 7 stron
  13. dla mnie to jest szok, ja wiele widziałam i wiele jestem w stanie pojąć, ale te pieniądze cholera były tam strasznie potrzebne:(:(:(mając styczność z taką bidą u zwierzaków, nie no brak mi słów, ja mam nadzieję, ze to się jakoś wyjaśni, bo nie chcę nikogo oceniać i nie umiem, zanim czegoś nie będę pewna..
  14. Jestem umówiona z Panią na przyszły tydzień na wizytę przed adopcyjną dla Simby:):):)
  15. I widzicie cioteczki:)Zawsze trzeba wierzyć, ze będzie lepiej a nawet dobrze, oto przykład:):):)
  16. Pietrucha wklej te foty, bo sama jestem ciekawa jak wygląda kojec za 4000
  17. jak już wcześniej pisałam, musi się udać:)
  18. dajcie mi pw, przeleję te obiecane 15 zł od mojej siostry
  19. nie straszymy:razz::razz:poza tym napisałam, że jestem z nią duchem a to już dużo:diabloti::diabloti:poza tym, że jamniki sa uparte jak osły, szczekliwe, odważne szczególnie w stosunku do wieelllkich psów, fałszywe cholerki, to nawet mogą być;)
  20. podpisuje się::)nie wiele starszych psiakó ma szansę na taki domek:)
  21. o matko:(:(kolejne bidulki...nie mam słów już:(
×
×
  • Create New...