Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. [COLOR=#000000]Przepraszam za off'a, ale szukamy czegokolwiek dla psiaka znalezionego z łańcuchem na szyi. Mamy dwa dni, inaczej czego go schronisko w Nowym Targu:[/COLOR] [B]​[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250766-B%C5%82agam-o-pomoc-mamy-2-dni-p%C3%B3%C5%BAniej-czeka-go-schron-w-Nowym-Targu-(-(-(?p=21839362#post21839362"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post21839362[/URL][/B]
  2. Alfa, bardzo mi przykro...Wyrazy głębokiego współczucia. Trzymaj się kochana :(
  3. [COLOR=#000000]Przepraszam za off'a, ale szukamy czegokolwiek dla psiaka znalezionego z łańcuchem na szyi. Mamy dwa dni, inaczej czego go schronisko w Nowym Targu:[/COLOR] [B]​[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250766-B%C5%82agam-o-pomoc-mamy-2-dni-p%C3%B3%C5%BAniej-czeka-go-schron-w-Nowym-Targu-(-(-(?p=21839362#post21839362"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post21839362[/URL][/B]
  4. [COLOR=#000000]Przepraszam za off'a, ale szukamy czegokolwiek dla psiaka znalezionego z łańcuchem na szyi. Mamy dwa dni, inaczej czego go schronisko w Nowym Targu:[/COLOR] [B]​[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250766-B%C5%82agam-o-pomoc-mamy-2-dni-p%C3%B3%C5%BAniej-czeka-go-schron-w-Nowym-Targu-(-(-(?p=21839362#post21839362"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post21839362[/URL][/B]
  5. Wspaniale się czyta wieści z wizyty PA dla Figuni:) Domek zapowiada się fantastycznie i oby opis pokrył się z rzeczywistością... [quote name='Mysza2']Chyba nic z tego domku nie będzie. Przez telefon pani była niby zdecydowana , a w bezpośredniej rozmowie już niekoniecznie, głównie chodzi o ten "łowny" charakter Majeczki. I może i dobrze, bo my też po rozmowie mamy mnóstwo wątpliwości.[/QUOTE] To widzę, że podobnie jak i u Amy...Odzew jest i to nawet, nawet, ale co z tego, skoro żadnych konkretów (np. ludzie napiszą maila i potem brak jakiegokolwiek odzewu, nawet zwykłego "dziękujemy, nie jesteśmy już zainteresowani") albo domki nieodpowiednie:roll: Przepraszam za off'a, ale szukamy czegokolwiek dla psiaka znalezionego z łańcuchem na szyi. Mamy dwa dni, inaczej czego go schronisko w Nowym Targu: [B]​[/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250766-B%C5%82agam-o-pomoc-mamy-2-dni-p%C3%B3%C5%BAniej-czeka-go-schron-w-Nowym-Targu-(-(-(?p=21839362#post21839362[/url]
  6. Kurcze, co z tymi ludźmi jest nie tak? :( [COLOR=#000000]Najpierw nieodpowiedni dom, potem odwołana kilka godzin wcześniej wizyta, a teraz sporo maili, ale nic z tego nie wychodzi[/COLOR]:roll: [COLOR=#000000]Nie wiem czemu Ci ludzie piszą maile, a potem nawet nie odpiszą, nie napiszą smsa, nie zadzwonią... [/COLOR][COLOR=#000000]Mała potwornie się przywiązuje, troszkę się zaczynam bać jak ona się odnajdzie w nowym domku...Byłam teraz pół godzinki w sklepie i TŻ mi powiedział, że cały czas leżała na dywaniku w przedpokoju pod drzwiami. A tak sobie leżymy po powrocie: [/COLOR][IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/594/yxye.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/546/1h84.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/529x397q90/37/7rij.jpg[/IMG]
  7. Kolejny pakiet dla malutkiej (prócz tego co 2,3 dni robię jej na kilku najważniejszych portalach), bo póki co cisza niestety :( : gumtree.pl tablica.pl [COLOR=#000000][COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]krakusik.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]cafeanimal.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]bezrodowodu.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]pupil.com.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]zwierzaki.nasza-lista.com [/COLOR][/COLOR] Amusia dzisiaj bardzo nam pomagała przy sprzątaniu mieszkania:razz: Co rusz musieliśmy ją gonić, bo coś kradła, a to gąbkę, a to ścierkę ;) Teraz biedna po tym ogromie pracy fizycznej, do której ją zmusiliśmy odpoczywa z TŻ-em, który się uczy na kanapie:eviltong:
  8. [quote name='Martika@Aischa']Paulo ja się kompletnie na tym nie znam :(:(:( o ogłoszenia zawsze proszę lub wykupuję na bazarkach ogłoszeniowych.[/QUOTE] Ja robię na tych pozostałych portalach tak "na wszelki wypadek", bo i tak jak dzwonią ludzie, to praktycznie z kilku tych najważniejszych:roll:
  9. Ja generalnie psiaki i koty ogłaszam na tych stronach: [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]gumtree.pl tablica.pl kociaczek.com.pl koty.pl przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]morusek.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adoptujemy.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]pajeczyna.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]kupsprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]tusprzedaj.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]neeon.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]najpewniej.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]petworld.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]tlenek.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.e-gratka.info[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]oglaszamy24.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.com[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]hipierogloszenia.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ogloszenia.wp.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]rozglos.net[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]krakusik.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]cafeanimal.pl ale widzę, że bahlsa już na tych najważniejszych zrobiła. Gdzie jeszcze wrzucić kocinki z tej listy? [/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  10. [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/202/xo5x.jpg[/IMG]
  11. Dziękujemy za obecność, mam nadzieje, że z nami zostaniesz :) Dzisiaj troszkę nas w domu nie było, baliśmy się tego, co zastaniemy jak wrócimy, bo Ama się rozbrykała, ale malutka była bardzo grzeczna i żadnych szkód nie odnotowaliśmy;) Dostała od mojej mamy (ukradzione Bandziorowi:evil_lol:) wołowinę na obiady, bo mama nie może przeżyć, że ona "tylko" suche je, to jaki był lament, żeby choć kawałeczek dostać :D Dostała dzisiaj nową zabawkę, którą prawie przez dwie godziny tarmosiła:evil_lol: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/132/0b50.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/132/cijk.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/541/a642.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/856/cocb.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/298x397q90/819/3nla.jpg[/IMG]
  12. [quote name='zolziatko']Ja dzisiaj zapierniczając na mrozie obmyśliłam nowy plakacik dla Brenki :D Mam pomysł.. i zamierzam go zrealizować :) I obklejać miasto ;)[/QUOTE] Czekam z niecierpliwością na to, coś tam wymyśliła ;)
  13. Jestem na zaproszenie. Niestety zadeklarowana po uszy :( Jedyne co mogę zaproponować to pomoc przy ogłaszaniu chłopaczka i za jakiś czas wpłacić jakiegoś grosika.
  14. jestem na zaproszenie. Niestety zadeklarowana po uszy :( Jedyne co mogę zaproponować to pomoc przy ogłaszaniu chłopaczka :(
  15. [quote name='Bjuta']Bondziu na feriach więc na pewno będą wypasione foty. :)[/QUOTE] Aaaa, to ja nie wiedziałam, że się chłopak "wywczasuje":evil_lol:
  16. Jestem w głębokim szoku po tym co przeczytałam o wizycie Majeczki. Koniecznie trzeba tych ludzi, jak i "Panią narzeczoną" wrzucić na CK:shake: Aguś i Eluś, dobrze, że poszłyście tam razem, to jest dowód na to, że jednak bezpieczniej robić wizyty we dwie osoby, bo nigdy nie wiadomo na kogo i na co się trafi...
  17. Temat Luisa niestety umarł :( Jestem tylko ciekawa czy coś się w jego sprawie zmieniło?
  18. Temat Oskarka niestety umarł :( Jestem tylko ciekawa czy coś się w jego sprawie zmieniło?
  19. Temat Owerka niestety powoli umiera:( Jestem tylko ciekawa czy coś się w jego sprawie zmieniło?
  20. A ja z nadzieją zaglądam na kolejne wieści i zdjęcia :)
  21. Widzę, że jest bardzo dużo zainteresowanie czapkami:) Faktycznie cudne są :) Musisz Gosiu chyba wybłagać kolejną partię:evil_lol:;)
  22. Przelałam dzisiaj Anetce pieniążki za hotelik Baksika- 310zł (od 1-31 stycznia) :)
  23. [quote name='Yoana']No przecież chwyciła- kiyoshi :evil_lol: No i całą resztę kibicujących jej dogociotek :lol:[/QUOTE] Hahahaha, co prawda, to prawda ;)
  24. [quote name='AlfaLS']... Wobec tego że zanosi się, że nie będę - przynajmniej na razie - dopłacała do Hoteliku Tinki ok. 200 zł. miesięcznie, a z tym się liczyłam biorąc pod uwagę stan deklaracji stałych, to mogę spokojnie złożyć deklarację stałą na Tinulkę w kwocie 25 zł. - tak do równego rachunku :lol:. Czyli deklaracji stałych mamy 170 zł. - to już prawie połowa, resztę chyba "zorganizujemy" jak będzie konieczność, prawda? ...[/QUOTE] Alfa, ja na jedną sunię mam 150zł deklaracji na 300zł, a na psiaka 80zł na 300zł. Jest ciężko, ale jak się człowiek zepnie w sobie to da radę, nie ma wyboru, jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć i B ;)
  25. [quote name='Marycha35']Może jednak pomoże!!![/QUOTE] Musimy mieć nadzieję...Trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...