-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Mnie nie ma w Lublinie do jutra wieczór, musiałam wyjechać do Puław, a psy są z moim TZem, który nie da rady z nim nigdzie podjechać, bo jest zajęty :( z pieniędzmi też krucho bardzo :( Do wieczora nie będę też miała dostępu do neta, bo jadę do babci. -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Dostałam plakaty i ulotki od Matrioszki i chętnie się nimi podzielę :D Można je u mnie odbierać od niedzieli po południu/wieczora. Jedna rzecz mnie tylko w nich razi, że Negra jest w typie teriera a nie sznaucera. -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co jest ale Atos dzisiaj wymiotował makaron który zjadł z rana, oprócz tego nic więcej nie jadł bo mu nie dawałam, bo się bałam, że znowu zwymiotuje. Mało z niego wyłazi. Myślałam że będzie wymiotował tylko chrupki a tu widać nie tylko. Nie wiem co to może być i jak go teraz karmić? Może jak mu nie przejdzie i będzie z Ewą w poniedziałek u weta w sprawie kastracji to go zbada przy okazji. -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłyśmy z Negrą na szczepieniu, na razie tylko wirusówki, a wścieklizna za minimum tydzień, bo byłoby za dużo. Zaszczepili jej Nobivac DHP. Oprócz tego pani wet zbadała Negrę, nie jest jeszcze super zdrowa ale mamy się tym nie martwić. Ten popękany nochal będę smarować witaminą A. Zapłaciłam 44zł. Nie wiem czy to dużo czy mało. :roll: Po za tym Negra chciała zaatakować dzisiaj Haskiego :lol: który wąchał się z Atosem i nagle zaczął się na Atosa wydzierać, to Negra obrońca rzuciła się to ataku :D Myślałam że się posikam ze śmiechu. Pierwszy raz słyszałam jak ona szczeka :) -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam, że mam jeszcze Atosowy filmik :lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=3m7rnoFzUKc[/url] Jak słychać ciotka Lady już umierała po wizycie z Atosem u fryzjera :evil_lol: -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Pieszczochy :) [URL="http://img38.imageshack.us/i/dscn2419k.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5670/dscn2419k.jpg[/IMG][/URL] -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Purina to dość duże chrupki, a jak bym mu namoczyła woda to on by nie zjadł. Ewelinko on był dokarmiany i chyba nie był nigdy długo głodny, po za tym on raz je wolno, normalnie a raz połyka jak głupi. Jest strasznie wybredny, bo w sumie tylko chrupki je, no i jakieś serki i twarożki, mięsa z puszki nie chce, flaków też nie, dałam psom też dzisiaj trochę takiego mięsa, bo robiłam w sosie to on nie ruszyła a Negra zjadła 2 porcje. -
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
as_ko replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']a po szpitalach (nawet jesli beda to miesiace ) moglabys dalej miec sunie? jesli jest takie prwadopodobienstwo to moze trzeba szukac tylko DT by Ci pomoc w miedzyczsie...[/QUOTE] Kasia napisała, że nie może suni zatrzymać: [quote name='katarzyna.cane']DT odpada dziewczyny-moja choroba jest hedynm przypadkiem w polsce i przez ostatnie pol roku z dziewczyny chodzacej zrobila sie dziewczyna tylko lezaca...nic na lepiej sie nie zapowiada...wiec nie moge sono zatrzymac bo moje chwile w domu beda znikome teraz tylko szpitale:([/QUOTE]- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
