Jump to content
Dogomania

baster i lusi

Members
  • Posts

    6100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by baster i lusi

  1. przelałam za hotel i karmę. [TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"] [TR="class: dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-03-25[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Nr rach. przeciwst.:[/B] [B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 24.03 .DO 22.04.2014.+ 90 ZŁ NA KARMĘ.[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-450,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE]
  2. Malwuś jeśli nad sunią opiekę przejęła fundacja nie może ona skorzystać z dofinansowania na sterylkę.Bo takie są ustalenia Akcji Sterylizacja że fundacyjnych nie dofinansowują..
  3. Dropsidło może to nie jest dom ze złotymi klamkami.Ważne by Cię pokochali bo to jest najważniejsze.Trzymam kciuki za CIEBIE bo gdy Cię pokochają to i dbać będą.
  4. [quote name='gluchypies']Nie, nie. Tak nie jest. Do tego czytam, że Kiara jest bardzo spokojna, zrównoważona i do psów i do ludzi, to myślę, że by się dla niej nadała. Nie wiem też, czy ta osoba nie miałaby jakichś obiekcji co do rasy Kiary. Ale podpytać nie zaszkodzi, jak już będę wiedziała, co z jej temperamentem. W każdym razie ta pani zawsze miała sunie owczarki, które bardzo kochała, spały na kanapie i miały troskliwą opiekę.[/QUOTE] Wiem że te psiaki budzą respekt ale ja babcia się do nich przekonałam i mam takie dwie ,,mordercze" paszcze i nie widzę teraz innego psiaka obok mnie.Kto raz pokocha bullowatego ten już nigdy nie przestanie.
  5. [quote name='MALWA']Czy mogę prosić o zgłoszenie Kiary do dofinansowania sterylizacji? Koszt sterylki około 180 - 200 zł. Okazuje sie, zę fundacja tego kosztu nie sfinansuje.........[/QUOTE] Malwuś zgłosiłam sunię.Czekam na odpowiedż czy są jeszcze fundusze i zgodę czy dofinansuję sterylkę. [quote name='baster i lusi']Nieśmiało zapytam czy mogę zgłosić tą sunię .Jestem deklarowiczem ale będę wdzięczna nawet za częściowy zwrot kosztów. Kopiuję z wątku. [B][SIZE=3] Kilka dni temu z "cudownego miejsca" o nazwie Olkusz została zabrana interwencyjnie suczka amstafka, kóra była w cieczce. Suka została umieszczona w boksie wraz z samcem............można się tylko domyślać do czego to umieszczenie mogło doprowadzić........... [/SIZE][/B]Wątek suni ;[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pom%C3%B3%C5%BC-mi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pomóż-mi[/URL][/QUOTE]
  6. [quote name='Tianku']przesyłam głaski dla Bartusia :p może lecące bocianki przyniosą mu domek...[/QUOTE] Oby oby bo ten chłopak już tak długo czeka.
  7. [quote name='MALWA']Dziewczyny, kto na dogo jest od amstafów? Chętnie zaprosiłabym ludzi, ale nie wiem kogo..........[/QUOTE] Są dwa wątki bullowatych. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8%21%21%21/page302[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI/page94[/url]
  8. Malwuś jestem deklarowiczem Akcja Sterylizacja.Może mają jeszcze fundusze więc bym ją zgłosiła. Tylko potrzebuję dane gdzie i za ile .Może choć część kosztów by zwrócono za sterylkę. Jednorazowo jakiś grosik przeleję.
  9. Rozliczenie finansów Barta. [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] =============================== LUTY [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.02.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 03.02. [/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 05.02. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]=============================== + 135 zł przelałam na karmę 90 zł ======================= +45 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: cms_table_alternate_rows cms_table_ourTable cms_table_fullwidth, width: 775"] [TR="class: cms_table_dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-02-09[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 11.02.[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 20 zł 10.02. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł 10.02. Bazarek cegiełkowy 97 zł. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250494-BART-POTRZEBUJE-POMOCY-BRAKUJE-NA-UTRZYMANIE-Bazarek-cegiełkowy-do-15-02-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-15-02-2014[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]================================================== ==== STAN KONTA NA 21.02. TO +202 ZŁ + 25 zł od Rogalisia [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Barta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-w-DS-!/page34[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] Andzia69 120 zł Tianku 20 zł ================================== + 367 zł - 360 zł opłata za hotel ======================= +7 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]2014-02-25 [B]Tytuł: ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 22.02.DO 23.03 2014.[COLOR=#DD0000]-360,00 P [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] MARZEC + 7 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 04.03[/COLOR][B] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.03.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 11.03.[/COLOR][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 50 zł za marzec,kwiecień.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł 40 zł za luty ,marzec 04.03.[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł +60 zł jednorazowo.Razem 80 zł. 03.03. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł. 03.03. * P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 100 zł 20.03 . [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] Bazarek Yolanowi + 73 zł Bazarek Ewy Gonzales + 123 zł Baster i Lusi + 30 zł ============================= +578 zł - 90 zł na karmę.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: cms_table_alternate_rows cms_table_ourTable cms_table_fullwidth, width: 775"] [TR="class: cms_table_light"] [TD="align: center"]2014-03-12[/TD] [TD="align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA 90 ZŁ[/TD] [TD="align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  10. Z bazarku Ewci uzbierało się razem 123 zł.Serdecznie dziękuję.
