Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Bazylek zdecydowanie swoim zachowaniem nie ułatwia sprawy, bo trzeba mu szukać domku bez dzieci, bez innych psiurów, w ogóle chyba bez zwierzaków, ale tutaj nie istnieje takie słowo jak niemożliwe :)
  2. Cudownie, że przynajmniej innemu psiakowi się udało, a i na Kukiego czas przyjdzie!!! :) W ciągu ostatniego, chyba tygodnia, i Lala i Dinek opuścili Was, więc teraz pozostałe niuńki sioooo do domków!!
  3. [quote name='pikola']A Marianek to troche taki grubasek jest:loveu:[/QUOTE] Prawda??? Od dłuższego czasu już to mówię :D Ale nic dziwnego, skoro u ciotki michelle przytył 6 kilo (ważył 13, a teraz 19), chyba baaaardzo dobrze jeść dostaje:razz: Podobno, na szczęście, Marianek nie skubie opatrunku, nie próbuje ściągnąć, generalnie przy nim nie gmera. A co do guzka, to poczekamy do czasu ściągnięcia gipsu, ale najlepiej jakby michelle zapytała swojego weta (rozmawiałyśmy o tym, że to ten doktor przeprowadzi zabieg), bo to tylko moje przypuszczenie.
  4. [quote name='Ania102']Bardzo mi przykro Karina, przechodziłam przez ten ból kilkakrotnie i z każdym moim psem jakaś część mnie tez umierała. Trzymaj się jakoś,ściskam[/QUOTE] Ja jeszcze tego nie przechodziłam...Wolę nie myśleć jak bym się czuła, gdyby mój niuniek odszedł, on jest dla mnie wszystkim, całym moim światem, wszędzie razem, od rana do wieczora mój dzień jest podporządkowany tylko jemu.... Dlatego tylko Karinko mogę się domyślać jak w tym momencie wygląda Twoje serducho, rozwalone na miliony kawałków...Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą.
  5. Może się okazać, że to dobrze, że tam leży, masz go cały czas na oku i skoro nieruchomieje na rękach, to można go przenieść z ulicy do samochodu bezpośrednio, bez żadnego pzetrzymywania go gdziekolwiek...
  6. A widzisz, ledwo się rozstaliście, a już się spotkaliście :D Sądzę, że takich spotkać będzie więcej, bo wbrew pozorom świat jest bardzo mały i często natrafiamy na osoby, których nie spodziewalibyśmy się zobaczyć:p A jakieś wieści nowe?:razz:
  7. Ja mam chwilowy odwyk, bo muszę się postarać teraz przez kilka dni wpaść w trans naukowy ;) Ale o Marianku cały czas myślę:loveu:
  8. Dzieki wielkie, zaraz tak zrobię, w ogóle nie pomyślałam o ctrl c+ctrl v, tylko szukałam w opcjach kliknięcia prawą stroną myszki :)
  9. Bardzo mi przykro to pisać, ale już chyba nie wierzę, że uda się ją znaleźć ...:(
  10. Kurczę, muszę zapytać, bo już któryś raz kombinuję, a banerek w podpisie do tej pory tylko jeden miałam :oops: Jak się poczęstować banerkiem Maxiunia?
  11. Witamy kolejną wielbicielkę Marianka! :) Ale my fajnie piszemy, więc to czysta przyjemność, pewien sposób relaksu:eviltong:
  12. Ojjj Cypisku, strasznie sprytny z Ciebie psiurek. Ceris, a myślałaś, żeby zamknąć Cypisa w pokoju czy w łazience (myślę, że dałoby się go wnieśc do mieszkania, skoro na rękach nieruchomieje i udało Ci się go wsadzić do garażu)?? Dzisiaj już sobota wieczór, do poniedziałku został jeden dzień. Pewnie będzie szalał, wył, no i niestety pewnie też się w pokoju załatwi, ale przynajmniej z Rikiem się nie pogryzie, bo nie będzie miał jak, a w poniedziałek już by został zabrany...Jak jego nie da się zapiąć na smycz, z ogródka ucieka, w garażu się podkopuje, to to jest jedyny pomysł, który przychodzi mi do głowy....
  13. Trzymamy kciuki i czekamy na wieści! To już niedługo!! :)
  14. To ciotka dopiero teraz dowiedziała się, że operacja się udała?:crazyeye: Póki co gips na 2 tygodnie, a po ściągnięciu trzeba będzie pilnować, żeby od razu nie zaczął śmigać po ogrodzie, żeby nie nadwyrężał łapki, więc będzie musiał na smyczy chodzić i to chyba tyle z zaleceń lekarza. No, chłopaczek szok przeżyje-nie będzie bolało, łapka będzie prosta, no i wreszcie Marianek będzie mógł biegać i będzie wyglądał jak wszyscy jego hotelikowi koledzy :) Właśnie niespodziewanie, dzięki dr Bieżyńskiemu:Rose:, odpadł cel bazarku Mariankowego, mam nadzieję, że nikt biorący w nim udział nie będzie miał za złe, bo nikt nie spodziewał się, że dr tak pięknie Nas potraktuje.
  15. Wiedziałam, że będzie sporo chętnych na kudłacza! Trzymamy mocno kciuki :)
  16. Ktoś szuka domku dla kotów i przez przypadek podaje nie swój telefon, tylko Wasz, dziwne to ogłoszenie :/
  17. Nie potrafię Ci niestety odpowiedzieć na to pytanie... :(
  18. Wreszcie dotarłam!!! Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, dzisiaj jestem najszczęśliwsza osobą chodząca po tej ziemi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Udało się!!!!!! Nie mogę uwierzyć, udało się!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Michelle, wycałuj Marianka!!! Dziękuję Ci za wszystko!!!!! Dr Bieżyński jest cudotwórcą!!!!!! [quote name='giselle4']Ja tylko zapytam Was ,jak nazwiecie taką fotke? ja powiedzialam Mysliciel michelle intelektualista a Wy? [/QUOTE] Śpiący Marian? :D
  19. Ciotki, mogę się poczestować banerkiem Maxia? Jaki buziaczek słodziutki:loveu:
  20. Dotarłam wreszcie do Marianka :) Ciekawe jak tam się nasz chłopaczek ma....Dzisiaj miał mieć,z tego co mówiła michelle, wizytę pooperacyjną u dr Bieżyńskiego, bo trzeba sprawdzić jak tam łapka i zmienić opatrunek.
  21. Praca, praca i jeszcze raz praca, chłopaczek w końcu się nauczy, tylko musisz uzbroić się w cierpliwość :) Mądra psina, wie gdzie się zakręcić:razz:
×
×
  • Create New...