Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. [quote name='yucca']Paula ja w pisaniu tekstów nie jestem dobra :shake: a ten tekst wydaje mi się ok. Chciałam, żeby Badi miał jak najszybciej zrobione ogłoszenia. Jak masz inny pomysł to można jeszcze wszystko zmienić. A fotki są super :)[/QUOTE] Ja niestety też nie jestem do tego stworzona :/ Nie, nie, właśnie uważam, że to jest dobry tekst :) Baduś w ogóle ślicznie wychodzi na fotkach, bo i LILUtosi ma talent.
  2. [quote name='asiuniab']Gacusiu ucz się szybko i pokochaj koty, to i o domek będzie łatwiej:)[/QUOTE] A Gacuś był sprawdzany na kotki w domu?? bo może on po prostu je na zewnątrz goni, dla zabawy, bo one uciekają, ruszają sie.
  3. [quote name='Noelle']pobiegać też lubi, więc idealna by była dla Grubaska np. choćby Pani koło 60-65 lat w dobrej formie kochająca psy oczywiście ;) na żaden łańcuch go nie wydam, nawet nie ma o czym mówić :D[/QUOTE] Maxiu nie jest grubaskiem, tylko jest dobrze odżywiony i zdrowy ;)
  4. Ok, skoro tak zdecydowałaś, ja też uważam, że ten tekst jest w porządku :) Ludzie i tak kierują się wyglądem w większości.
  5. Właśnie pisałam to samo :D
  6. Ona jest po prostu przekomiczna!! te uszy i jaki jęzor długi:crazyeye: Cudowne maleństwo:loveu:
  7. [quote name='Panna Marple']No pewnie, że dla Marianka:lol:. Mój Tz zaczyna się już wkurzać słuchając o Marianku:evil_lol:[/QUOTE] Hahahaha, ja mam w domu to samo, tylko na szczęście mnie muszą słuchać 4 osoby, więc mają to rozłożone :D
  8. Wpłynęła deklaracja od Pani Krystyny z fb, dziękujemy:loveu: Panno Marple, taka góra kaski dla Marianka??? Dziękujemy z całego serducha!!!!!!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  9. Nie miałam dzisiaj dostępu do internetu przez cały dzień, wreszcie jestem i ile mam do nadrobienia czytania i oglądania!!:crazyeye: Jaki Marianek jest zapatrzony w michelle, jak w obrazek, cudwonie się na takie zdjęcia patrzy:loveu: Figuniu, tutaj większość osób jest megazwierzolubnych, psiaki traktują, jak członków rodzin, dbają o nie i te DT to są domki, których się szuka dla tych wszystkich bid, tylko niestety ilość osób, metraży w domach i finansów ograniczona :(
  10. Nie miałam dzisiaj dostępu do neta, ale już się melduję u Pauruni :) Jutro o tej porze będziemy już po wizycie, nie mogę sie doczkeać! :)
  11. Wow, ale się u chłopaka dzieje!!! Non stop ktoś się interesuje, maile telefony, wiedziałam, że tak będzie!!! :) No, z tą smyczką to co najmniej dziwne pytanie....
  12. No właśnie niestety póki co plan nie wypala, bo nikt prócz anusiab i Emiś się do pomocy nie zgłosił :(
  13. Tak, na pewno masz mój nr konta z jakiegoś bazarku :) Marianek do wszystkich macha ogoniastym, bardzo przyjazna psinka z niego jest, on ma w sobie miłości dla wszystkich:loveu: Ja się stawiam pierwsza na ring ;)
  14. [quote name='AtaO']Dopiero pojutrze.....:-([/QUOTE] Czemu dopiero? :( Starałyśmy się jak najszybciej zorganizować....
  15. To Panna Marple jeszcze u Nas nie była?! Wszędzie ciotkę spotykam, to myślałam, że i Marianka zna:oops: Serdecznie witamy kolejną wielbicielkę i mamy nadzieję, że zostanie z Nami na dłużej!! :) Nie, nie, tamten bazarek przygotowała keakea i to na Jej konto pieniążki spływają, potem zostaną przekazane do mnie, bo ja jestem strażnikiem kasy Mariankowej :eviltong:
  16. Super, teraz trzymamy kciuki mocno, mocno!!!! :)
  17. Wszystko się ułożyło, zabierajmy Paurę ze schronu jak najszybciej!!! :)
  18. Marianek ma mnóstwo osób dookoła siebie, które o nim myślą, pamiętają i dbają o niego, a Irma bardzo potrzebuje pomocy dlatego dziękujemy cioci Figunii!!!!:Rose:
  19. Oooo kurczę, przegapiłam, że tyle deklaracji nowych doszło:crazyeye:
  20. Dobra. Czy ktoś zna kogoś kto pisze ładne teksty do ogłoszeń?
  21. [quote name='MTD']hihihi no:)[/QUOTE] Serio ktoś zadał takie pytanie??? Ludzie mnie coraz bardziej załamują... Trzeba było jej napisać, że parę ładnych lat ;) Taką pracę to ja też bym mogła mieć:eviltong: Edit: właśnie Ci wysłałam zdjęcia Cudaczka, wchodzę na gumtree, a tam niuniek na pierwszej stronie już ma zrobione ogłoszenie:roll:
×
×
  • Create New...