[quote name='Tekla64']moja Pusia to ownicki lesny{siostra jest duza trikolorka] maly Pusiek to czubek vel wytrzeszcz[mlodszy brat mojej Pusi po tej samej matce a wyglada ze tym samym ojcu rowniez] a Margowa to wroclawska Pusia [corka trikolorki ] i chyba tak ma byc
wsio jasne?[/QUOTE]
Strasznie to skomplikowane :eviltong: