-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
[quote name='teresz10'] Stafka dzisiaj podeszła do krat do mnie, szybko potrzebny tymczas bo zaraz będzie chora.....ona ma około roku. Lubi kobiety, nie boi się kobiet. Mówiłam do niej a ona podeszła polizała rękę, poznałyśmy się - nie podchodzi zbyt często do krat bo ona w ogóle widać że wychuchana, nie radzi sobie pośród psów...jest zrezygnowana. Myślę że w domu pod okiem miłośnika rasy byłaby cudnym psem. Nie szczeka, jej agresja wobec ludzi to strach może do pracownika który ją przecież zabrał od pańci ukochanej, porwał i wsadził za kraty - ona się nie włóczyła nie była zaniedbana, takie typowe "z legowiska do schroniska" Ma krótki włos, widać że jest zaziębiona, pewnie nigdy na dworze nie spała..HELP. Ona czeka, wygląda że ktoś po nią przyjdzie - bo ona się tylko zgubiła....po co ma ktoś ją głaskać, ona podeszła do krat sprawdzić ...a może to jej pańcia.[/QUOTE] Tak, ta suczkę trzeba szybko zabierać gdzieś na DT, ona jest na jakimś forum stafikowym? Ona nie umie się odnaleźć w schronisku, bardzo się boi, jest zdominowana przez takiego wielkiego psa, który z nią siedzi w boksie. Bardzo niepewnie podchodzi do ludzi, ode mnie nie chciała wziąć psiego chrupka, ale jest spokojna. Cały czas ma podwinięty ogonek i rozgląda się dookoła czy ktoś jej nie chce krzywdy zrobić. Po za tym jak przyjrzałyśmy się jej z Lady to nie wiem czy ona nie ma już pierwszych oznak choroby :(
-
Zawsze będę cię kochał... Juz w swoim domku !!!!!!!!!
as_ko replied to rita60's topic in Już w nowym domu
A co z wizytą u tej miłej Pani z Opola? A może jak ta druga Pani przyjedzie do schronu to ktoś z nią porozmawia i akurat okaże się fajnym domkiem, nie można od razu jej przekreślać. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że przed wzięciem psa czeka ich tyle procedur, tym bardziej jeśli piesek jest w schronisku. -
[quote name='matrioszka2']Jestem w takim szoku, że idę złapać oddech.To wszystko jakieś kosmiczne jest.No a jak znajdujesz Efi i Muszkę ?[/QUOTE] One obydwie się nadają do adopcji, mógłby iść od razu, mają fajną mięciutką sierść :loveu: z tym że Efi cały czas stała przy kracie i płakała, a Muszka podchodziła do kraty się przywitać, a jak się nią akurat nie interesowałam to odchodziła. Bardzo fajne sunie, są jednakowej wielkości, różnią się prawie tylko kolorem umaszczenia.
-
Jestem pod wrażeniem ilości pieniążków jakie już udało nam się zebrać, dziękujemy wszystkim :loveu: Widziałam się dzisiaj z Lincolnem, leżał jak zwykle na budzie, jak podeszłam to wstał i zaczął szczekać, ale jak facet mu mył wcześniej boks to na niego raczej nie reagował, przynajmniej ja nie zauważyłam.
-
Sayrel o północniakach nic ciekawego Ci nie powiem, bo kierownika nie było, nawet Grześka nie było, tylko Pan który nie rozróżnia suki od psa :angryy: Alutka (grubsza, ruda sunia) okazała się nie przy tuszy, a w ciąży i kilka dni temu urodziła kilka szczeniaków :shake: czego nikt wcześniej nie zauważył. eh Jak się teraz wchodzi do schronu to trzeba bardzo uważać bo obok furtki siedzi wielki czarny pies, podobno nowy nabytek, taki w typie nowofundlanda i rzuca się na wszystkich którzy wchodzą. Lady prawie serce stanęło jak weszła śmiało, a tu na nią taki pies wyleciał, ja się w porę zatrzymałam :razz: Zdjęcie Birmana mam tylko takie, bo Pan absolutnie nie pozwalał go fotografować, prawie mi aparat z ręki wyrwał, a jak sobie poszedł to Birman już nie chciał wyjść z budy. Oprócz tego facet cały czas twierdził że to suka, nawet jak ja mu pokazywałam co on ma między nogami :roll: Podobno na dniach ma ktoś po niego przyjechać, a na grzbiecie miał podobno grzyba itp. świństwa...jak to Pan powiedział...wszystko co najgorsze. [URL=http://img267.imageshack.us/i/birman.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7633/birman.jpg[/IMG][/URL]
-
No to trzymamy :happy1::happy1::happy1:
-
[quote name='MaDi']Wiesz, marny ze mnie fotograf więc i modelka wypadła kiepsko.:evil_lol:[/QUOTE] Eee tam...modelka po prostu przybrała trochę na wadze i teraz wygląda świetnie :)
-
[quote name='MaDi']Zdjęcia suń które zrobił Muzzy:loveu: Proszę brać ogłaszać i rozsyłać gdzie się da. [url]http://muzzy.strony.nplay.pl/3suczydla.zip[/url][/QUOTE] Super zdjęcia, zaraz na allegro Sarze podmienię stare zdjęcia na te nowe. Dużo lepiej na nich wygląda niż wcześniej :)
-
Jest to zwrot za fakturę nr 31265/0729/10 (takie info jest w przelewie), aczkolwiek ja nie wiem co to jest za faktura, tak samo jak nic nie wiemy o losach Martiego ani o jego finansach. Martwa cisza zapadła na jego wątku, dziwne. :shake:
-
Dostałam przelew na kwotę 70,03 zł od Fundacji.
