-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
A co, sunia do domku poszła?
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yucca']Złożyłam zamówienie na duży pakiet dla Badusia. Czy ktoś może podesłać natie wszystkie dane do ogłoszeń?[/QUOTE] Super!!!:multi: Miejmy nadzieję, że tym razem ktoś chłopaczka wypatrzy. Niedługo koniec wakacji, zacznie się okres adopcji :) -
I co anusiab, wiadomo coś w sprawie spotkania?? Bo aż się nie mogę doczekać relacji, no i zdjontka jakieś ciotka chyba też zrobi:razz:
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Jak będzie coś wiadomo, cokolwiek, to dajcie proszę od razu znać, bo ja już paznokcie gryzę ze zdenerwowania... -
Super!! Zobaczycie jak się chłopaczek ma, będą nowe zdjęcia i można niuńka ogłaszać :)
-
Dokładnie! Chyba, że pogodę macie nie najlepszą i mała przez to nie w najlepszym humorku, smutna, śpiąca.
-
To był pierwszy wątek, na którym nie wiedziałam co pisać, przede wszystkim czytałam, bo nic nie było w stanie wyrazić tego, co przeżywała Lika i Gaja... Śpij spokojnie maluszku [*]
-
Chłopaczek się bardziej pewny siebie zrobił, to i rozrabiać zaczyna:evil_lol:
-
Dziękujemy pięknie za zdjęcia Amisia:loveu:
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oooo super pomysł!! :) -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='Noelle']dostałam maila o Maksa, na razie nic konkretnego nie wiem, ale jest cień nadziei, oby tym razem szczęście się do niego uśmiechnęło...[/QUOTE] Naprawde????????Dobra, nie podniecam się tylko czekam z mocno, mocno zaciśniętymi kciukami.... -
Poszło 20zł dla Zenusia do LILUtosi od ewakrakow (dała mi w gotówce i poprosiła o przelanie ) :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Tu macie 20 za 4zł, wszystkie najważniejsze portale są :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230262-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-dla-Saby-i-Gabrysia-z-padaczk%C4%85!-Do-17-08-godz-23-59"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230262-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-dla-Saby-i-Gabrysia-z-padaczk%C4%85!-Do-17-08-godz-23-59[/URL] -
Wreszcie znalazłam!!! Bazarek ogłoszeniowy: [B]20 portali za 4zł[/B], a prawda jest taka, że więcej nie ma sensu wykupować, bo z tego własnego doświadczenia, jak miałam kociaki do wydania czy pomagałam robić ogłoszenia dla psiaków i z tego co czytałam na innych wątkach 99% telefonów jest z tych portali: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230262-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-dla-Saby-i-Gabrysia-z-padaczk%C4%85!-Do-17-08-godz-23-59[/URL] . Amisiowi kaska bardzo potrzebna, więc trzeba kombinować tylko póki co czasu brak jeszcze przez jakieś 3 tygodnie:-( Nic dziwnego, że Sokołek tak reaguje na pogodę, wiek robi swoje, a i często młodsze psiaki źle reagują na wszelakie zmiany meteorologiczne. Skoro królewicz woli kołderkę, to niech będzie:D
-
No to jak wszyscy, to wszyscy ;)