-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Skoro nic dalej nie piszecie, to znaczy, że się nie udało...:placz: ehhhh, Maxiu, co z Tobą zrobić biedaku... -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dawno nikogo u Ikarka nie było :( -
Oooo, no właśnie od Poker. No to czekamy do wieczorka, a potem robimy akcję poszukiwawczą Pani...Wiesz, równie dobrze Pani mogła sobie zakodować, że to Ty zadzwonisz albo nie chciała Ci w weekend przeszkadzać, jak mówiłaś, że będziesz miała gości. Uda się! Zobaczysz! :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Kurcze, z deklaracjami u Badiego straaaaaaaasznie kiepsko. A ile na ten moment jest kaski z wpłat jednorazowych? Na ile mniej więcej czasu to starczy przy założeniu, że trzeba będzie z tego płacić za hotelik? -
[quote name='Eden']Witam, teraz najlepszy czas na spacer, za chwilkę upał nie do wytrzymania, Na południu ma być 33 stopnie, moje psy cały dzień zalegają :-)[/QUOTE] A mojego raczej mało interesuje, że za oknem ponad 30 stopni i ja umieram na spacerze, do domu za Chiny Ludowe nie chce iść. A już najlepiej położyć się na trawce, pogryźć patyczka, a pańcia będzie stała, patrzyła i czekała ;)
-
Śliczne zdjęcia uśmiechniętego i zadowolonego pycholka:loveu: A z bazarkiem świetna robota!:multi:
-
Ja pytałam tylko na wątku bazarkowym, to mi napisały dziewczyny, że nie wolno robić bazarków na takiego psiaka, ale że można przenieść do dizału "Mają dom, ale potrzebują pomocy" i wtedy prosić o dobrowolne datki.
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Szczęścia niuniuś Ci życzę:loveu: Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję zobaczyć Szymusia na swoim :) -
Anusiab, a tam ktoś pisał, że możliwe, iż jest to Pani, która adoptowała psiaka od kogoś z dogo.
-
[quote name='MTD']tzn sygnatura? no bo nie mam jeszcze linku podpiętego, muszę zrobić grupowe ogłoszenie szczeniaków bo w parę dni przybyło 30 ! jestem załamana :( [SIZE=3][B]marianko ! kochany ! powodzenia ![/B][/SIZE][/QUOTE] No właśnie, sygnatura ;) aha, ok, bo chciałam wejść i się nie dało. 30?! W Busku? Potrzebujesz pomocy? Jak coś to wyślij mi tekst i ogłoszenia na maila, to też porobię.
-
To w końcu Gaja jest na dożywotnim DT czy w DS?
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
paula_t replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']I co z małą????????[/QUOTE] Właśnie, wiadomo coś? -
Spokojnie, anusiab, odezwie się ta Pani jeśli tylko jej zależy i to ma być TEN domek...
-
Przynajmniej jedna pozytywna rzecz z tego wynikła ;) Ja, jak robiłam Masajkowi ogłoszenia na paru portalach trzeba było zaznaczyć czy nie ma problemu z kotami i z racji tego, że nie wiedziałam za ile mi odpowiesz, nawet jak zapytam, zaznaczałam, że na koty reaguje pozytywnie :/
-
zdarzało się, że chłopaki znikali na kilka dni, więc miejmy nadzieję, że się znajdzie...
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Super, że się udało i Państwo dotrzymali słowa!! Tak, z niecierpliwością czekamy :)