Napisałam w sprawie Devona i drugiego boksia do fundacji sos bokserom. Mam nadzieję, że coś wymyślą. Jeśli chodzi o Devona, to pewnie będzie potrzebny DT, który z nim popracuje, a z tym drugim, to chyba cud będzie potrzebny... Miał go ktoś na spacerze? Można coś więcej o nim napisać? chciałabym mu zrobić ogłoszenia, a najchętniej zabrać stamtąd, ale warunki mam jakie mam i nic z tym póki co nie zrobię...