Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Dobranoc Maniusiątko :loveu: Cioteczka idzie się uczyć :(
  2. [quote name='ewu']Dzwoniła do mnie moja serdeczna koleżanka też dogomaniaczka. Jest Pani , która chętnie przyjmie pieska na zasadzie bdt z ew. ds w przyszłości. Moja koleżanka zadzwoniła (chyba) do Budrysek i przekazała tę informację.Piszę "chyba" bo powiedziała ,że dzwoniła pod numer podany na wątku. Jeśli to może być ratunkiem dla Bostona , to wspomniana Pani czeka i z radością go przyjmie:)[/QUOTE] Ty ewu masz jakieś naprzyrodzone moce...Dwa psiaki w ciągu dwóch dni, to się wydaje aż niemożliwe...
  3. Właśnie cioteczki mają książeczkę dlatego do Nich napisałam :)
  4. [quote name='keakea']? Nie szczepili go w schronisku ?[/QUOTE] Nie wiem właśnie czy konkretnie na wirusówki był, na resztę wszystko tak.
  5. Michelle/giselle, bo nie wiem, którą akurat zastanę na forum. Siedzę na wątku Kukiego i widziałam, że cioteczki tam pisały o szczepieniu przeciw wirusom, a ja nawet nie wiem czy Marianek jest na to zaszczepiony...? Jak stoicie na ten moment z lekami Marianka? Ja powinnam mieć decyzję odnośnie tych leków z KTOZ-u w tym tygodniu, ale może okazać się, że do czasu aż Wam wyślą, zabraknie, to wtedy zamówię przez internet już bezpośrednio do Was.
  6. Ha! Wiedziałam, że doczekam się zdjęć :multi: Ojjj Bazylki, Bazylku, Ty nie wyglądasz na taką zadziorę, wyglądasz jak taki kanapowa sierściuchowa kulka, więc proszę mi się tam grzecznie zachowywać:nono: A dobrze się dzisiaj cioteczko zachowywał na spacerku? Jaki w ogóle Bazylek ma długi jęzor:crazyeye:
  7. [quote name='Lobaria']Ikarku kochany - jutro, 18 czerwca - w dniu moich imienin - starania o uratowanie Ciebie przyniosą efekty - opuszczasz punkt :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: i w czwarek będziesz tam, gdzie Mozart. BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE NA HOTELIK - NIE MAMY KOMPLETU WIERZYMY, ŻE DOBRE DUSZYCZKI POMOGĄ :) Jak cudownie!!! :multi: I wszystkiego przyspieszonego najlepszego ;):Rose:
  8. [quote name='Igiełka']Jestem na zaproszenie Ewunii :) piękny psiaczek będe kibicować dobrego domku :)[/QUOTE] Witamy serdecznie :)
  9. [quote name='justysiek']prosze o chwile cierpliwosci cioteczki z tym nr konta, Ania codziennie pracuje i ma tez mase swoich obowiazkow po pracy i swoje psy. sunia ma trafic na dt do jaaga. jutro tez pewnie Ania napisze co u suni.[/QUOTE] Jak super:multi: Będziemy czekać cierpliwie:)
  10. Zaglądam do Badusia w niedzielny poranek :)
  11. Rozczarowane?? A w życiu!!! Jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna, że zrobiłyście mu zdjęcia i wstawiłyście je, dziękuję:Rose: Jak dla mnie to mogłybyście zrobić mu zdjęcia jego ucha, a ja i tak bym była zachwycona, bo za każdym razem jak go widzę, to cieszę się jak dziecko otwierające prezent świąteczny i zaraz wszystkim w domu pokazuję :eviltong: Kurcze, mi się właśnie też wydaje, że taki troszkę grubiutki się zrobił, giselle/ michelle przyznać się, dużo smakołyczków dostaje?:razz: A tak w ogóle to nie mam nic przeciwko, bo moja psina też do najsmuklejszych nie należy, ja lubię takie misie ;) Maniutkowi się nie chciało pozować, bo za gorąco było i on wolał sobie odpoczywać w cieniu, a nie mu tam ciotki głowę zawracały jakimiś zdjęciami, on ma ważniejsze rzeczy do roboty ;) A rozdaje buziaczki, bo jest wdzięczny cioteczkom za to co dla niego robią, że wreszcie ma życie, na jakie zawsze zasługiwał- jedzenie, łóżeczko, zabawki, smakołyki, miziaki....
  12. I po meczu też odwiedzam ;) Dobranoc kudłaczu:loveu:
  13. I po meczu też ;) dobranoc:loveu:
  14. I po meczu też odwiedzam ;) dobranoc Muciu:loveu:
  15. Wyprzedziłaś mnie ;) Dobranoc Badusiu
  16. [quote name='anica']czy istnieje taka możliwość , żeby Marco pozostał w klinice np przez pierwszy tydzień.. ten chyba najtrudniejszy .. ile to by kosztowało ? rozważam pokrycie kosztów? ... obawiam się ,że po tak poważnej operacji .. no przynajmniej te parę dni.. powinien być pod specjalistyczną opieką .. proszę spytaj lekarza?...[/QUOTE] No właśnie, gdyby nie udało się znaleźć na ten czas DT, to może rozważyć możliwość pozostawienia go w klinice. Przecież nie może zaraz po operacji wrócić do schroniska, to się warunki do rekonwalescencji :(
  17. [quote name='ewu']Ciekawe jak trafił na to pole.... To typowo domowy piesek. Natychmiast opanował kanapę , straszna z niego przylepa. Wszystko go interesuje:)[/QUOTE] Do dobrego się zawsze każdy szybko przyzwyczaja :) Bardzo dobrze Kuki, gdzie tam będziesz leżał na podłodze ;)
  18. Skomplikowane, ale jak ekstra zorganizowane :)
  19. Odwiedzam z nadzieją sunieczkę na dobranoc :(
×
×
  • Create New...