-
Posts
3716 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wawer
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Wielkie dzięki! :) Sylwiaso, czyli za październik będę Ci przesyłać 80,50 zł, tak? Aha, mam jeszcze Wawer pytanie odnośnie tego postu, bo nie bardzo łapię: Tu jest 113 zł, a wpłaty jeszcze inne - kwota z obu bazarków była zsumowana i wysłana w dwóch częściach i dlatego wyszło po ok. 85 zł? Czy jeszcze jakoś inaczej?[/QUOTE] Zajrzyj na wątki bazarków, tam są pełne rozliczenia należności za fanty i moich wpłat - w pierwszych postach. Sylwia i Romka płaciły same, były też nadpłaty i stąd różnice. Ja wpłacałam Sylwii tylko to, co wpływało bezpośrednio na mój rachunek i moje dopłaty. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Florcia ma wykupiony pakiet ogłoszeń na bazarku u Koosiek - 60 ogłoszeń w dwu turach. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='wawer']Rozumiem, że 15 zł od sylwiaso i 30 zł od Romki to z mojego bazarku? A ja wysłałam jeszcze 84,50 i tego nie widzę w poście rozliczeniowym.[/QUOTE] [quote name='koosiek']Czekam aż Sylwia potwierdzi, że ta kwota doszła na jej konto, wtedy dopiszę ją do rozliczeń.[/QUOTE] [quote name='wawer']Dzisiaj wpłaciłam do Sylwiaso ostatnie 85 zł z moich dwóch bazarków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-KONIEC-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-7.-października[/URL][/QUOTE] Koosiek, możesz dopisać do Maksiowego funduszu 84.50 + 85 = 169,50. Sylwiaso potwierdziła moje wpłaty z bazarków na swoje konto na wątku bazarkowym post 99: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-KONIEC-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-7.-października/page10?highlight=maksia[/URL] Niestety, to wszystko, co mogłam zrobić dla Maksia. :-( -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
A Maksio i tak nie ma domku... -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Florcia nie tylko, że jest cudna, ona jest taka tylko do przytulania. Filigranowa i taka... zwiewna, jeśli można użyć takiego określenia do pieska. Na zdjęciach wydaje się większa, a w rzeczywistości to całkiem mała psina. Nie wiem, jak ona przetrzymała poprzednią zimę na dworze. Aż wierzyć się nie chce, że gdzieś w tym śniegu nie zamarzła. U Sylwii mieszka sobie w ciepłym i bezpiecznym kątku. Oby tylko jeszcze domek ją chciał. -
[quote name='MaDi']Do dzieci ok,ale ona nigdy nie mieszkała w domu, więc nie potrafi zachowywać czystości.[/QUOTE] Dorosłego psa można szybko nauczyć załatwiania się poza domem. Na początku trzeba tylko poświęcić mu z tydzień, tzn. często wychodzić na dwór i tłumaczyć, jak się zdarzy, ale to chętnie robią i dzieci, jak są odpowiednio duże na wychodzenie. Przynajmniej ja tak robiłam i trzy psy się nauczyły. Szczeniakowi zajmuje to dużo czasu, wiadomo - dziecko :evil_lol:. A z suczką chyba w ogóle mniej strat, bo ona po ścianach i meblach nie siusia. Z podłogi i z dywanów :diabloti: łatwiej się sprząta. Ale, jak się chce mieć jakiegokolwiek zwierzaka, to trzeba trochę z nim popracować. Życie stadne jest piękne, niemniej wymaga wyrzeczeń i wzajemnego szacunku.
-
[quote name='MaDi']Podnosimy bo nam wszyscy gdzieś pouciekali.[/QUOTE] Jestem, śledzę, ale tylko czasem coś napiszę, bo mnie znowu zapunktują.
