Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. To chyba nora bobrza,bo przy tamie. [IMG]http://i47.tinypic.com/4h8qba.jpg[/IMG] CDN
  2. [IMG]http://i50.tinypic.com/2h7o1no.jpg[/IMG]
  3. [quote name='wilczy zew']Twój psiak nie chciał wskakiwać do tego oczka?[/QUOTE] Figa została w domu.
  4. [IMG]http://i46.tinypic.com/f3z804.jpg[/IMG]
  5. Oglądałyśmy tamę zbudowaną przez pana bobra. [IMG]http://i48.tinypic.com/rsznea.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i48.tinypic.com/wlr9yv.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i47.tinypic.com/vgpxkp.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i48.tinypic.com/izrj2a.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i46.tinypic.com/a2c27r.jpg[/IMG]
  10. W niedzielę wróciłam z tygodniowego pobytu u Tekli,gdzie spędziłam miło czas. Bardzo mi się podobało miejsce w którym mieszka Tekla.Zielono,spokojnie,cicho.Jest gdzie spacerować.
  11. Tego dużego to się nie rozsadza tylko trzeba uciąć w miejscu zwężenia i odcięty kawałek posadzić.To jest kaktus o nazwie opuncja. Tylko uważaj,bo to jest taka zaraza,że ma kolce których nie widać ( taki puszek ) i potem włażą w palce i nie można tego usunąć bo takie krótkie i mało widoczne. Ten odrywany kawałek można przytrzymać pęsetą.
  12. Zostaw Felutka,cudny jest.:loveu:
  13. Może jeszcze jedno zdjęcie z pozdrowieniami dla Saththy. [IMG]http://i47.tinypic.com/dxbryc.jpg[/IMG]
  14. Dzisiaj Pusia się wykąpała a jutro idzie do weterynarza na pierwsze oględziny i jakieś szczepanienia. Oczywiście nie muszę dodawać,że Figa ją przyjęła bardzo dobrze,chodzi za małą i ją liże. Bardziej szczegółowa relacja może jutro.
  15. [IMG]http://i46.tinypic.com/358yk9f.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i49.tinypic.com/xarv49.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i45.tinypic.com/2vdr6sm.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i45.tinypic.com/10z7h37.jpg[/IMG]
  19. Już pokazuję,ale mam kłopot bo Kacper na nią syczy i nie wiem jak to będzie dalej. To jest Pusia nowy domownik,ale jeszcze u Tekli No i dooooooopa zdjęcia nie chcą się wgrać na dogo.
  20. Mam nowego domownika i nie nadążam ze wszystkim,ale relacja będzie na pewno i duuuuuuuuuuużo zdjęć.
  21. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Kera/portrety/Schowek08.jpg[/url] nobliwa starsza dama :loveu:
  22. Sandra,to trzeba ostrym nożem odciąć.Same kuleczki nie odpadną.Jak odetniesz to możesz posadzić do ziemi i będą rosły.Trzeba ubrać grube rękawiczki ( skórzane ) lub założyć na kulkę pasek z brystolu i ścisnąć oba końce palcami i wtedy przyciąć taką kuleczkę nożem. Z kuleczkami też może rosnąć. Musisz przekręcić doniczkę do światła to może się wyprostuje.
  23. Jeżeli dobrze zrozumiałam to na prawą łapkę miała operację,opuchlizna może być kilka dni.Mnie tylko zastanawia ta podwinięta stópka. Pychol ma uśmiechnięty to znaczy,że będzie dobrze. Fajny dzieciaczek.:loveu: [url]http://img201.imageshack.us/img201/6890/dsc0012qm.jpg[/url] śpiewać dziewczynka już umie.:lol:
  24. Może być jeszcze tak,że ma za długi gips i trzeba troszkę podkroić.Zadzwoń w poniedziałek do doktora i porozmawiaj.
×
×
  • Create New...