Wspaniale,że robi postępy, trzeba dać jej czas nic na siłę, powolutku, już niedługo zobaczymy wspaniała przemianę.
Jej koleżanki trafiły do kliniki, czy jest możliwość zrobienia jej USG?
Miłośnicy tych psów zaoferowali pomoc, sunie maja założony wspólny watek, zapraszam:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192498-3-suki-husky-wyrwane-smierci-glodowej-chore-bezdomne-potrzebne-fundusze!!!!?p=15345584#post15345584[/url]