[quote name='azalia']Istar,dgy dzisiaj zobaczyłam w swoich subskrybcjach Twój post na wątku Koksa bardzo się ucieszyłam,bo miałam i mam nadzieję,że teraz jak Hermes znalazł dom,zajmiesz się może Koksikiem.I sprawisz,o ile znajdziesz czas,że otworzy się na człowieka,bardzo Cię proszę,o ile podołasz,zrób to dla niego.Ja ze swojej strony mogę zapewnić Ci pomoc finansową dla niego.[/QUOTE]
Koksik ma swoją stałą opiekunkę, która bardzo dobrze się nim zajmuje, robi mu ogłoszenia itp...
I nie ma problemu z "otwieraniem się na świat", on poprostu olewa ludzi ;)