Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Czekamy niecierpliwie na wieści...
  2. Ciotki, jeśli by się okazało, że ta buda, która jest do oddania dalej jest aktualna i psiaki się w niej zmieszczą, to nie ma nad czym myśleć tylko ją brać i zamawiać kuriera (wyjdzie taniej niż przez PP), a oni mają przedziały cenowe wg wagi i transport takiej budy, to będzie pewnie koło 40 paru złotych (strzelam, bo nie wiem ile waży), ale wystarczy wejść na allegro i zobaczyć, że za dużo większe budy biorą za kuriera 50zł.
  3. Marianek na stawy bierze ArthroScan :)
  4. Jakie cudeńko, dziękujemy za zdjęcie!:loveu: Ja jestem za tym, żeby jednak spała, jeśli przeprowadzamy głosowanie:eviltong:
  5. Cieszę się bardzo, że tak się wszystko ułożyło-nie dość, że sunia będzie miała swój własny domek, to jeszcze Motylek będzie spokojna przez te 3 tygodnie :)
  6. [quote name='MTD']na stawy Arthroscan, silniejsze p/bolowe nie pamietam nazwy :([/QUOTE] O ArthroScan mi właśnie chodziło, dzięki :) [quote name='keakea']Marian, pada dziś, siedzisz w stodole czy na podusiach w pokoiku? :)[/QUOTE] Stodołę mają państwo zamkniętą, bo się wszystkim bardzo spodobało tarzanie w sianku, ale niestety też jego podsikiwanie ;)
  7. Trzeba się z karmelcią skontaktować i zarezerwować te miejsca. Ceris, będziesz chyba musiała zgarnąć chłopaków z ulicy i chociaż na jeden, dwa dni gdzieś ulokować do czasu ich transportu (jak już wszystko będzie wiadomo), bo inaczej będzie się to mijało z celem- transport będzie ugrany, DT też, a te dwa wędrowniczki znowu gdzieś polezą- wtedy nie będzie ciekawa sytuacja :/
  8. UDAŁO SIĘ!!!! Dr Bieżyński odpisał na maila. Napisał, że niestety przy takiej ilości pacjentów jest mu ciężko wszystkich spamiętać, ale żeby zadzwonić i umówić się na termin operacji tylko zaznaczyć, że Marianek jest z Krakowa i już będzie wszystko wiedział, więc obejdzie się bez kolejnej konsultacji!! :) Lecę napisać do michelle, bo dr Bieżyński dzisiaj pracuje.
  9. Wszystko się da. Mój maluch też się przez szczeble przeciskał, to przewlekliśmy bardzo sztywną siatkę do wysokości gdzieś pół metra i teraz nie ma jak :)
  10. Paranoja, normalnie na wszystkim chcą kasę zedrzeć...No, ale co poradzisz :/
  11. Monia, bo mnie dopadła kompletna skleroza, może Ty pamiętasz, bo anusiab na innym wątku pytała o leki Marianka. On teraz przyjmuje ArthroDol (przeciwbólówka), ma te silniejsze przeciwbólowe na wszelki wypadek i coś na stawy...tylko co?
  12. [quote name='MTD']:stupid: co by marian powiedział???[/QUOTE] Że idę do kina czy że Cię zabiję?:eviltong: [quote name='katarzyna09']Dorzucę 50zł do operacji,ale wpłacę dopiero po czwartym sierpnia.[/QUOTE] Dziękujemy!! :loveu:
  13. Pipi, jesteśmy z Tobą jutro myślami i sercami!!! :)
  14. [quote name='MTD']narobiłam mankowi znów nowych ogłoszeń na wypadek gdyby z panią magdą nie wypaliło jednak[/QUOTE] Dziękuję:loveu: Ja teraz jak wchodzę robić innym psiakom ogłoszenia na portale, to gdzie nie wejdę-ogłoszenie Mańka, a telefon milczy. [quote name='asiuniab']i znów się popłakałam oglądając ten film z Mariankiem, kocham go;[/QUOTE] Ja też...:placz: Monia zabiję Cię, właśnie zrobiłam sobie make up, bo do kina idę!:placz:
  15. [quote name='Vesper']Przepraszam za post pod postem, ale może coś podpowiem. Jeżeli nawet skasowałaś wiadomości wysłane, ślad po wysłanej wiadomości (w tym e-mail) nadal jest na Twoim koncie. Np- zaczynasz wpisywać pierwszą literkę nazwiska- i pojawia Ci się cała lista osób do których już pisałaś. Wiem że to sporo roboty (przebrnąć przez alfabet i zobaczyć które adresy pasują) ale może zacznij od litery "b" np? Mam nadzieję że to moje tłumaczenie coś da (i przepraszam że tak tłumaczę- mało fachowym językiem- ale informatyk ze mnie słaby...:oops:)[/QUOTE] Wpadłaś właśnie na to samo, na co ja po pytaniach wszystkich dziewczyn, kiedy siedziałam i główkowałam skąd wziąć ten adres :D Mail już wysłany wczoraj, teraz czekam na odpowiedź :) Ale dzięki wielkie za zaangażowanie :)
  16. [quote name='Gosiapk']Skład mają podobny? :)[/QUOTE] Maniek przez cały czas przyjmuje ArthroDol i jeszcze jakiś lek, ale raz przez przypadek zamówiłyśmy ArthroScan i stąd utkwiła mi cena 60zł w głowie. Ja czasem nierozgarnięta jestem ;) [quote name='Vesper']Witam u Marianka :) Tyle czasu jestem na Dogo, a jakoś na Niego nie trafiłam...:( Biedny psiak, przyznam że nie przeczytałam całego wątku, ale znów mnie ogarnęła bezsilna złość kiedy przeczytałam że miał rany cięte na klatce piersiowej :( :mad:... Postaram się pomóc w najbliższej przyszłości- pomóc mogę robiąc bazarek, ale dopiero kiedy skończę ten, który dziś lub jutro otwieram- zapisałam już sobie chłopaka na liście psiaków którym będę pomagać. Pozdrawiam i będę Was odwiedzać, a także nadrobię zaległości w wątku Mańka/Marianka.[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za obecność :)
  17. [quote name='Lobaria']Zuzia juz znalazła bardzo dobry tymczas na te 3 tygodnie :) fb, do którego byłam na poczatku bardzo sceptyczna, przynosi niewiarygodną pomoc :) Zglosiła sie znajoma Magdy, u której Zuzia będzie miała jak u pana Boga za piecem:)[/QUOTE] Oooo matko, to dobrze :) Napiszę na wątku Baloniarek, że nieaktualne.
  18. Czy ktoś mógłby dać DT zaledwie na 3 tygodnie?? Po tym czasie sunia miałaby szansę na nowe życie... Gdzie o tym napisać? Wątek Baloniarek, gdzie jeszcze?
  19. Jutro wizyta PA Szymusia, prawda?
  20. Karmelcia daje, z tego co zrozumiałam, upust 100zł na oba psiaki, więc wychodzi 500zł za miesiąc.
  21. Skoro Mariankowi zostało na dzień dzisiejszy zostało 8 tabletek, to znaczy, że do czasu operacji na pewno nie wystarczy. Myślałam, że ArthroDol, to ten droższy lek, który przyjmuje Marianek za 60zł, ale MTD mi zwróciła uwagę, że jednak nie i ArthroDol kosztuje w granicach 15zł+przesyłka, więc go zamówiłam i powinien być u Ciebie michelle po weekendzie :) Zapłaciłam 23,49zł
  22. Jestem ciekawa po prostu jak Mariano reaguje na kompletnie obce osoby, które przybyły (na teraz) do jego domku :D
×
×
  • Create New...