-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Ja przed chwila się dowiedziałam, że potencjalni tymczasowicze do mnie nie przyjadą. Jakby była potrzeba...
-
A może najpierw zadzwonić do tej pani z Bielska? czy ona już wzięła innego pieska?
-
Nowi państwo Figi wystawili jej ogłoszenie: [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-w-dobre-rece-IDbTcw.html[/url] :(
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiecie co ... martwię się o niego ... trochę to długo trwa... od 6. czerwca. To ponad miesiąc bez wieści. Zaraz ktoś na mnie wejdzie, że upierdliwa jestem. Nikt nie chce wiedzieć co u jamniorka? -
Latika- z ulicy do schroniska, teraz w NOWYM DOMU
jofracy replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
Pralinko masz szczęście do pięknych psiaków. Zapisuję sobie Latikę :) -
Kochana jest malutka. Potrzebuje spokojnego, kochającego domku.
-
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weta już zmieniłam. Zuza jest na antybiotyku. U tamtego dziś byłam, bo chciałam porozmawiać z właścicielką, ale ona jest na urlopie, a tego (biiiiiip) nie było. Kazałam mu tylko przekazać, że Gapa nie żyje. Pójdę jeszcze raz po urlopie właścicielki. Może inny pies dostanie od razu antybiotyk? Mój TZ twierdzi, że może malutkiej zaszkodziła klima podczas podróży i denerwuje się na mnie, że wieszam psy na wecie. ach... masakra ... -
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maciaszku postanowiłam sobie dziś jadąc samochodem i wyjąc, że pójdę tam jutro i mu wygarnę. Mam wyrzuty sumienia. Mogłam Cię posłuchać, ale jestem idiotką i zaufałam temu wetowi... Nie znam się na psich chorobach, mogę w takich wypadkach polegać na "specjaliście". A gdyby to było dziecko? też zaufałabym lekarzowi. Ale jutro tam pojadę i porozmawiam ze zwierzchnikiem tego (....). Może przy następnym takim wypadku się zastanowi, czy od razu nie podać kroplówki, antybiotyku. Gapa mogłaby żyć, a ja nie mogę sobie wybaczyć, że nie zrobiłam nic więcej... Teraz zrobię. Mam poczucie wielkiej porażki i straty. Widzę ciągle to małe ciałko z wystającymi kosteczkami, te oczy ufnie wpatrzone... A jak się coś stanie Zuzie to osobiście gościa utłukę... Zabanują mnie pewnie. Trudno. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/952/9154fe1b4d0fb6f8gen.jpg[/IMG] Gapa odeszła dziś w nocy za TM :placz: wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210443-Gapa-malutka-jamnicza-chudzinka[/url] -
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie mogę uwierzyć, że to się stało. Jedyne pocieszenie, że zmarła na rękach swojej kochającej pańci. Nic więcej dla niej nie można było zrobić... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']a w innych aukcjach użytkownika jamnisie szczeniaki:([/QUOTE] nie spojrzałam. cholera co za ludzie... trzeba by go szybko wyciągnąć, żeby do kolejnego pseuducha nie trafił. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/93/58/67/1693586734[/IMG] znalezione na allegro [url]http://allegro.pl/jamnik-jamniki-dorosly-pies-pod-warszawa-oddam-i1693586734.html[/url] -
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byłam z Zuzą u weta (zupełnie nowego) wyczekałam się dwie godziny, ale pani bardzo konkretna (zajmuje się adopcjami labradorów) zbadała Zuzora od stóp do głów i stwierdziła kaszel kenelowy. Na pewno nie nosówka. Dostałyśmy keflex w zawiesinie i za tydzień do kontroli mamy się pokazać. Dzwoniłam do Gapy i p. Iwony. Siedzą razem na kroplówce, mała miała zrobione badania krwi. Ma bardzo niski potas - ok 3, a norma to 50 podobno. Trzymajcie za nią kciuki ... -
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzwoniła do mnie przed chwilą pani Gapci i płacząc poinformowała mnie, że Gapa leży pod kroplówką prawdopodobnie z zapaleniem oskrzeli :placz: Wet to jakaś dalsza rodzina tej pani i powiedział jej, że może się spodziewać najgorszego. Nie wiem czy dobrze zrobiłam tak szybko ją oddając. Zuza ma też katar i kaszel i też dostawała te same leki na odporność. Nie wiem czy jechać z nią do weta jeszcze raz. Tamten warszawski podejrzewa nosówke, ale czy wtedy Zuza też by miała takie objawy? przecież jest szczepiona ... nie wiem co mam myśleć. Ryczeć mi się chce ... -
Lady na pierwszą :)