-
Posts
6100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by baster i lusi
-
Barta wyadoptowali i zaraz go porzucili w pustym mieszkaniu.Cioteczka Czorcik pojechała na po adopcyjną a tam okazało się że właściciel mieszkania przygarnął Barta ale nie mógł go zostawić bo miał swoje psy.Zaraz padła decyzja o zabraniu Barta do hotelu na stare śmieci czyli do Mokrego Noska.Koszt hotelu to 12 zł doba plus karma.Na karmę przelewam 90 zł na miesiąc.Historia Barta jest tak pogmatwana że tylko Ci co są od początku wiedzą jak bardzo.Wcześniej Bart miał wątek z sunią Azą która została wyadoptowana do P.Miry która nie mogąc wziąść Barta cały czas go wspomaga.
-
[quote name='dominikabankert']pani z fundacji przytul psa poprosila mnie o zdjecia i opis barta chce go poki co pokazac na facebook nie wierze w facebook ale na strone przytul psa wchodzi duzo ludzi moze akurat.........[/QUOTE] Komu to trzeba podesłać opis i fotki.Czy może być w takiej formie. [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/bart-pies-idealny-dzieciolubny-przytulak-do-adopcji-569037451[/url]
-
[quote name='Tianku']poleciała skromna wpłata dla Barta ...[/QUOTE] I już jest na koncie 20 zł.Dziękujemy.Nie ma skromnych wpłat.Każda wpłata jest z serca płynąca i to jest być albo nie być dla Barta.
-
Serdecznie dziękuję za wszystko.Byt Barta spędzał mi sen z oczu.Podjęłam się roli skarbnika i czuję się za niego odpowiedzialna.Ale sama bym nie dała rady.Z całego serca dziękuję wszystkim dla których los Barta nie jest obojętny.
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
baster i lusi replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Obiecałam wpłacić za cały rok .Wpłaciłam do czerwca to w marcu wpłacę 120 zł za następne pół roku. -
[quote name='dominikabankert']ja zaplace w kwietniu jestem za granica nie wiem co robic moze czas pomyslec o jakim schronisku nie wiem co dalej szkoda psa ale spojrzmy prawdzie w oczy .....[/QUOTE] Bart leży ni na sercu tak jak i Wam.Ale fakty są okrutne. [quote name='Tianku']a ile jest stałych deklaracji? wpłacę coś jednorazowo dla Bartusia konto to samo to na bazarku cegiełkowym?[/QUOTE] Tak to samo bo ja jestem skarbnikiem.Dziękuję. [quote name='dominikabankert']napisze dzis do fundacji z warszawy przytul psa czy nie przyjeliby barta[/QUOTE] Dziękuję.
-
Może piszę sama do siebie ale sytuacja finansowa Barta jest tragiczna.A na dniach trzeba zrobić wpłatę za hotel.Przecież nie będą go tam trzymać za darmo.Proszę o wpłaty deklaracji. [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]. =============================== LUTY [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.02.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 03.02. [/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 05.02. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]=============================== + 135 zł przelałam na karmę 90 zł ======================= +45 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"] [TR="class: dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-02-09[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 11.02.[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 20 zł 10.02. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł 10.02. Bazarek cegiełkowy 97 zł. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250494-BART-POTRZEBUJE-POMOCY-BRAKUJE-NA-UTRZYMANIE-Bazarek-cegiełkowy-do-15-02-2014[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]====================================================== STAN KONTA NA 21.02. TO +202 ZŁ + 25 zł od Rogalisia [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][quote name='ewa gonzales']Cioteczki slijcie num konta do wplaty dla Barta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34[/URL] do cioci margo001 :bye::bye: Rogalis ma domus :multi: kilkadziesiąt zl cioteczki przkaza na trzy biedy , będzie 20 pare zl dla Barta .[/QUOTE]
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
baster i lusi replied to winter7's topic in Już w nowym domu
kopiuję z FB. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1622667_712803035417236_1738489923_n.jpg[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1656243_712801545417385_996656544_n.jpg[/IMG] -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
baster i lusi replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Ta fotka to z wyjazdu z hotelu.Niemożliwe stało się realne.Tak długo czekał ale się doczekał.:multi::multi::multi: -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
baster i lusi replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Kostuś nawet nie wiesz chłopaku jak bardzo się cieszę.Bądż grzeczny by pokochali Cię całym sercem bo nawet jak coś zbroisz to Ci wybaczą.Powodzenia . -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
baster i lusi replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Niedawno dowiedziałam się, ze amstaff, który bronił naszego Messiego został uśpiony........podobno był agresywny.............[/QUOTE] Czy można wiedzieć jaka fundacja wyciągnęła psiaka.Kto był za niego odpowiedzialny.To był młody psiak i dziwi mnie że był agresywny do tego stopnia że go uśpili.Czy ktoś wie coś na ten temat. -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
baster i lusi replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Mateńko kochana wreszcie . -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
baster i lusi replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='gluchypies']Super wieści, udało się Messiemu i ma idealny dom! :)[/QUOTE] Oby więcej takich domków można było sklonować. Jak czytałam ten wpis to serce pękało na tysiąc kawałków. ........[CENTER][COLOR=#000000]Jego króciutka historia w tym przeklętym miejscu gdzie trafił wygląda tak: został umieszczony na wybiegu dużych samców, tam szybko został zdominowany przez wielkiego psa w typie husky, ten pies zresztą dominuje nad wszystkimi, ale boksia i amstaffa( dzieciaka, około 8 mieś.) upatrzył sobie szczególnie. Cały czas je gnębił i chodził za nimi, problem miały żeby coś zjeść, a nawet wyjść z budy. Okazało się, że amstaff bardzo zaprzyjaźnił się z boksiem i bronił go, biedak ma pełno ran na sobie, boksio ma też już nogi pogryzione. Przedwczoraj amstaffa udało się wyciągnąć bo znalazła się fundacja, która zapłaci za hotelik no i boksio został tam sam skazany na huskiego. Najstraszniejsze było wyciąganie amstaffa...bokserek całym ciałem przytulił się do amstaffa, nie chciał się odkleić, żegnał się z nim. [/COLOR][/CENTER][B]Biedak jak zakładali obrożę amstaffowi podkładał też swoją głowę żeby też mu ubrać i go zabrać z piekła...musieli go odpychać żeby amstaff mógł wyjść. [/B] -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
baster i lusi replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
ukradłam z FB.Z Tessy teraz księżniczka. [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1922079_464026900391149_508517811_n.jpg[/IMG] -
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
baster i lusi replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Znajdzie się człowiek i dla Farta.Gorszego pechowego psiaka to pewnie nie było jak Czesiek ale i on znalazł swojego człowieka, [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=5271[/url] -
Wpłaciłam zaległe deklaracje. [TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"] [TR="class: light"] [TD="align: center"]2014-02-13[/TD] [TD="align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="align: center"] [B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] STOWARZYSZENIE ŁAPA- OS. BATOREGO [B]Tytuł:[/B] DEKLARACJA DLA KODY ZA XII. I . II. BASTER I LUSI [/TD] [TD="align: right"][COLOR=#DD0000]-60,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !
baster i lusi replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales']Rogaliniu trzymamy:thumbs: caluni czas :buzi: :buzi: :thumbs: ojejjjjjj pieniazki dla psich serduniek :modla: :modla: od Rogalinia :multi:ciocia dusje mnie zawolala :iloveyou: mam mam bidune , zaraz kochane wstawie , dziekuje peknie :iloveyou: ciotenki kochane czy mogę prosić o podzial tych pieniazkow na trzy bidunki? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250871-Staruszek-Dynio-stał-i-patrzył-na-brzegu-chodnika-w-Ostropie?p=21854603#post21854603"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post21854603[/COLOR][/URL] watus Dynia bidnego, znalezionego jak stal przy drodze :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-oszukany-!-Został-porzucony-!-Znowu-szuka-domu-!!"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ka-domu-!![/COLOR][/URL] watus Barta bez deklaracji :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249132[/COLOR][/URL] watus Jurasia niewidomego , ktory jest cudnym hoteliku u Dexterki dziekue dziekuje dziekuje :iloveyou:[/QUOTE] [quote name='margo001']Pieniążki do Barta, Dynia i Jurasia poleciały :lol: dla każdego po 25 zł :lol: Sorki że tak późno ale mam zawrót głowy ;) Czekam na potwierdzenie wpłat :loveu:[/QUOTE] Na koncie Barta jest 25 zł.Serdecznie dziękuję wszystkim cioteczkom za kasę dla Barta.To biedny chłopak który nie ma szczęścia a przebywa w hotelu a deklaracji brak.Jeszcze raz serdecznie dziękuję. [quote name='ewa gonzales']Cioteczki slijcie num konta do wplaty dla Barta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-cz%C5%82owieka-ju%C5%BC-w-DS-!/page34"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34[/URL] do cioci margo001 :bye::bye: Rogalis ma domus :multi: kilkadziesiąt zl cioteczki przkaza na trzy biedy , będzie 20 pare zl dla Barta .[/QUOTE] Bart otrzymał 25 zł.Serdecznie dziękuję. -
Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !
baster i lusi replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales']Dziekuje pięknie :iloveyou::iloveyou:ciociuniu Rogalisiowa .wysylam num konta Dynia i Juranda numeru konta Barta nie znam jeszcze , zaraz pisze do cioteczek. watus Dynia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250871-Staruszek-Dynio-stał-i-patrzył-na-brzegu-chodnika-w-Ostropie?p=21854603#post21854603[/URL] Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" Zabrze , 41-800 Ul. E. Czogały 9 numer konta: [FONT=lucida grande]38 1140 2004 0000 3502 7491 1790[/FONT] tytuł "dla Dynia...od .....:modla: :modla:[/QUOTE] [FONT=Lucida Grande][COLOR=#333333]Serdecznie dziękuję Ewusi i wszystkim cioteczkom za wsparcie biednego Barta.Nr.konta wysyłam na pw.[/COLOR][/FONT] -
[quote name='ewa gonzales']Cioteczki slijcie num konta do wplaty dla Barta [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34[/URL] do cioci margo001 :bye::bye: Rogalis ma domus :multi: kilkadziesiąt zl cioteczki przkaza na trzy biedy , będzie 20 pare zl dla Barta .[/QUOTE] Ewuś ja jestem skarbnikiem i zaraz wysyłam nr.konta.
-
[quote name='Czorcik']zrobię dziś przelew[/QUOTE] Wpłatę będę robiła po 20-stym więc nie ma pośpiechu. [quote name='dominikabankert']ja mu przesle stowke jak wroce do kraju ale to bedzie kwiecien nie wiem.....co dalej z tym psem[/QUOTE] Sama już nie wiem co dalej.Deklaracji mało ,miesiąc szybko mija.Musimy go ogłaszać i mieć nadzieję że go ktoś pokocha jak Azunię.
-
Dziękuję bardzo za ogłoszenia i podesłanie do ogłoszeń.Dla mnie to nadal czarna magia (ale ja babcia jestem).Wieczorem zrobię rozliczenie wpłat i przeleję na karmę bo Bart je na kredyt.Nie było z czego zapłacić.Bardzo martwi mnie czym zapłacimy w lutym.Dni lecą zbliża się termin zapłaty za hotel. [B][COLOR=#000000]+ 30 z grudnia i 180 zł wpłat z deklaracji. RAZEM + 210 ZŁ * Wojtuś 100 zł zaległe ze styczniem włącznie [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł za styczeń 28.01. [/COLOR][/B][B][COLOR=#000000]========================== +330 ZŁ Baster i lusi 30 zł ==================== + 360 zł Przelewam za hotel a na karmę jesteśmy dłużni. [/COLOR][/B][TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"] [TR="class: dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-01-29[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 23.01.DO 21.02.2014.[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-360,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 40 zł za listopad i grudzień[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zapłacone do stycznia[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. . =============================== LUTY [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.02.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 03.02. [/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 05.02. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]=============================== + 135 zł przelałam na karmę 90 zł ======================= +45 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"] [TR="class: dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-02-09[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"] [B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA [/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło zapłacone do stycznia[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego [/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł zapłacone do stycznia[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł zapłacone do stycznia *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło zapłacone do stycznia. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
-
[quote name='Czorcik']fajnie :D tylko trzeba będzie na inne województwo niż mazowieckie, bo ja niedawno również ogłoszenia zamawiałam, żeby nie odrzucili.[/QUOTE] Czorcik proszę podeślij Barta.(bo ze mnie taka ciapa że nie umiem)Dziękujemy za pakiet.
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
baster i lusi replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Jutro ureguluję zaległości.Właśnie taką mają opinię te biedne psiaki ale kto raz pokocha bullowatego ten już nigdy nie przestanie. -
W zawiązku coraz to nowymi aferami na dogo o warunki w jakich przebywają psiaki w hotelach.Czorcik czy przy najbliższej wizycie możesz zrobić fotki .Wtedy każdy będzie mógł zobaczyć za co płacimy.Proszę nie odebrać tego posta żle ale nie chcę by mi ktoś zarzucił że nawet nie wiem w jakich warunkach przebywa Bart.