Jump to content
Dogomania

basia34

Members
  • Posts

    12943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basia34

  1. No ja rowniez sie ciesze .Grasiu jak bym nie mogla poznac naszego psa ,zycze Jego Pani duzo dobrego.Dziekuje wszystkim.
  2. Napewno bez sprawdzenianie damy .ciesze sie ze juz jestes ze mna.
  3. Saba wzosimy sie na gore.
  4. Szakirko jestem uCiebie i podnosze.
  5. Tez sie ciesze ez tymek ma opieke.
  6. No cioteczki co nikt nie zaglada do naszych pieskow.
  7. Hopajcie na gore mama z corcia.
  8. Boy dzis nie bylo nikogo ale podnosimy.
  9. Bazylku masz wielbicielke na imie ma Asia ,moze cos z tego wyjdzie. Ja trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...