O maaatko :( to kiedy się tak urządziłaś? Mam nadzieję, że Cie to długo męczyć nie będzie, bo ja się do Ciebie w odwiedziny wybieram i chciałabym przed lipcem, jakby była możliwość i wiesz ktoś mi musi pomóc meble nosić :evil_lol: więc zdrowiej. Ja bym sobie też na wsi trawkę wolała kosić niż użerać się z tymi egzaminami, takie moje hobby :cool3: A w twoim nowym avatarku to Twoje psy? -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Super, że udało się zrobić te plakaty, mam nadzieję że przyniosą efekty i ktoś się Negruśką zainteresuje. Asiu mąż się odźwiga, a kto je będzie rozwieszał jak ty w takim stanie? :shake: :razz: Jak do mnie jakieś dotrą to porozwieszam w Puławach (bo będę w weekend) i tu w Lublinie gdzieś. A tak w ogóle to na długo Cię do tego łóżka przykuli? Dzisiaj Negra na spacerze jak ją spuściłam ze smyczy dostała szału :D Zaczęła latać jak szalona, podgryzać Atosa i turlać się, przewracała się co kilka kroków, tarzała się w trawie, wywaliła się i sturlała się z górki, ale wstała i pognała dalej :) Mieliśmy taką radochę jak na nią patrzyliśmy....tyle radości w niej było. A to tylko dzięki temu, ze nam trawę na łąkach skosili :) -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Nie jakiś konkretny posiłek, ale zawsze są to chrupki. -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Zdrapko rozmawiałaś może z Funią o Negrze? Czy nie znajdzie się dla niej miejsce w hotelu? My staramy się w stosunku do niej być mało wylewni, głaszczemy ją i wygłupiamy się ale z umiarem. Nie chcę żeby się do nas przywiązała tak jak do Ewy. Tak myślałam że może jak Atos pójdzie do domu to ta pani z Poznania co go miała na DT wziąć wzięłaby Negrę, ale niestety Negra goni koty, a tam koty mieszkają :( -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, wiem co w takich sytuacjach robić, ale myślę że nie powinno być z tym problemów, to była taka sytuacja nietypowa po prostu, on był za mocno rozentuzjazmowany bo akurat zobaczył mnie z TZem, a był na spacerze z moją siostrą, zaczął się mocno cieszyć, skakać i nas podlizywać i nagle wyskoczył mu ten pies. Oczywiście od razu został za to skarcony głośnych i wyraźnym "fe". ;) Cwaniak pakuje mi się w domu na wszystkie kanapy i łóżka, jak tylko nikt nie widzi to uwielbia wleźć w pościel :mad: albo zakopać się w poduszkach na kanapie. Mój TZ tego nie toleruje i mamy awantury, a Atos się tym wcale nie przejmuje. Poradźcie mi jeszcze w jednej kwestii...bo Atos czasami tak szybko "pochłania" suchą karmę, że jej nawet nie gryzie a za chwilę to wszystko wymiotuje :( często jje normalnie, od czego to zależy? A i nie zdaża się to przy Negrze, bo to by było jakieś wytłumaczenie, psy jedzą oddzielnie. Co do allegro to też dajmy na razie spokój, mam nadzieję że Ci znajomi się zdecydują. A i jak na razie nikt po niego nie dzwonił, a miały być takie tłumy :evil_lol: -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zdrapka']A ja coś wiem :) Atos z Negrą dokonali napadu na talerz z obiadem As-ko :evil_lol: Psi rozbój w biały dzień zakończył się wynikiem 1-0 dla piesków. As-ko obeszła się smakiem.:roll:[/QUOTE] :placz: A takie miałam dobre krokiety na obiad :mad: A te dwa łakomczuchy nie dość, że dopadły moje jedzenie to się jeszcze potem o nie pokłóciły. Musiałam się do sklepu pofatygować. Są o siebie strasznie zazdrośni, szczególnie jak tylko ja jestem z nimi. Dzisiaj Atos na wieczornym spacerze obszczekał labradora, aż się zdziwiłam bo pierwszy raz słyszałam jak szczeka, ale to chyba pod wpływem emocji było. -
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