-
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
wawer replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Witaj, Żwirku! Taki cudny jesteś, domek musi cię znaleźć, psiaku kochany. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Wawerku,Koosiek bardzo żałuje,ze nie spotkałam się z Wami...Sylwiaso pewnie mówiła dlaczego...gdyby to było rano to byłabym na pewno...ale nic straconego,pewnie jeszcze przyjedziecie...dziekuję za książki ...Pozdrawiam serdecznie...[/QUOTE] Wolałabym, żeby Max szybko znalazł domek i żeby nasza następna wizyta mogła być wyłącznie towarzyska.;) [B]Romka, Sylwia[/B], mogłbyście potwierdzić odbiór książek na bazarakach? Szybciej je wtedy rozliczę. [B]Sylwia[/B], potwierdź proszę przy okazji odbiór obu moich ostatnich wpłat. bo na razie wychodzi, że Maksio nic ode mnie nie dostał.:-( -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Koosiek, zajrzyj proszę na swój maksiowy bazarek ogłoszeniowy. Wydaje mi się, że Kropka jeszcze ich nie ma albo zapomniałaś napisać. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
I jeszcze filmiki: [URL]http://www.fotosik.pl/video/adf93ebcaccb6453.html[/URL] [URL]http://www.fotosik.pl/video/7295851e1b1273d2.html[/URL] -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Świeżutkie zdjęcia Florki. Niestety, tym razem była zbyt słabiutka na pozowanie. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fe14a4157a11f207.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/356/fe14a4157a11f207med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d3bf4e9bf7c6618c.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/356/d3bf4e9bf7c6618c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65d55c2a40759ee1.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/331/65d55c2a40759ee1med.jpg[/IMG][/URL] -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
A to ostatnia sesja fotograficzna "babskiego króla", jakim jest Max. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d2123315ef8a800.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/336/8d2123315ef8a800med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f9c1049a4089af06.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/350/f9c1049a4089af06med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d625eadb85779c5.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/356/6d625eadb85779c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ea290b960b7df5d.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/350/4ea290b960b7df5dm.jpg[/IMG][/URL] -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy z Koosiek u przesympatycznej i bardzo gościnnej Sylwii. Romce nie udało się dojechać, ale za to tyle psich ogonków, łapek, łebków i jęzorków nas przywitało, że... Romka, żałuj, że tym razem nie Ciebie. :evil_lol: Maksio jest cudowny, ma mięciutką sierść, a całuje i biega szybciej niż myśli. Florcia była nieco skołowana po zabiegu i mało ją było widać, ale się pokazała. Inne pieski - to po prostu i dosłownie "czarna masa", bo jasne kolory są w zdecydowanej mniejszości. Zdjęcia mam, ale wkleję je jutro. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
18-latka u suczki może nie brzmieć zachęcająco :evil_lol:. Oj, strzeżcie się panowie pieski! Tu chodzi o porównanie z ludzką 18-stką.:diabloti: -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj jedziemy z Koosiek zobaczyć się z Maksiem, Florcią, Sylwią i Romką. Będą nowe zdjęcia! -
To tylko już domku pozostało poszukać. Łatwo powiedzieć...
-
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wpłaciłam do Sylwiaso ostatnie 85 zł z moich dwóch bazarków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193089-KONIEC-Książki-dla-szczupłych-inaczej-na-hotelik-dla-Maksia-do-7.-października[/URL] Rozliczenia bazarków w pierwszych postach. Fanty w drodze są lub będą. Proszę Cioteczki, aby nie zapomniały o potwierdzeniach ich otrzymania! -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
wawer replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Olena84']A moze cioteczka Akrum odda mu swoj nick jako imie;).[/QUOTE] Weszłam na zaproszenie Akrum, Już od jakiegoś czasu podczytuję wątek, ale teraz nie mogę wpomóc finansowo. Co do imienia - może zorganizujcie bazarek z licytacją jego imienia? Trochę grosza wpadnie, zwycięzca, który da najwięcej będzie "chrzestnym". Będę zaglądać, ale rzadko mogę się wpisać, bo... jak w podpisie. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
wawer replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Florka w klatce :-(:evil_lol:. Taka sama jedna. Pewnie zestresowała się, bidulka, że znowu ją ktoś osierocił i zostawił samą, w zamknięciu na dodatek, jak w więzieniu. Musi jej być smutno nawet, jak już wcześniej poznała to miejsce. Ale - trudno! Dla urody trzeba pocierpieć nawet na stare lata :diabloti:. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Koosiek, Twoja skrzynka nie odbiera wiadomości. A moja odpowiedź była taka, że możemy się spotkać na trasie, nie musisz specjalnie jechać do Wawra, jak Ci nie po drodze. Podaj tylko, gdzie mielibyśmy Cię "złapać". -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Czyli mam dopisać do rozliczenia 40 zł?[/QUOTE] Tak, ja wpłacę Sylwii różnicę z bazarku pomniejszoną o 36 zł od Romki, czyli 113 - 36 = 77. Plus ewentualne nadwyżki, jak się jeszcze jakieś trafią na moje konto. -
Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!
wawer replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Dostałam dziś pieniążki dla Maksi od Romki dała mi oczywiscie więcej pieniążków zamiast 34zł to dostałam 40zł proszę o skorygowanie,bo Romcia coś mi za dużo dała!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Romka kocha Maksia i dlatego mu dogadza. W/b 36 za książki, a więc 4 zł dopisuję jako dobrowolną nadpłatę z bazarku dla kolegi psa. Dzięki, Cioteczka! Telefon wysyłam na PW.