-
Posts
6100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by baster i lusi
-
przelałam za hotel i karmę. [TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"] [TR="class: dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-03-25[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Nr rach. przeciwst.:[/B] [B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 24.03 .DO 22.04.2014.+ 90 ZŁ NA KARMĘ.[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-450,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE]
-
[quote name='gluchypies']Nie, nie. Tak nie jest. Do tego czytam, że Kiara jest bardzo spokojna, zrównoważona i do psów i do ludzi, to myślę, że by się dla niej nadała. Nie wiem też, czy ta osoba nie miałaby jakichś obiekcji co do rasy Kiary. Ale podpytać nie zaszkodzi, jak już będę wiedziała, co z jej temperamentem. W każdym razie ta pani zawsze miała sunie owczarki, które bardzo kochała, spały na kanapie i miały troskliwą opiekę.[/QUOTE] Wiem że te psiaki budzą respekt ale ja babcia się do nich przekonałam i mam takie dwie ,,mordercze" paszcze i nie widzę teraz innego psiaka obok mnie.Kto raz pokocha bullowatego ten już nigdy nie przestanie.
-
[quote name='MALWA']Czy mogę prosić o zgłoszenie Kiary do dofinansowania sterylizacji? Koszt sterylki około 180 - 200 zł. Okazuje sie, zę fundacja tego kosztu nie sfinansuje.........[/QUOTE] Malwuś zgłosiłam sunię.Czekam na odpowiedż czy są jeszcze fundusze i zgodę czy dofinansuję sterylkę. [quote name='baster i lusi']Nieśmiało zapytam czy mogę zgłosić tą sunię .Jestem deklarowiczem ale będę wdzięczna nawet za częściowy zwrot kosztów. Kopiuję z wątku. [B][SIZE=3] Kilka dni temu z "cudownego miejsca" o nazwie Olkusz została zabrana interwencyjnie suczka amstafka, kóra była w cieczce. Suka została umieszczona w boksie wraz z samcem............można się tylko domyślać do czego to umieszczenie mogło doprowadzić........... [/SIZE][/B]Wątek suni ;[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pom%C3%B3%C5%BC-mi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pomóż-mi[/URL][/QUOTE]
-
[quote name='Tianku']przesyłam głaski dla Bartusia :p może lecące bocianki przyniosą mu domek...[/QUOTE] Oby oby bo ten chłopak już tak długo czeka.
-
[quote name='MALWA']Dziewczyny, kto na dogo jest od amstafów? Chętnie zaprosiłabym ludzi, ale nie wiem kogo..........[/QUOTE] Są dwa wątki bullowatych. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8%21%21%21/page302[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI/page94[/url]
-
Rozliczenie finansów Barta. [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] =============================== LUTY [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.02.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 03.02. [/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 05.02. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]=============================== + 135 zł przelałam na karmę 90 zł ======================= +45 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: cms_table_alternate_rows cms_table_ourTable cms_table_fullwidth, width: 775"] [TR="class: cms_table_dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-02-09[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 11.02.[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 20 zł 10.02. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł 10.02. Bazarek cegiełkowy 97 zł. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250494-BART-POTRZEBUJE-POMOCY-BRAKUJE-NA-UTRZYMANIE-Bazarek-cegiełkowy-do-15-02-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-15-02-2014[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]================================================== ==== STAN KONTA NA 21.02. TO +202 ZŁ + 25 zł od Rogalisia [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Barta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-w-DS-!/page34[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] Andzia69 120 zł Tianku 20 zł ================================== + 367 zł - 360 zł opłata za hotel ======================= +7 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]2014-02-25 [B]Tytuł: ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 22.02.DO 23.03 2014.[COLOR=#DD0000]-360,00 P [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] MARZEC + 7 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 04.03[/COLOR][B] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.03.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 11.03.[/COLOR][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 50 zł za marzec,kwiecień.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł 40 zł za luty ,marzec 04.03.[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł +60 zł jednorazowo.Razem 80 zł. 03.03. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł. 03.03. * P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 100 zł 20.03 . [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] Bazarek Yolanowi + 73 zł Bazarek Ewy Gonzales + 123 zł Baster i Lusi + 30 zł ============================= +578 zł - 90 zł na karmę.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: cms_table_alternate_rows cms_table_ourTable cms_table_fullwidth, width: 775"] [TR="class: cms_table_light"] [TD="align: center"]2014-03-12[/TD] [TD="align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA 90 ZŁ[/TD] [TD="align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
-
Z bazarku Ewci uzbierało się razem 123 zł.Serdecznie dziękuję.
-
[quote name='ewa gonzales']Barciku odwiedzam z pozdrowieniem :buzi: ciociuniu baster przelalm 43 zl z mego bazareczku ,jutro powinny dojsc :bye:[/QUOTE] Dziękuję Ewuniu za bazarek cudny z serca płynący dla biednego Barta.Jak dojdą pieniążki to potwierdzę na wątku.
-
Chyba nikt nie wysłał.Więc proszę jeśli możesz wyślij.
-
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
baster i lusi replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
I ja te z zaciskam kciuki.Farcik wreszcie musi się udać. -
[quote name='baster i lusi']Wykupiłam pakiety ogłoszeniowe na bazarku Ziutki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251296-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-do-09-03-2014/page8[/URL][/QUOTE] Mam prośbę bo nie umiem tego zrobić .Trzeba wysłać na emeil. [email][email protected][/email] dane do ogłoszeń dla Barta.Kto mi w tym pomoże?Trzeba też napisać że to ogłoszenia dla Barta od baster i lusi. [B][COLOR=#FF0000]W tytule maila piszemy np[/COLOR][/B][CENTER][COLOR=#000000] : "Ares od Ziutki"[/COLOR] [COLOR=#000000]żebym potem wiedziała... czyj psiak ....jak bede wstawiać na wątek.[/COLOR][/CENTER] [B][COLOR=#FF0000]Potrzebuje do ogłoszeń : [/COLOR][/B] [B]4-5 zdjęć tekst tytuł woj. i miasto na jakie ogłaszać mail i telefon do kontaktu[/B]
-
[quote name='ewa gonzales']z mojego bazareczku jeszcze : [URL="http://www.supergify.pl/component/odudecard/odudecardshow/45/1055.html"][IMG]http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/wio4ss.jpg[/IMG][/URL] do cioci baster lusi wysle wplaty z mego konta, od cioteczek : 22 zl od bea , 6 zl od barb , 10 zl od cisowianki , 5 zl od Rubik ,razem 43 zl :bye:[/QUOTE] Dziękujemy Ewuś za bazarek.Jak dotrze wpłata to potwierdzę na wątku bazarkowym.
-
[quote name='Agata P']Co z ogłoszeniami Barta ?? to znaczy czy już poszły te z bazarku ogłoszeniowego czy jeszcze ?[/QUOTE] Odczekałam trochę bo miał od Ciebie Dziś podeślę na bazarek.
-
Jest wpłata od Magolek 20 zł. Przelałam za karmę (zaległe).Wieczorem zrobię rozliczenie. [TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"] [TR="class: dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-03-12[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"] [B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA 90 ZŁ [/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
baster i lusi replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Dopytuje się o szczegóły auta i spalanie bo nie chce dziewczyny oceniać na wyrost ale to wychodzi 1,40 za kilometr [/QUOTE] A mnie wyszło 68 gr za kilometr. 1160 x 0,68 = 788 zł. -
[quote name='Czorcik']możesz zapisać 60 jednorazowa i po 20 stała :) z resztą wszystko jedno ważne że dotarło :)[/QUOTE] Poprawiłam.
-
[quote name='Czorcik']a stówka ode mnie dotarła ? :D[/QUOTE] Dotarła.Tylko w tytule wpisane jest czorcik i kolega.Jak mam zapisać jako deklaracja na marzec? [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]=============================== LUTY [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.02.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 03.02. [/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 05.02. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]=============================== + 135 zł przelałam na karmę 90 zł ======================= +45 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: cms_table_alternate_rows cms_table_ourTable cms_table_fullwidth, width: 775"] [TR="class: cms_table_dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-02-09[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 11.02.[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 20 zł 10.02. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł 10.02. Bazarek cegiełkowy 97 zł. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250494-BART-POTRZEBUJE-POMOCY-BRAKUJE-NA-UTRZYMANIE-Bazarek-cegiełkowy-do-15-02-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-15-02-2014[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]================================================== ==== STAN KONTA NA 21.02. TO +202 ZŁ + 25 zł od Rogalisia [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Barta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-w-DS-!/page34[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] Andzia69 120 zł Tianku 20 zł ================================== + 367 zł - 360 zł opłata za hotel ======================= +7 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]2014-02-25 [B]Tytuł: ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 22.02.DO 23.03 2014.[COLOR=#DD0000]-360,00 P [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] MARZEC + 7 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 04.03[/COLOR][B] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.03.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło [/COLOR][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł 40 zł za luty ,marzec 04.03.[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł+60 zł jednorazowo .Razem 80 zł .03.03. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł.03.03. * P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło . [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] Bazarek Yolanowi + 73 zł[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
-
[quote name='yolanovi']Z mojego minibazarku przelewam dla Barta kwotę [COLOR=#a52a2a][B]73 zł[/B]. [/COLOR]Proszę o potwierdzenie na bazarku i tutaj jak się kaska zamelduje na koncie Bartusiowej księgowej. Link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251199-ROZLICZAMY-Minibazarek-różnościowy-na-Barta-w-wielkiej-potrzebie-do-02-03-2014?p=21940050#post21940050[/URL][/QUOTE] Jest wpłata 73 zł.Potwierdziłam już na wątku.
-
Dziękuję.dziękuję Wszystkim za pomoc dla Barta,
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
baster i lusi replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Co tam u Kostka?