Mariankowi się nic nie powie ;) Poza tym on ma tyle ogłoszeń, co chyba żaden psiak, jak się tak ogląda portale ogłoszeniowe, więc nie ma na co narzekać :D
Wiem, cholercia, muszę wreszcie przycisnąć, a tu wątki, ogłoszenia, wczoraj też latałam z jednym ze swoich kociaków z rur do weta, bo grzyba ma...Muszę się skupić...Ale w przerwach porobię bidokom ogłoszenia :)
Nawet tak nie mów, wypluj, bo uduszę:mad: