[quote name='Gisic87']Mam pytanie do dziewczyn które bywają w schronie czy wiecie coś może o rezerwacji jakiegoś rudego psiaka po którego potencjalny właściciel ma przyjechać w czwartek?[/QUOTE]
Rudego nie. Wiem tylko, że Tajga jest zarezerwowana, ale ona jest czarna podpalana...Ten rudy psiak może nie być wolontariacki:)
Jestem u malucha:)
Kurde, pomogłabym w ogłoszeniach, ale nie mam mieć neta od 11 i nie wiadomo ile to potrwa:angryy:, ale może jak neta odzyskam to jeszcze zostaną jakieś portale, tylko na kogo kontakt? Na p. Anię czy schron ew. Bożenę?
[quote name='saphira18']nie są na marne bo Tajga też z allegro była wypatrzona:)[/QUOTE]
I o to mi właśnie chodzi, takie powody motywują do dalszej "pracy" tj robienia ogłoszeń w necie, bo ostatnio moja "wiara" w ogłoszenia na necie trochę podupadła:D
[quote name='pralinka94']Wieści z nowego domku :D dopytałam gdzie go wypatrzyli i okazało się, że na allegro :)[/QUOTE]
I takie wieści to ja lubię wiem, że przynajmniej robienie ogłoszeń nie idzie na marne :D Aż motywuje to do dalszego męczenia się z tą stronką :D
[quote name='saphira18']też mi się n ie otwierają zdjęcia w allegro...:([/QUOTE]
No to właśnie zależy od naszego kochanego allegro, raz zdjęcia widać, a raz nie:angryy:
Allegro Oscara:
[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1570376306"][B][COLOR=#0d58ac]http://allegro.pl/show_item.php?item=1570376306[/COLOR][/B][/URL]
Jakbyś chciała coś zmienić to do 12 godzin mogę skorygować :D