-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Jestem i ja, kolejna wielbicielka czarnuszków (Masajka i Marianka) ;) Anusiab, to jest bardzo dobry pomysł, bo o Masajka chyba były 3 czy 4 telefony, a Gacuś podobny, to się nikt nie zorientuje ;)
-
Ja już tam z ciotką anusiab konwersowałam se przez sms-y, co nie szkodzi wyrazić radości raz jeszcze. Masajunio kochany szczęścia na nowej drodze życia. Badź kochany, miziany i rozpieszczany 24h na dobę!! Całuski w pycholek:loveu: No i oczywiście wszystkiego najlepszego:drink1:
-
A ciotka Lobaria skąd wie? :mad:Znowu cierpię na tym, że nie mam fb? ;) WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO ANUSIAB!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
-
Nic się ciotka nie przejmuj, jak się przyjrzeć, to widać ;) Mariano to już widzę z Dinkiem najlepsi kumple są, na wszystkich zdjęciach razem :D Ale jakiś taki wkurzony, coś mu ewidentnie nie pasuje (jak się domyślam opatrunek). Wpisuję w rozliczeniu -500zł za operację, -53zł za paliwo co daje 740zł i dodaję 50zł od ciotki katarzyna09 (dziękujemy raz jeszcze) i 50zł od ciotki wieso (od początku u michelle04), więc na koncie Mariankowym 840zł:)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
No właśnie ja też chcę wiedzieć na czym stoimy :/ -
Aaaa widzisz, czyli jednak jest entuzjazm, którego braku się tak obawiałaś? :D Od razu jutro chcemy wieści!!!
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem tego...:( Przecież to nie jest wystraszony schroniskiem psiak, który jest zamknięty w sobie, boi się człowieka, tylko wesoły, energiczny psiur, który już tyle lat czeka na swoją szansę i pomimo tego, że znajduje się w schronisku nie traci pogody ducha. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ciotki............? -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Nikt cię Maxiu nie odwiedza :( -
Nie, żebym była złośliwa czy cuś, ale troszkę widać ;)
-
bez klatki łapki się nie obejdzie, skoro one tak panikują przy każdym zamknięciu w ogrodzie czy próbie założenia obroży, więc trzeba jak najszybciej skontaktować się z Pipi. Może spróbuj też zapytać w tym schronisku czy nie mają do pożyczenia.
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
paula_t replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Boję się, że nic z tego nie będzie...Kurczę, nikt jej nie widział oprócz tego jednego razu albo po prostu nie zwrócił na nią uwagi, ona już może być daleko, daleko. -
Jak tylko będzie coś nie tak, to "wyeliminujesz" Panią z życia Masajka ;) Poczekamy do wizyty PA mocno trzymając kciuki, a jeśli się nie uda (odpukać!), to będziemy dalej śmigały z ogłoszeniami.
-
Rozmawiałam z cioteczką michelle i Marianek ma się bardzo dobrze :) Nie widać, żeby chłopaka bolała ta łapka, ładnie śmiga po domku i po ogrodzie tylko po prostu podnosi łapkę do góry (mądre psisko, nie obciąża łapiny). Troszkę więcej leży, nie chodzi tak krok w krok, tylko leży na trawce i obserwuje jak np.michelle kosi trawę. Marianek ma opatrunek, ale chyba ma coś usztywniającego włożone, bo jak chodzi po podłodze to stuka. Wieczorkiem mają być zdjęcia. I najważniejsze: Nasz królewicz dał się przekupić rosołkiem i się odbraził;)
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak zrobicie nowe zdjęcia suni, to i ogłoszenia porobić trzeba, ludzie to wzrokowcy, więc większa szansa będzie:) -
Nic dziwnego, że się boisz, ale trzeba próbować, bo inaczej nic z tego nie będzie dlatego mocno, mocno, mocno trzymamy kciuki!! Przez telefon jest ciężko wyczuć, wcale to nie musiało oznaczać brak albo mniejszy entuzjazm. Czasem odbiorcy zostanie dostarczona inna intencja, niż ludzie mieli w założeniu.
-
Szybko się dosyć przekonał, wytrzymał cały jeden dzień ;)
-
Wiesz, mój ogon lubi sobie przegryźć np.kalarepę, nektarynkę czy inne owoce/warzywa i widzę, że Masajek też ma czasem takie odpały ;) Miejmy nadzieję, że jutro uda się tą sytuację wyjaśnić, żebyś mogła wykonać kolejny telefon...Ohhhh Masajku, się pokomplikowało, ale ciotki zrobią wszystko, żeby to odkręcić.