Jump to content
Dogomania

.blueberry.

Members
  • Posts

    1613
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by .blueberry.

  1. podajcie mi adres do wysyłki na pw podeślę wam trochę obróżek, smyczy i środków na kleszcze
  2. Nie mogłam się doszukać wątku a tutaj inny temat :) bardzo się cieszę że jest wspaniały domek :)
  3. Miska nigdy nie była fanką rannych spacerów. Ale jak już się przekona to normalnie wariat :) zimno jej w łapki a przecież to chow-chow :D ale chyba jakiś z Bożej łaski :D
  4. Finka najszczęśliwsza jest mając Ciebie obok w ciepłym domku :) a 3 razy szybkie siku jej wystarczy. Moje futro musiałam dzisiaj wypychać na pole :D
  5. to ja przypomnę o bazarku... bo licho coś idzie :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197166-Nowa-bielizna-dla-kobiety.-Dla-psiaków-z-Pszczyny-i-szczeniaków-z-Mazur-do-04.12[/URL]
  6. I jak tam Filuś już na golasa chodzi, czy Gufcio jeszcze nie podołał? :)
  7. ode mnie po wypłacie leci 100 złotych... biedna kiciulka...
  8. dziewczyny Filus napewno się na mnie nie pogniewa ale zaglądnijcie może cos Wam wpadnie w oko [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197136-Coraz-bliżej-święta...wyjątkowe-bombki-na-choinkę...-dla-Spajka-do-10.12[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197166-Nowa-bielizna-dla-kobiety.-Dla-psiaków-z-Pszczyny-i-szczeniaków-z-Mazur-do-04.12[/URL]
  9. cioteczki chętne na zakupy widzę :D może tutaj Wam coś wpadnie w oko ;) zapraszam na bazarki :) http://www.dogomania.pl/threads/197136-Coraz-bliżej-święta...wyjątkowe-bombki-na-choinkę...-dla-Spajka-do-10.12 http://www.dogomania.pl/threads/197166-Nowa-bielizna-dla-kobiety.-Dla-psiaków-z-Pszczyny-i-szczeniaków-z-Mazur-do-04.12
  10. bazarek dla psiaków... bardzo proszę rozsyłajcie bo ja mam już 4 bazary a kaska potrzebna... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197166-Nowa-bielizna-dla-kobiety.-Dla-psiaków-z-Pszczyny-i-szczeniaków-z-Mazur-do-04.12[/URL]
  11. Gotowe :) proszę rozsyłajcie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197166-Nowa-bielizna-dla-kobiety.-Dla-psiaków-z-Pszczyny-i-szczeniaków-z-Mazur-do-04.12[/URL]
  12. dziewczyny o 22 bedzie gotowy bazarek... tylko błagam Was pomóźcie mi rozsyłać zaproszenia bo ja mam już 4 bazarki i pomału nie daję rady a wiem że pieniążki potrzebne...
  13. Napiszcie do dziewczyn z wątku Chanel. Tam prawie same osoby z Krakowa :)
  14. Tak jak Ci pisałam będę wszystko wiedziała po weekendzie. Czy przyjadę sama czy organizujemy coś ;)
  15. No pewnie że zaszczepię :) i z żadną kasą się proszę nie wygłupiać ;)
  16. GOTOWE :) zapraszajcie kogo się tylko da ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197136-Coraz-bliżej-święta...wyjątkowe-bombki-na-choinkę...-dla-Spajka-do-10.12?p=15815204#post15815204[/URL]
  17. Dziewczyny wieczorem będzie zrobiony bazarek dla Spajkiego. Tylko błagam pomóźcie mi rozsyłać zaproszenia bo to będzie mój 4 bazarek i nie dam rady tyle ogarnąć a wiem że kaska potrzebna...
  18. zaraz pomogę ci porozsyłać wątek będzie wiecej osob i więcej głów z pomysłami ;)
  19. ja zrobię bazarek jeszcze dzisiaj wieczorem...
  20. O matulu.. ale śliczności.... Ja jak najszybciej poszłabym z nim do weta
  21. dziewczyny co z tymi tekstami. Za niedługo bazarek sie kończy...
  22. No to faktycznie kawał drogi... zerknijcie sobie na ten hotelik u donki. Dzieczyna cuda robi z psiakami :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate-(wolne-miejsce[/URL])
  23. Dziewczyny a gdzie dokłądnie ten hotelik jest? Pytam dlatego, że ja też załatwiam hotelik dla suni z fundacji chow-chow i znalazłam miejsce u Donki w okolicach Warszawy. Jest to chyba bliżej niż ten Wasz. Z tego co wiem to ma jeszcze miejsca. A my też szukamy czegoś bliżej bo psiak jest na pomorzu...
  24. No no no aż się zawstydziłam :oops: :D
  25. Molestowanie kaczora :) bez podtekstów politycznych... ;)
×
×
  • Create New...