Jump to content
Dogomania

basia34

Members
  • Posts

    12943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basia34

  1. Jest pani zainteresowana Brendunia .Moze to bedzie ten domek.
  2. Jestes dla mnie sliczna .Cyruniu trzymam mocno kciuki ,abys znalazla dobry domek.
  3. Sloneczko nasze czy nikt Ciebie nie widzi.
  4. A co Ja zagladam i podnosze Elwisa.
  5. Na moje oko to nie jest ten Haski.podnosze nasze psiaki..
  6. Domek Olus bedzie mial wspanialy .Ja oczywiscie sie poryczalam jak Jego odprowadzalam do auta.Pa olo.
  7. Ja tez trzymam kciuki za Sambulka .Badz szczesliwy kochany.
  8. Grasiu pieknie napisane .Yakima musi miec sprawdzony dom.
  9. Staruszki mizianka i na gore.
  10. Kochany Bazuniu musimy znalesc dobry domek.Podnosimy.
  11. No to sie bardzo ciesze nastepny madry.Dobki mizianko.
  12. Meluni tez znajdziemy spokojny domek.
×
×
  • Create New...