  11. [quote name='ewa gonzales']Barciku odwiedzam z pozdrowieniem :buzi: ciociuniu baster przelalm 43 zl z mego bazareczku ,jutro powinny dojsc :bye:[/QUOTE] Dziękuję Ewuniu za bazarek cudny z serca płynący dla biednego Barta.Jak dojdą pieniążki to potwierdzę na wątku.
  12. Chyba nikt nie wysłał.Więc proszę jeśli możesz wyślij.
  13. I ja te z zaciskam kciuki.Farcik wreszcie musi się udać.
  14. [quote name='baster i lusi']Wykupiłam pakiety ogłoszeniowe na bazarku Ziutki. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251296-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-do-09-03-2014/page8[/URL][/QUOTE] Mam prośbę bo nie umiem tego zrobić .Trzeba wysłać na emeil. [email][email protected][/email] dane do ogłoszeń dla Barta.Kto mi w tym pomoże?Trzeba też napisać że to ogłoszenia dla Barta od baster i lusi. [B][COLOR=#FF0000]W tytule maila piszemy np[/COLOR][/B][CENTER][COLOR=#000000] : "Ares od Ziutki"[/COLOR] [COLOR=#000000]żebym potem wiedziała... czyj psiak ....jak bede wstawiać na wątek.[/COLOR][/CENTER] [B][COLOR=#FF0000]Potrzebuje do ogłoszeń : [/COLOR][/B] [B]4-5 zdjęć tekst tytuł woj. i miasto na jakie ogłaszać mail i telefon do kontaktu[/B]
  15. [quote name='ewa gonzales']z mojego bazareczku jeszcze : [URL="http://www.supergify.pl/component/odudecard/odudecardshow/45/1055.html"][IMG]http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/wio4ss.jpg[/IMG][/URL] do cioci baster lusi wysle wplaty z mego konta, od cioteczek : 22 zl od bea , 6 zl od barb , 10 zl od cisowianki , 5 zl od Rubik ,razem 43 zl :bye:[/QUOTE] Dziękujemy Ewuś za bazarek.Jak dotrze wpłata to potwierdzę na wątku bazarkowym.
  16. [quote name='Agata P']Co z ogłoszeniami Barta ?? to znaczy czy już poszły te z bazarku ogłoszeniowego czy jeszcze ?[/QUOTE] Odczekałam trochę bo miał od Ciebie Dziś podeślę na bazarek.
  17. Jest wpłata od Magolek 20 zł. Przelałam za karmę (zaległe).Wieczorem zrobię rozliczenie. [TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"] [TR="class: dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-03-12[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"] [B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA 90 ZŁ [/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE]
  18. [quote name='Lili8522']Dopytuje się o szczegóły auta i spalanie bo nie chce dziewczyny oceniać na wyrost ale to wychodzi 1,40 za kilometr [/QUOTE] A mnie wyszło 68 gr za kilometr. 1160 x 0,68 = 788 zł.
  19. [quote name='Czorcik']możesz zapisać 60 jednorazowa i po 20 stała :) z resztą wszystko jedno ważne że dotarło :)[/QUOTE] Poprawiłam.
  20. [quote name='Czorcik']a stówka ode mnie dotarła ? :D[/QUOTE] Dotarła.Tylko w tytule wpisane jest czorcik i kolega.Jak mam zapisać jako deklaracja na marzec? [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]=============================== LUTY [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.02.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 03.02. [/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 05.02. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]=============================== + 135 zł przelałam na karmę 90 zł ======================= +45 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: cms_table_alternate_rows cms_table_ourTable cms_table_fullwidth, width: 775"] [TR="class: cms_table_dark"] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-02-09[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B] HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK [B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA[/TD] [TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 11.02.[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 20 zł 10.02. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł 10.02. Bazarek cegiełkowy 97 zł. [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250494-BART-POTRZEBUJE-POMOCY-BRAKUJE-NA-UTRZYMANIE-Bazarek-cegiełkowy-do-15-02-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-15-02-2014[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]================================================== ==== STAN KONTA NA 21.02. TO +202 ZŁ + 25 zł od Rogalisia [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Barta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-w-DS-!/page34[/URL] [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] Andzia69 120 zł Tianku 20 zł ================================== + 367 zł - 360 zł opłata za hotel ======================= +7 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]2014-02-25 [B]Tytuł: ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 22.02.DO 23.03 2014.[COLOR=#DD0000]-360,00 P [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] MARZEC + 7 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000] * [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 04.03[/COLOR][B] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.03.[/COLOR] [COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło [/COLOR][B][B][B][B] [COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B] [B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B] [B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł 40 zł za luty ,marzec 04.03.[/COLOR][B][B][B] [COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień. *czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł+60 zł jednorazowo .Razem 80 zł .03.03. *kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł.03.03. * P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło . [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] Bazarek Yolanowi + 73 zł[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  21. [quote name='yolanovi']Z mojego minibazarku przelewam dla Barta kwotę [COLOR=#a52a2a][B]73 zł[/B]. [/COLOR]Proszę o potwierdzenie na bazarku i tutaj jak się kaska zamelduje na koncie Bartusiowej księgowej. Link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251199-ROZLICZAMY-Minibazarek-różnościowy-na-Barta-w-wielkiej-potrzebie-do-02-03-2014?p=21940050#post21940050[/URL][/QUOTE] Jest wpłata 73 zł.Potwierdziłam już na wątku.
  22. Dziękuję.dziękuję Wszystkim za pomoc dla Barta,
  23. [quote name='Moli@']Bardzo dziękujemy :lol:....na szczęście załatwiliśmy już zabieg Viva potrafi oczarować......będzie miała darmową sterylkę.......[/QUOTE] Już wszystko wiem.Napisałam pw.
×
×
  • Create New...