Że się wtrącę...
To wszystko nie jest takie proste.U ludzi guza mózgu diagnozuje sie na podstawie badania dna oka,odruchów neurologicznych oraz tomografii komputerowej ,często z kontrastem ( ew.rezonans )
U Haśka okulista odpada,nie wiem jak z odruchami neurologicznymi.
Przy wylewie czy udarze mózgu też rozstrzygającym badaniem jest tomografia z kontrastem zwana angio tk.
To troszkę,troszkę moja działka zawodowa.
Wydaje mi się,że tomograf to jedyne badanie które jest coś w stanie stwierdzić.
Tylko co wtedy......?