-
Posts
1613 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by .blueberry.
-
Na zawsze w naszych sercach zostaniesz słoneczko
.blueberry. replied to Basia1968's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mogłam się doszukać wątku a tutaj inny temat :) bardzo się cieszę że jest wspaniały domek :) -
Miska nigdy nie była fanką rannych spacerów. Ale jak już się przekona to normalnie wariat :) zimno jej w łapki a przecież to chow-chow :D ale chyba jakiś z Bożej łaski :D
-
Finka najszczęśliwsza jest mając Ciebie obok w ciepłym domku :) a 3 razy szybkie siku jej wystarczy. Moje futro musiałam dzisiaj wypychać na pole :D
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
.blueberry. replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
I jak tam Filuś już na golasa chodzi, czy Gufcio jeszcze nie podołał? :) -
Bezdomny Pusio z krwiakiem w uchu cierpi Już po operacji!
.blueberry. replied to Temida's topic in Kotki już w nowych domach
ode mnie po wypłacie leci 100 złotych... biedna kiciulka... -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
.blueberry. replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
dziewczyny Filus napewno się na mnie nie pogniewa ale zaglądnijcie może cos Wam wpadnie w oko [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197136-Coraz-bliżej-święta...wyjątkowe-bombki-na-choinkę...-dla-Spajka-do-10.12[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197166-Nowa-bielizna-dla-kobiety.-Dla-psiaków-z-Pszczyny-i-szczeniaków-z-Mazur-do-04.12[/URL] -
cioteczki chętne na zakupy widzę :D może tutaj Wam coś wpadnie w oko ;) zapraszam na bazarki :) http://www.dogomania.pl/threads/197136-Coraz-bliżej-święta...wyjątkowe-bombki-na-choinkę...-dla-Spajka-do-10.12 http://www.dogomania.pl/threads/197166-Nowa-bielizna-dla-kobiety.-Dla-psiaków-z-Pszczyny-i-szczeniaków-z-Mazur-do-04.12
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
.blueberry. replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Napiszcie do dziewczyn z wątku Chanel. Tam prawie same osoby z Krakowa :) -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
.blueberry. replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Tak jak Ci pisałam będę wszystko wiedziała po weekendzie. Czy przyjadę sama czy organizujemy coś ;) -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
.blueberry. replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
No pewnie że zaszczepię :) i z żadną kasą się proszę nie wygłupiać ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
.blueberry. replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
GOTOWE :) zapraszajcie kogo się tylko da ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197136-Coraz-bliżej-święta...wyjątkowe-bombki-na-choinkę...-dla-Spajka-do-10.12?p=15815204#post15815204[/URL] -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
.blueberry. replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny wieczorem będzie zrobiony bazarek dla Spajkiego. Tylko błagam pomóźcie mi rozsyłać zaproszenia bo to będzie mój 4 bazarek i nie dam rady tyle ogarnąć a wiem że kaska potrzebna... -
Szczeniaczek On-ka.JUŻ W NOWYM KOCHAJĄCYM DOMKU !!!
.blueberry. replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
zaraz pomogę ci porozsyłać wątek będzie wiecej osob i więcej głów z pomysłami ;) -
Szczeniaczek On-ka.JUŻ W NOWYM KOCHAJĄCYM DOMKU !!!
.blueberry. replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
O matulu.. ale śliczności.... Ja jak najszybciej poszłabym z nim do weta -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
.blueberry. replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
dziewczyny co z tymi tekstami. Za niedługo bazarek sie kończy... -
Dziewczyny a gdzie dokłądnie ten hotelik jest? Pytam dlatego, że ja też załatwiam hotelik dla suni z fundacji chow-chow i znalazłam miejsce u Donki w okolicach Warszawy. Jest to chyba bliżej niż ten Wasz. Z tego co wiem to ma jeszcze miejsca. A my też szukamy czegoś bliżej bo psiak jest na pomorzu...
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
.blueberry. replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
No no no aż się zawstydziłam :oops: :D -
Molestowanie kaczora :) bez podtekstów politycznych... ;)