-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Dostałam dane tych osób na maila. Dziękuję. Dusia ma się dobrze. Jest pocieszna. Wczoraj posiedziała ze mną przy komputerze i oparła główkę na mojej ręce. To są takie drobnostki, ale nie do przecenienia. Podchodzi do nas merdając ogonkiem. Coraz rzadziej traci równowagę... Czekamy na ten telefon. Może wieczorem zrobię jej trochę ogłoszeń. Za chęć pomocy dziękujemy. Póki co malutkiej nic poza jej kocykiem, pełną miseczką i uwagą człowieka nie potrzeba :)
-
Norek - jamnik szorstkowłosy wrócił do właściciela
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Przecież DT jest właśnie po to, żeby pies się mógł uspokoić. Jak już odzyska równowagę, to łatwiej będzie mu się zaaklimatyzować w nowym domu. Uratowałaś go przed potencjalnymi pseudo hodowcami, nasileniem tych wszystkich infekcji, spaniem na mokrych szmatach... Mało? Teraz będzie go można poznać i znaleźć mu dom, który będzie potrafił sobie z nim poradzić. Bożenko to ma sens :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/927/25248860.jpg[/IMG] ale laleczka śliczna :) -
zmieniać tytuł ? :D
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jest przerażona tym, co się dzieje. Ja też bym była agresywna :) -
Bezgraniczne CIERPIENIE - MIKUŚ - cały i zdrowy JUŻ W SWOIM DOMU!
jofracy replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Mikusiu, gdzie Twój domek? [IMG]http://www.jamniki.eu/index_pliki/image2974.gif[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
a masz lepsze zdjęcia? i coś więcej o nim? najlepiej zgodnie z szablonem z pierwszej strony :) -
Norek - jamnik szorstkowłosy wrócił do właściciela
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
W takiej klatce pies czuje się bezpieczny i się tak nie boi. Trzeba by zapytać behawiorysty dokładnie jak to działa. -
Norek - jamnik szorstkowłosy wrócił do właściciela
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Ale z niego przytulaczek. A z tym lękiem separacyjnym, to masakra jakaś. Może kennel by pomógł? -
Świetne są te Twoje szorściaczki :) Może nie lubi zimna, bo się już namarzł w życiu? "Moja" Dusia też szybko marznie...
-
Ale słodziaki! Będę zaglądać do faflaczków regularnie :0
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3qaUKkAQBUk/Twt6PXIz0uI/AAAAAAAAd54/XBXN0IcIJiM/s640/DSC_9022.jpg[/IMG] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/581[/url] -
Norek - jamnik szorstkowłosy wrócił do właściciela
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
o matko! co za bieda. To może faktycznie już go bardziej nie męczyć... Tylko, że domek musiałby być super odpowiedzialny. Zresztą komu ja to mówię :) -
Ona bardzo marznie na spacerach. W sumie teraz z nią wychodzimy tylko zadaniowo - zrobi co trzeba i do domu biegiem :) Wczoraj mieliśmy trochę gości. Dusia siedziała u mojego taty na kolanach z 15 minut i dała się drapać, głaskać, tylko główkę zadzierała i się prężyła :) Mam nadzieję, że ten domek się odezwie w przyszłym tygodniu, bo się zakochujemy w dziewczynce :)
-
Norek - jamnik szorstkowłosy wrócił do właściciela
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Jak zobaczyłam Norka na stronie schronu od razu pomyślałam, że Soboz się nad nim zlituje :) Śliczny chłopaczek :) Coś z tymi tatuażami jest nie tak pomyślane... To już któryś przypadek, w którym ciężko rozszyfrować całość. Powinno się od razu czipować szczeniaki. Norek ma teraz raj na ziemi - dwie dziewczynki do zabawy i troskliwą "mamusię". Soboz przed adopcją będziesz go sterylizować?