Jump to content
Dogomania

Shania

Members
  • Posts

    2950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shania

  1. nie płacz, bo cie jutro kopnę..mysl tak, sunia trafiła do,,dobrego ,,schronu, trzeba sie cieszyć, miałayśmy za mało czasu, w tej chwili uśmiech, znajdziemy jej dom i koniec:)
  2. zgłosiła się do mnie Pani z Gliwic, o wczesniejszych wizytach nie zostałam informowana
  3. dziewczynki serio dajcie pw..jak możnatyle wydatków, że pieniążków zaraz może nie być..że to w zyciu tak ciężko musi być...echhh ten nasz kraj
  4. Musi..a cioteczkom hmm szukającym medal:)
  5. Iza to było do przywidzenia, nie ma cudów, zrobimy niuni focie i ogłoszenia, będzie dobrze..nie płakaj...
  6. ważna obecośc:)bardzo się liczy:)
  7. mogę jakis tekścik sklecic, ale musze wiedzieć co do adopcji jest toto:)
  8. i jeszcze jedno..nie w przytulisku????a co te biedne zwierzaki ci zrobiły????nie sorki, nie łapię..poznałam osobe, której teraz nie poznaję....ale jak pisałam Twoja sprawa
  9. a odnośnie dogomani, wiem , o czym piszesz nie raz spotkałam tu tego, kogo spotkałam, ale tak napisze ..JESTEM DUMNA, że pomimo afer jestem kim jestem i oddam nawet swoje nerwy za te biedne zwierzaki, nawet tu..na dogo, ale jak pisałam to moje zdanie, nie musze rozumiec zaopatrywań innych
  10. wiem Natii, inaczej pomagać płatnie a inaczej bez niczego..rozumiem to, zdażało mi się nie zjeśc obiadu swojego czasu a psy jadły, więc wiem o czym piszesz..
  11. Danusiu, ja ale to tylko ja własnie największy odzew mam na regionalnych, wejdź na wirtualna Polskę i tam na ogłoszenia i ogłaszaj po całej Polsce. tam masz wykaz portali darmowych
  12. [url]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php?akcja=dodajnowe[/url] [url]http://trojmiasto.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.olx.pl/posting_success.php[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/dodaj.html[/url] [url]http://www.rzeszowiak.pl/dodaj/zapisz/[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/add/index.php?ID_T=18&ID_C=2&ID_S=11&send=true[/url]
  13. nie, w metrze nie, aj wiesz mam troszkę inny system ogłoszeń..ja gro klepię w regionalne wiesz
  14. niunie kochane szukajcie tego domku Waszego:)
  15. Podnosze kociaki:)
  16. Ależ po to prosiłam o ocenę:)
  17. poprawiłam, tak może być?
  18. ja nic nie wiem:crazyeye::crazyeye::crazyeye:wiem, że jakis Pa miał dzwonić do Czarodziejki, ale nie dzwonił, nie wiedziałam , zebyła jakas wizyta..to Pani z Gliwic,chętna na Simbę
  19. Zawsze robię takie teksty, i często to chwyta, ale jak uważacie..już usuwam
  20. zaczęłam robić ogłoszenia, ale najpierw Nugat..obiecałam mu pierwsza, ciotki, niech ktoś skleci jakiś tekst i wklei mi w kolejnym poście zdjęcia suń, które zostały do adopcji, to na serio bardzo ułatwi mi zadanie..z góry dziękuję:)
  21. szkoda tylko, że jak ZWYKLE cierpią na tym zwierzaki, które znowu zostają same:(:(:(
  22. Nugat znajduje się w schronisku, może dlatego, że nie ma wyglądu psa pięknego, rasowego, takiego, na którego widok odwiedzający schronisko przystają tłumnie obok klatki, a i Nugat nie rzuca się radośnie na widok ludzi..po co??? przeciez i tak nikt go nie widzi... Tylko spojrzenie Nugata mówi wszystko, te piękne oczy zza krat wyrażają smutek i jakby żal..do losu???, że nie obrał Nugata w zewnętrzna piękną szatę jak inne psy???Do ludzi???Że znalazł się tam, gdzie żaden pies znaleźć się nie chce???Tego nie wie nikt, ale jego wzrok przyciąga.Ze spokojem, ale nie szaleńczą radością poddaje się pieszczotom wtedy, kiedy znajdzie się na nie czas, jest przecież tyle innych psów do obdarowania. Nugat byłby świetnym towarzyszem dla osoby, która nie przepada za szaleństwami swojego pupila, która patrzy na wnętrze psa...tak Nugat ma je bardzo bogate..dla osoby, która u zwierzaka ceni spokój i opanowanie oraz łagodność. Nugat ma ok 9-10 lat, w schronisku jest od 2007 roku. Czy ten cudowny psiak ma tam zostać do końca swoich dni???Daj szanse Nugatowi, pokaż mu, że to co najlepsze w jego psim życiu jeszcze go spotka. Zaadoptuj Nugata a zobaczysz jakiego przyjaciela zabrałes do swojego domu, swojej rodziny, swojego serca.. Tekst do ogłoszeń, jakies poprawki???
  23. nie robię ogłoszeń na dt tylko stały..raz na jakiś czas trafia się złote serducho, które przegląda ogłoszenia...
×
×
  • Create New...