as_ko replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Znam Szczebrzeszyn bo tam mam bliską rodzinę, wydaje mi się że akurat tam będzie trudno suni domek znaleźć, tym bardziej w tym okresie przedwakacyjnym. Uważam że ogłoszenia owszem trzeba zrobić ale w Zamościu, tam są większe szanse. Allegro bardzo pomoże. Ja się postaram porobić jakieś ogłoszenia jak będę miała chwilkę czasu po czwartkowym egzaminie.- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Wypuściłam, ale jakoś je izoluję od siebie, żeby się nie podlizywały. Boję się o niego, bo choroba by nam wszystkie plany pokrzyżowała, bo jeśli wszystko będzie ok i kastracja pójdzie pomyślnie to Atos prawdopodobnie w przyszły weekend pojedzie do domu. -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']As_ko - dasz radę ?[/QUOTE] Chwilowo u mnie brak tuszu. Jak mi się uda w najbliższych dniach gdzieś tanio kupić to wydrukuję. Jak wróciłam dzisiaj z uczelni i otworzyłam drzwi to zanim się zorientowałam to Negra wyleciała mi na klatkę i jakiś cudem zanim ją zdążyłam złapać znalazła się na dworze bo akurat ktoś wchodził :mad: Dzisiaj puściłam Atosa i biegają z Negrą po mieszkaniu. Negra jest okropna, wyjadał wszystko z miski Atosa chociaż w swojej ma bardzo podobne jedzenie. Wyżarła cała miskę chrupek Puriny a swojej Calibry nie ruszyła. Teraz na zmianę chodzą i wyjadają te chrupki. Atos nie jest zadowolony i jej się przygląda. Ja nigdy nie miałam w domu 2 psów więc wszelkie wskazówki, szczególnie odnośnie karmienia mile widziane :D -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Mam problem trochę z Atosem :( Piesek się do nas tak przyzwyczaił że nie chce zostawać sam w pokoju, w którym musi być jeszcze tydzień żeby uodpornić się na wirusa Negry po szczepieniach. Piszczy i drapie w drzwi, a do tego rozwala nam rzeczy w pokoju bo chce się z niego wydostać, powywalał kwiatki, porwał brystol stojący w roku pokoju, wywala swoje miski i tak od wczoraj :( Nie wiem co zrobić, wypuściłabym go ale boję się, bo ma mieć jeszcze kastrację, a to też może troszkę osłabić. Co robić? -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Nie sądzę żeby to była przyczyna, może to mieć jakiś wpływ na jej zachowanie ale nieduży. Ona mi się już w zasadzie nie załatwia w domu, czasem jej się zdarza. Negra nie jest zestresowana, do nas się już przyzwyczaiła i nie zachowuje się już tak jak na początku, gdy przyjechała od Ewy. Z DS będzie nam ciężko, bo w zasadzie nikt na ogłoszenia nie odpowiedział :( Negrze się już skończyło wczoraj allegro! [B]SZUKAMY JEJ DT/DS!!![/B] -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaDi']Same smutne wieści:shake: może warto zrobić jej jeszcze badania krwi? Skonsultować ja z drugim wetem? Strasznie mi jej szkoda tyle już wycierpiała, a tu znów problemy zdrowotne. Próbowałyście ogłaszać ją w Radiu Lublin, Dzienniku wschodnom i Kurierze lubelskim? Może pomogą bezpłatnie.[/QUOTE] Negra teraz bierze tabletki, a efekty będzie widać dopiero jak je skończy czyli prawie za 2 tygodnie. -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie Ewa :) Kastracja Atosa jest umówiona [U][B]21 czerwca o godzinie 19.00[/B][/U] :) -
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']to dawać znać do gazety, czy się wstrzymać? bardzo fajne wieści - jasne, że się woli wiedzieć do kogo psiak trafił, znać te osoby z dobrej strony i mieć z nimi kontakt częstszy:) wiadomo kiedy kastracja?[/QUOTE] Z gazetą się wstrzymaj, ja dałam ogłoszenie do anonsów i w piątek się ukaże. Do tego Atos jest na allegro i na 2 portalach. No tak :) mój TZ wymyślił co by w ogóle ogłoszenia pousuwać i czekać do wakacji :P Mam nadzieję że Zdrapka tu wpadnie i powie nam czy dzwoniła do dr Kulika. -
Negra- śliczna czarna szorstkowłosa suczka! ZNALAZŁA WYMARZONY DOM!
as_ko replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Negra chyba nie ma innego wyjścia, tylko hotel u Funi :( W piątek będę ją szczepiła.