-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Dobranoc Sokołku:loveu:
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Kurczę, tyle ogłoszeń, gazety, porozwieszane plakaty i dalej cisza :( Nawet schorowane staruszki znajdują domku, może ludzie po prostu się boją tego, że Max tyle siedzi w schronie... -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ooooo mateńko, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie...Będę czekała i mocno, mocno trzymała kciuki!! -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jak zrobicie na dolnośląskie, to przyszli właściciele będą mogli przynajmniej Badulka odwiedzić, poznać, zobaczyć jaki jest. -
Cudeńko maleńkie jakie uśmiechnięte:loveu: A wpatrzony w Ciebie jak w obrazek :p Dobrze, że powoli psina się uczy, choć sądzę, że to jeszcze trochę potrwa, trzeba to całkowicie wyeliminować, żeby nie było takiej sytuacji, że pójdzie do nowego domku i ktoś go po paru dniach oddać, ale przede wszystkim trzeba też uprzedzić przyszłym właścicieli o przeszłości Bazylka. Właśnie możnaby zrobić mu trochę ogłoszeń, żeby zobaczyć jaki w ogóle będzie odzew z tyloma postawionymi warunkami co do domku.
-
Nie wiem czy w dobrym miejscu o tym piszę, ale potrzebuję na jutro umowy adopcyjnej kota. Czy ktoś by poratował? :)
-
[quote name='asiuniab']właśnie wysyłam prośby o pomoc i dostałam już jedną zwrotną odpowiedź, od Kaas1, że od września może wspomóc Aramisa 20 zł miesięcznie, dziękujemy :loveu::loveu:, dla nas i Aramisa to bardzo ważne:)[/QUOTE] Super, pięknie dziękujemy!!!:loveu: Trzeba jeszcze napisać do osób, które wcześniej deklarowały, zaraz to zrobię, tylko też jestem w trakcie robienia wpisów w profilach. Jeśli wszystko sie potwierdzi, to będziemy mieli 110zł miesięcznie!:multi:
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']To jest dolnośląskie? Na mapie dogo znalazłam tylko użytkownika: "rotek_"[/QUOTE] Tak, dolnośląskie. Ostatnio na wątku Kukiego (chyba...) się przewijała nazwa i to jest jakieś 20km od hoteliku michelle właśnie. Cudownie by było, gdyby się udało! :) -
Wiem Avilia, na paru wątkach pszczyniaków siedziałam albo jestem i wcale nie dziwi mnie, że nie chcecie wyciągać psiaka bez stałych deklaracji, bo już wystarczająco bid macie pod swoją opieką. Dlatego też postaramy się powysyłać prośby do wszystkich i zobaczymy jaki będzie odzew. Bardziej chodziło o to, że oczywistym jest, że na deklaracjach się nie skończy-potrzebne będzie wybranie hoteliku, transport Aramiska, kontrolowanie jego pobytu tam, ogłoszenia, no i także inne pieniądze np.na weterynarza, jak wszyscy wiemy na wyciągnięciu psiaka ze schronu i umieszczeniu w hoteliku się nie kończy.
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Maxiu, Maxiu, kiedy będziesz w drugiej gazetce? -
[quote name='asiuniab']ja też o Nim myślę, ale nie chcę wciąż dzwonić do Marysi, mam nadzieję, że brak tel. to dobry znak:)[/QUOTE] Na pewno, w końcu ledwo w czwartek chyba się widziałyście :)
-
Ewelinko, a ta cała ferajna to Twoja?:razz:
-
Ciotka, nie masz za co dziękować, trzeba sobie pomagać skoro jesteśmy wszyscy porozrzucani po całej Polsce i działamy w jednym celu :) Najważniejsze, że niuńka już niedługo będzie w domku (jak zapytałyśmy Monikę kiedy Paura mogłaby przyjechać, to Jej TŻ powiedział:"Za 3 minuty" ;) ):multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Deklaracja przelana :)
-
Jaki się panicz z Kornelka zrobił:razz: Śliczny uśmiechnięty pycholek, zawsze tak powinno być!!
- 540 replies
-
- kornel
- kornel konin
-
(and 2 more)
Tagged with: