Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. A co, sunia do domku poszła?
  2. [quote name='yucca']Złożyłam zamówienie na duży pakiet dla Badusia. Czy ktoś może podesłać natie wszystkie dane do ogłoszeń?[/QUOTE] Super!!!:multi: Miejmy nadzieję, że tym razem ktoś chłopaczka wypatrzy. Niedługo koniec wakacji, zacznie się okres adopcji :)
  3. Super, że tyle ciotek przybywa odwiedzać Paurę:multi: Dobranoc kuleczko maleńka:loveu:
  4. Od czasu do czasu wchodzę, ale staram się jak najmniej :D
  5. I co anusiab, wiadomo coś w sprawie spotkania?? Bo aż się nie mogę doczekać relacji, no i zdjontka jakieś ciotka chyba też zrobi:razz:
  6. Jak będzie coś wiadomo, cokolwiek, to dajcie proszę od razu znać, bo ja już paznokcie gryzę ze zdenerwowania...
  7. Michelle, a powiedz mi co będziemy robić z tym guzkiem? Twój wet by się podjął przeprowadzenia zabiegu za jakiś czas? No i czy na ściągnięcie gipsu trzeba będzie jechać jeszcze do dr Bieżyńskiego? Będzie jeszcze jakaś konsultacja?
  8. Aż się nie mogę napatrzeć jak te małe psotniki fajnie u Was mają.Tylko harce i zabawa w główkach!:loveu:
  9. Super!! Zobaczycie jak się chłopaczek ma, będą nowe zdjęcia i można niuńka ogłaszać :)
  10. Dokładnie! Chyba, że pogodę macie nie najlepszą i mała przez to nie w najlepszym humorku, smutna, śpiąca.
  11. Bo Nasz Mariano po prostu grzeczny jest, a poza tym to jeszcze mądry, bo wie, że nie wolno ruszać ;)
  12. [quote name='Monika89']Przy kliku spacerach dziennie powinna zrzucić to kilo :D[/QUOTE] Ojjj, nie wiem, nie wiem. Mój duuuużo spaceruje, a bardziej z budowy przypomina Paurę niż charta ;)
  13. To był pierwszy wątek, na którym nie wiedziałam co pisać, przede wszystkim czytałam, bo nic nie było w stanie wyrazić tego, co przeżywała Lika i Gaja... Śpij spokojnie maluszku [*]
  14. Chłopaczek się bardziej pewny siebie zrobił, to i rozrabiać zaczyna:evil_lol:
  15. A Paura to taka troszeczkę kuleczka jest:evil_lol: Ohhh Boziu, jak ja takie uwielbiam:loveu:
  16. Dziękujemy pięknie za zdjęcia Amisia:loveu:
  17. [quote name='Noelle']dostałam maila o Maksa, na razie nic konkretnego nie wiem, ale jest cień nadziei, oby tym razem szczęście się do niego uśmiechnęło...[/QUOTE] Naprawde????????Dobra, nie podniecam się tylko czekam z mocno, mocno zaciśniętymi kciukami....
  18. Poszło 20zł dla Zenusia do LILUtosi od ewakrakow (dała mi w gotówce i poprosiła o przelanie ) :)
  19. Tu macie 20 za 4zł, wszystkie najważniejsze portale są :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230262-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-dla-Saby-i-Gabrysia-z-padaczk%C4%85!-Do-17-08-godz-23-59"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230262-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-dla-Saby-i-Gabrysia-z-padaczk%C4%85!-Do-17-08-godz-23-59[/URL]
  20. widzisz ciotka, nie pomyślałaś o najbardziej aktualnych zdjęciach Naszego Żółtonogiego ;)
  21. Wreszcie znalazłam!!! Bazarek ogłoszeniowy: [B]20 portali za 4zł[/B], a prawda jest taka, że więcej nie ma sensu wykupować, bo z tego własnego doświadczenia, jak miałam kociaki do wydania czy pomagałam robić ogłoszenia dla psiaków i z tego co czytałam na innych wątkach 99% telefonów jest z tych portali: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230262-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-dla-Saby-i-Gabrysia-z-padaczk%C4%85!-Do-17-08-godz-23-59[/URL] . Amisiowi kaska bardzo potrzebna, więc trzeba kombinować tylko póki co czasu brak jeszcze przez jakieś 3 tygodnie:-( Nic dziwnego, że Sokołek tak reaguje na pogodę, wiek robi swoje, a i często młodsze psiaki źle reagują na wszelakie zmiany meteorologiczne. Skoro królewicz woli kołderkę, to niech będzie:D
  22. Uduszę, no normalnie uduszę:mad: Przynajmniej się zgrywa ze sobą bazarek, bo i Nasz Mariano ma/miał (miejmy nadzieję) problemy z łapką i Twoja psinka też :(
  23. No to jak wszyscy, to wszyscy ;)
×
×
  • Create New...