Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Przydałoby się bez wątpienia, żeby ktoś Państwa nakierował na to, co powinni robić, żeby od samego początku chłopaczka uczyć. Super, że Masajek tak zawojował ich serducha:loveu: Anusiab, a rozmawiałaś z Państwem jak będzie np. ze spacerami,z, opieką jak urodzi się dzidziuś?
  2. Pewnie, że zgłaszaj! To ogłoszenie samo w sobie jest nielogiczne. Z jednej strony szuka ktoś domków dla kotów, z drugiej napisane jest o Aramisku :shake:
  3. Posadzi, posadzi, nic się ciotki nie martwią ;) Tinka jest bezproblemowa, kochana, przyjacielska, młoda, no i taka kompaktowa dziewczynka, więc DS na pewno się znajdzie :)
  4. Cały czas podczytuję wątek i z niecierpliwością czekam na wieści...
  5. Karilka, bardzo mi przykro :( Jesteśmy z Tobą!
  6. Uwielbiam czytać takie wiadomości z nowych domków psiaków i nigdy nie wiem co pisać, bo zawsze chce się tylko: "Dziękujemy, cudownie, że psina ma się tak dobrze, wreszcie ma swoich ludzi:loveu:" dlatego zachowam milczenie:eviltong:
  7. Pipi, jesteś cudwona:loveu:
  8. Super, dziękujemy:) nie jest tak źle w takim razie.
  9. Mariankowi się nic nie powie ;) Poza tym on ma tyle ogłoszeń, co chyba żaden psiak, jak się tak ogląda portale ogłoszeniowe, więc nie ma na co narzekać :D Wiem, cholercia, muszę wreszcie przycisnąć, a tu wątki, ogłoszenia, wczoraj też latałam z jednym ze swoich kociaków z rur do weta, bo grzyba ma...Muszę się skupić...Ale w przerwach porobię bidokom ogłoszenia :) Nawet tak nie mów, wypluj, bo uduszę:mad:
  10. [quote name='MTD']aaaa ja wszystko pilnie przerzucam na fb jak tylko się pojawi i widzę, mam 'trochę' roboty ze szczeniakami także ten tego, wybacz:oops:[/QUOTE] To dawaj, Ci pomogę, chyba nie jestem takim nagorszym pomocnikiem ;)
  11. Pewnie ciotka dużo roboty ma :/ To czekamy cierpliwie, póki co niby-Gacusiowe ogłoszenia są ;)
  12. Lilka śliczna. Trzeba robić szybciutko ogłoszonka, to zaraz się rozdzwonią telefony o księżniczkę :) Widzę, że łóżeczko małej bardzo przypasowało:razz:
  13. Trzymamy mocno, mocno kciuki....
  14. To jak tylko będziesz wiedziała jak Masajek przechodzi aklimatyzację, to od razu dawaj znać :) Dobrej nocki w nowym domku czarnuszku:loveu:
  15. A dostaniemy jakieś zdjątka nowe Amisia?:razz:
  16. Nasz włochacz kochany jaki szczęśliwy biega sobie z kolegami:loveu: Kurczę, finanse Kukiego wyglądają baaaardzo nieciekawie... :(
  17. Kiedy będzie drugie ogłoszenie Maxia w gazecie, wiecie już może? Maxiu, niech ci się uda wreszcie....
  18. 90zł deklaracji, jeszcze niestety duuuuuużo brakuje :( Trzeba powysyłać prośby o deklaracje, chociaż maleńki grosik. Ja się zbierze jakaś część, to resztę można nadrabiać bazarkami.
  19. Cudna jest mała czarnuszka!!!!:loveu: A ona już nadaje się do adopcji? Jest ogłaszana?
  20. Super, to czekamy na wieści :) I może jakieś zdjątka by były...:roll:
  21. Super, że klatka już w drodze/dotarła, wreszcie coś z psiakami ruszy, jeśli tylko dadzą się złapać...
  22. A gdzie je ciotka MTD? już drugi dzień Jej nie widziałam :mad:
  23. [quote name='yucca']musimy chyba poczekać na skarbnika...[/QUOTE] No to czekamy....
×
×
  • Create New...