-
Posts
2950 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shania
-
zgłosiła się do mnie Pani z Gliwic, o wczesniejszych wizytach nie zostałam informowana
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
Shania replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
dziewczynki serio dajcie pw..jak możnatyle wydatków, że pieniążków zaraz może nie być..że to w zyciu tak ciężko musi być...echhh ten nasz kraj -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Shania replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Musi..a cioteczkom hmm szukającym medal:) -
Cudny rudzielec- ma cudowny dom!!! Dora za TM.
Shania replied to Inez de Villaro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ważna obecośc:)bardzo się liczy:) -
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
Shania replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
mogę jakis tekścik sklecic, ale musze wiedzieć co do adopcji jest toto:) -
i jeszcze jedno..nie w przytulisku????a co te biedne zwierzaki ci zrobiły????nie sorki, nie łapię..poznałam osobe, której teraz nie poznaję....ale jak pisałam Twoja sprawa
-
a odnośnie dogomani, wiem , o czym piszesz nie raz spotkałam tu tego, kogo spotkałam, ale tak napisze ..JESTEM DUMNA, że pomimo afer jestem kim jestem i oddam nawet swoje nerwy za te biedne zwierzaki, nawet tu..na dogo, ale jak pisałam to moje zdanie, nie musze rozumiec zaopatrywań innych
-
wiem Natii, inaczej pomagać płatnie a inaczej bez niczego..rozumiem to, zdażało mi się nie zjeśc obiadu swojego czasu a psy jadły, więc wiem o czym piszesz..
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Shania replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Danusiu, ja ale to tylko ja własnie największy odzew mam na regionalnych, wejdź na wirtualna Polskę i tam na ogłoszenia i ogłaszaj po całej Polsce. tam masz wykaz portali darmowych -
[url]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php?akcja=dodajnowe[/url] [url]http://trojmiasto.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.olx.pl/posting_success.php[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/dodaj.html[/url] [url]http://www.rzeszowiak.pl/dodaj/zapisz/[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/add/index.php?ID_T=18&ID_C=2&ID_S=11&send=true[/url]
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Shania replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
nie, w metrze nie, aj wiesz mam troszkę inny system ogłoszeń..ja gro klepię w regionalne wiesz -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Shania replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
niunie kochane szukajcie tego domku Waszego:) -
Podnosze kociaki:)
-
Ależ po to prosiłam o ocenę:)
-
poprawiłam, tak może być?
-
ja nic nie wiem:crazyeye::crazyeye::crazyeye:wiem, że jakis Pa miał dzwonić do Czarodziejki, ale nie dzwonił, nie wiedziałam , zebyła jakas wizyta..to Pani z Gliwic,chętna na Simbę
-
Zawsze robię takie teksty, i często to chwyta, ale jak uważacie..już usuwam
-
szkoda tylko, że jak ZWYKLE cierpią na tym zwierzaki, które znowu zostają same:(:(:(
-
Nugat znajduje się w schronisku, może dlatego, że nie ma wyglądu psa pięknego, rasowego, takiego, na którego widok odwiedzający schronisko przystają tłumnie obok klatki, a i Nugat nie rzuca się radośnie na widok ludzi..po co??? przeciez i tak nikt go nie widzi... Tylko spojrzenie Nugata mówi wszystko, te piękne oczy zza krat wyrażają smutek i jakby żal..do losu???, że nie obrał Nugata w zewnętrzna piękną szatę jak inne psy???Do ludzi???Że znalazł się tam, gdzie żaden pies znaleźć się nie chce???Tego nie wie nikt, ale jego wzrok przyciąga.Ze spokojem, ale nie szaleńczą radością poddaje się pieszczotom wtedy, kiedy znajdzie się na nie czas, jest przecież tyle innych psów do obdarowania. Nugat byłby świetnym towarzyszem dla osoby, która nie przepada za szaleństwami swojego pupila, która patrzy na wnętrze psa...tak Nugat ma je bardzo bogate..dla osoby, która u zwierzaka ceni spokój i opanowanie oraz łagodność. Nugat ma ok 9-10 lat, w schronisku jest od 2007 roku. Czy ten cudowny psiak ma tam zostać do końca swoich dni???Daj szanse Nugatowi, pokaż mu, że to co najlepsze w jego psim życiu jeszcze go spotka. Zaadoptuj Nugata a zobaczysz jakiego przyjaciela zabrałes do swojego domu, swojej rodziny, swojego serca.. Tekst do ogłoszeń, jakies poprawki???
-
nie robię ogłoszeń na dt tylko stały..raz na jakiś czas trafia się złote serducho, które przegląda ogłoszenia...