Powiem wam,że ten gatunek kota,który większości się podoba to main coon i to bardzo fajny,kontaktowy ,duży kot.Tylko ma długą,gęstą sierść i jak kobieta siedząca obok mnie zaczęła takiego kota wyczesywać to ja cała byłam w sierści i natychmiast się wyleczyłam z chęci posiadania takiego kota.Nie mniej jednak to piękne koty.