-
Zawsze będę cię kochał... Juz w swoim domku !!!!!!!!!
as_ko replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za przystojniaka :) -
[quote name='matrioszka2'] Co do wyjazdu , nie deklaruję się, bo autko prosi o mechanika ... As_ko , ten kudłaczyk siedział w budzie.O wyjście bardzo trudno.Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wredny i gryzie.Wiem, że pojawią się różne opinie na temat, ale ... będą podejmowane próby wyciągnięcia poza boks.Zresztą podobna sprawa z tą rudą Szantą.Grześ nie chciał jej wyjmować, bo powiedział, że musiała być bita i jest po jakiejś traumie, bo boi się okrpnie, trudna do złapania, a wyciągniętą rękę od razu gryzie.Powiedział, że potrzebuje czasu.[/QUOTE] Aha, no szkoda że taki niedobry. Może następnym razem się uda.
-
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Może warto by było żeby ta rodzina skontaktowała się z behawiorystą? Wystarczy trochę chęci i mam nadzieję że ten problem udałoby się rozwiązać. Ja oduczyłam skakania mojego psa olewając go. Gdy wchodziłam do domu, on próbował skoczyć, ja odwracałam się do niego plecami, nie odzywając się do niego, nie zwracając uwagi wcale i zajmowałam się swoimi rzeczami. Pies robił dziwną minę, bo nie witałam się z nim. Dopiero jak się uspakajał to go nagradzałam i dopiero wtedy poświęcałam mu swoją uwagę. -
W schronisku koło Lublina jest taka śliczna suczka :loveu: Moim zdaniem jest najbardziej podobna do owczarka pirenejskiego. Może ktoś by ją wypatrzył: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Cj7xW6tb_BQ/TI_U_WObL7I/AAAAAAAAAPI/_8JW0P-SHAU/IMG_8922_resize.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Cj7xW6tb_BQ/TI_U_pCSK4I/AAAAAAAAAPM/GPgnpEoqpaY/IMG_8923_resize.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Cj7xW6tb_BQ/TI_U-mc5gyI/AAAAAAAAAO8/NfY7TqaxGig/IMG_8918_resize.jpg[/IMG] [CENTER][CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Dawno mnie nie było,a tu tyle nowych informacji. Bardzo fajnie że San trafił do takiego super DT :) Po kąpielach piesek wygląda jak nowy, najważniejsze że jest zdrowy, bo jednak po pobycie w schronisku różne rzeczy mogą się przyplątać. Zaskoczyło mnie jego zachowanie, wydawało się że akurat u niego nie powinno być problemu z agresją i dlatego super że najpierw trafił do DT. Czekam z niecierpliwością na opinię behawiorysty, ale wiadomo że dziecko jest najważniejsze i macie prawo się zastanawiać nad przekazaniem Sana do innego DT. Życzę dużo cierpliwości i wytrwałości :)
-
Świetne zdjęcia ;)ślicznie dziękujemy! Efi wygląda trochę jak mini owczarek pirenejski :lol: [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_Cj7xW6tb_BQ/TI_U_WObL7I/AAAAAAAAAPI/_8JW0P-SHAU/IMG_8922_resize.jpg[/IMG] [/CENTER] A tą sunię wrzuciłam na : poszukuję psa....tam ktoś pytał o pieska z łątką na oku w tupie jack russel teriera :razz: [CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_Cj7xW6tb_BQ/TI_UyLKFGAI/AAAAAAAAAMw/KtcGAsB5tO0/IMG_8873_resize.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Kayko,Ledwo FFA się go wyparła- ZNALAZŁ DOM!!JUŻ JEST W DOMU!!!
as_ko replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Po prostu brak mi słów :angryy: :mad: :angryy: -
[quote name='Isadora7'] Pipi miała ją zabierać z tego co jest napisane, ale jakoś infomacje sie urwały. [/QUOTE] Nie urwały się :) Pipi dzisiaj napisała: [quote name='Pipi']Przepraszam,że się nie odzywałam. Już ustalone,że zabiorę sunię w czwartek rano i podwiozę do Zambrowa dla Evelin i Ona powiezie do Krakowa.[/QUOTE]