Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Już nie mogę się doczekać!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  2. [quote name='__Lara']paula_t, jaki tekst rozsyłasz? :cool3:[/QUOTE] Nie masz pomysłu czy chcesz poprawkę zrobić w moim tekście?:eviltong: "Bardzo prosimy o pomoc dla Aramisa znajdującego się akrualnie w punkcie przetrzymań w Pszczynie"
  3. Dobranoc Sokołku:loveu:
  4. Kurczę, tyle ogłoszeń, gazety, porozwieszane plakaty i dalej cisza :( Nawet schorowane staruszki znajdują domku, może ludzie po prostu się boją tego, że Max tyle siedzi w schronie...
  5. Ooooo mateńko, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie...Będę czekała i mocno, mocno trzymała kciuki!!
  6. Jak zrobicie na dolnośląskie, to przyszli właściciele będą mogli przynajmniej Badulka odwiedzić, poznać, zobaczyć jaki jest.
  7. Wedle przykazu byłam grzeczna-wzięłam się za robotę i tylko w przerwach siedziałam na dogo ;) Mam nadzieję, że jutro cioteczka michelle napisze, jak tam się Marianek ma z tym gipsem, bo dzwoniłam, ale nie odbierała telefonu. Dobranoc Maniusiątko kochane:loveu:
  8. Cudeńko maleńkie jakie uśmiechnięte:loveu: A wpatrzony w Ciebie jak w obrazek :p Dobrze, że powoli psina się uczy, choć sądzę, że to jeszcze trochę potrwa, trzeba to całkowicie wyeliminować, żeby nie było takiej sytuacji, że pójdzie do nowego domku i ktoś go po paru dniach oddać, ale przede wszystkim trzeba też uprzedzić przyszłym właścicieli o przeszłości Bazylka. Właśnie możnaby zrobić mu trochę ogłoszeń, żeby zobaczyć jaki w ogóle będzie odzew z tyloma postawionymi warunkami co do domku.
  9. [quote name='Talia']Piękny psiak. Zapisuje wątek.[/QUOTE] witamy i więcej osób zapraszamy!!!:Rose: Ja póki co zrobiłam S-W.
  10. Wysyłałam zaproszenia na wątek Aramisa i dopiero teraz doczytałam-ciotka Marple mi ciśnienie tym warunkiem podniosła:D W razie czego ja też oferuję swoje towarzystwo :p
  11. Nie wiem czy w dobrym miejscu o tym piszę, ale potrzebuję na jutro umowy adopcyjnej kota. Czy ktoś by poratował? :)
  12. [quote name='asiuniab']właśnie wysyłam prośby o pomoc i dostałam już jedną zwrotną odpowiedź, od Kaas1, że od września może wspomóc Aramisa 20 zł miesięcznie, dziękujemy :loveu::loveu:, dla nas i Aramisa to bardzo ważne:)[/QUOTE] Super, pięknie dziękujemy!!!:loveu: Trzeba jeszcze napisać do osób, które wcześniej deklarowały, zaraz to zrobię, tylko też jestem w trakcie robienia wpisów w profilach. Jeśli wszystko sie potwierdzi, to będziemy mieli 110zł miesięcznie!:multi:
  13. [quote name='Panna Marple']Ja po nią pojadę. Ale jest jeden warunek...[/QUOTE] Ekhm...jaki....?
  14. [quote name='__Lara']To jest dolnośląskie? Na mapie dogo znalazłam tylko użytkownika: "rotek_"[/QUOTE] Tak, dolnośląskie. Ostatnio na wątku Kukiego (chyba...) się przewijała nazwa i to jest jakieś 20km od hoteliku michelle właśnie. Cudownie by było, gdyby się udało! :)
  15. Wiem Avilia, na paru wątkach pszczyniaków siedziałam albo jestem i wcale nie dziwi mnie, że nie chcecie wyciągać psiaka bez stałych deklaracji, bo już wystarczająco bid macie pod swoją opieką. Dlatego też postaramy się powysyłać prośby do wszystkich i zobaczymy jaki będzie odzew. Bardziej chodziło o to, że oczywistym jest, że na deklaracjach się nie skończy-potrzebne będzie wybranie hoteliku, transport Aramiska, kontrolowanie jego pobytu tam, ogłoszenia, no i także inne pieniądze np.na weterynarza, jak wszyscy wiemy na wyciągnięciu psiaka ze schronu i umieszczeniu w hoteliku się nie kończy.
  16. Właśnie patrzyłam na pogodę i we Wrocławiu do końca tygodnia temperatura nie schodzi poniżej 25 stopniu, niedobrze :( Doszła wpłata od Panny Marple-150zł, wpisuję do rozliczenia. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy:Rose:
  17. Maxiu, Maxiu, kiedy będziesz w drugiej gazetce?
  18. W takim razie zostają literki J-P. No to bierem się do roboty ;)
  19. To super, bo już się zaczynałyśmy denerwować troszkę:/ Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :)
  20. [quote name='asiuniab']ja też o Nim myślę, ale nie chcę wciąż dzwonić do Marysi, mam nadzieję, że brak tel. to dobry znak:)[/QUOTE] Na pewno, w końcu ledwo w czwartek chyba się widziałyście :)
  21. Ewelinko, a ta cała ferajna to Twoja?:razz:
  22. Ciotka, nie masz za co dziękować, trzeba sobie pomagać skoro jesteśmy wszyscy porozrzucani po całej Polsce i działamy w jednym celu :) Najważniejsze, że niuńka już niedługo będzie w domku (jak zapytałyśmy Monikę kiedy Paura mogłaby przyjechać, to Jej TŻ powiedział:"Za 3 minuty" ;) ):multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Deklaracja przelana :)
  23. Jaki się panicz z Kornelka zrobił:razz: Śliczny uśmiechnięty pycholek, zawsze tak powinno być!!
×
×
  • Create New...