-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='as_ko']Czekamy na tekst do ogłoszeń dla Sary :)[/QUOTE] Bico obiecała,że napisze , musimy poczekać.
-
[quote name='togaa']Koszmarna historia. [B]alice m[/B]., wpłaciłam marne 20zł. dzisiaj na Twoje konto. Trzymam kciuki ....[/QUOTE] Niby marne ale każdy coś wpłaci i mam nadzieję,że trochę się tego uzbiera.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
MaDi replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Do tego wszystkiego brakuje najważniejszego stałego kochającego domu. -
[quote name='Sayrel']wybacz nie slyszalam wogole telefonu[/QUOTE] Nie szkodzi;) Nie wiem jak rozwiązać zaistniała sytuację, ze względu na robale szczepienia się przesuną, a ruda i tak trafi do kliniki.
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
MaDi replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się! -
[quote name='Sayrel']Usg i tak wartobyloby zrobic... na ogledziny to moze byc za malo. ALe moze faktycznie maja takie brzuchy przez robale... Prosze o skany wynikow krwi i wogole info dokladne na coi jak sa leczone chcialabym to skonsultowac z naszym oficjalnym i bardzo dobrym wetem[/QUOTE] Dzwoniłam do Ciebie 2 razy ale nie odbierałaś. Wiem,że wczesnej ciąży nie "wymaca" tylko tam nie ma dobrego weta ze sprzętem, widziałam ostatnio zdjęcie zrobione a raczej to co miało być zdjęciem. Pewnie skończy się to powrotem Rudej do kliniki UP w Lublinie.
-
[quote name='Cieplutkaa.']Jak mi sie marzy truskawkowa obroża od taks. Śliczna jest. :loveu: [/QUOTE] Nic tylko zamawiać:evil_lol:
-
Łudziłam się,że teraz będzie już tylko lepiej... Podobno wyniki Rudej są tragiczne ( skany badania krwi powinnam dostać jeszcze dzisiaj):placz: Sary są w miarę ok, ale prawdopodobnie jest nadal strasznie zarobaczona:shake:
-
Mam złe wiadomości... wyniki Rudej są podobno tragiczne:placz: Sary wyszły w normie, trzeba koniecznie ją ponownie odrobaczyć bo prawdopodobnie jest nadal strasznie zarobaczona.
-
Założyłam wątek zbiorczy dla innych psów/zwierząt będących pod opieka fundacji. W miarę możliwości i potrzeb będzie on uzupełniany. Zapraszam serdecznie. [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/192356-SZUKAMY-DOM%C3%93W-dla-podopiecznych.-Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierz%C4%85t[/url].[/U]
-
Założyłam wątek zbiorczy dla innych psów/zwierząt będących pod opieka fundacji. W miarę możliwości i potrzeb będzie on uzupełniany. Zapraszam serdecznie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/192356-SZUKAMY-DOM%C3%93W-dla-podopiecznych.-Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierz%C4%85t[/url].
-
Założyłam wątek zbiorczy dla innych psów/zwierząt będących pod opieka fundacji. W miarę możliwości i potrzeb będzie on uzupełniany. Zapraszam serdecznie. [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/192356-SZUKAMY-DOM%C3%93W-dla-podopiecznych.-Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierz%C4%85t[/url].[/U]
-
Założyłam wątek zbiorczy dla innych psów/zwierząt będących pod opieka fundacji. W miarę możliwości i potrzeb będzie on uzupełniany. Zapraszam serdecznie. [URL="http://www.dogomania.192356-SZUKAMY-DOM%C3%93W-dla-podopiecznych.-Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierz%C4%85t"]http://www.dogomania.pl/threads/1923...-Zwierz%C4%85t[/URL].
-
Założyłam wątek zbiorczy dla innych psów/zwierząt będących pod opieka fundacji. W miarę możliwości i potrzeb będzie on uzupełniany. Zapraszam serdecznie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/192356-SZUKAMY-DOM%C3%93W-dla-podopiecznych.-Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierz%C4%85t[/url].
-
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
................ -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
............ -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
............... -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
................. -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
.............. -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
............ -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
........... -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Bary 8 ON w DT w Gdyni zostaje tam na zawsze. [IMG]file:///C:/DOCUME~1/ja/USTAWI~1/Temp/moz-screenshot-13.jpg[/IMG][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4434/pb210566.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3254/img0015resizep.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196815-Za-bardzo-dbał-o-linię[/URL].... Sznaucer Leon około 4/5 lat ma dom. [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6858/img1926l.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3849/pc020621.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197218-ŁYSY-sznaucer-olbrzym-w-KLINICE-potem-HOTEL!-POMOCY[/URL]! -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Mea vel Grzybka ma dom [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8109/img1648resize.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202911-Łysa-zagrzybiona-i-bezdomna...kto-da-dom[/URL] Szczeniaki z pola maja domy [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/310/img0814resize.jpg[/IMG] W DS. [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/897/img0859resize.jpg[/IMG] W DS. [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9869/img0847resize.jpg[/IMG] Czupa nadal szuka domu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjadały-padlinę[/URL].... -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Sara ma dom [IMG]http://huskyadopcje.pl/images/stories/sara.jpg[/IMG] Kala ma dom. [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3255/kalay.jpg[/IMG] Punia za TM [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4737/p8130330.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3032/img9547resize.jpg[/IMG] Nutka ma dom. [FONT=Arial][FONT=Courier New, Courier, mono][SIZE=5][B][URL="http://i36.tinypic.com/2500cva.jpg"][IMG]http://i36.tinypic.com/2500cva.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191667-Nutka-ma-dom[/URL]. [/B][/SIZE][/FONT][/FONT] -
SZUKAMY DOMÓW dla podopiecznych. Fundacja Lubelska Straz Ochrony Zwierząt.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red]Ma dom.[/COLOR] Zagłodzona suczka w typie ON Sara ma około 5 lat. Obecnie przebywa w Klinice Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, przebywa w sąsiedztwie innych psów( mój pies bardzo jej się spodobał, ale obwąchiwały się tylko przez siatkę). Jak na taki stan wyniszczenia organizmu jest bardzo aktywna. [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1949/p8130312.jpg[/IMG] .[COLOR=Red]Ma dom.[/COLOR] Bingo młody około 9 miesięczny zaledwie 4 kilogramowy psiak. Zastraszony, jednak po pewnym czasie cieszy się na widok człowieka. Ze względu na uraz nogi psiak potrzebuje bardzo odpowiedzialnego i doświadczonego opiekuna. [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2316/p8130318.jpg[/IMG] [IMG]http://psifotograf.hostcenter.pl/images/phocagallery/2010/Bingo/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_8493_resize.jpg[/IMG] Szczeniaki: Pinata ma dom Whisky ma dom Łosia ma dom Papper ma dom Frisco ma dom [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8930/pa030273.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193951-Tragiczne-warunki-szczeni%C4%99ta-potrzebuj%C4%85-pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/193951-Tragiczne-warunki-szczeni%C4%99ta-potrzebuj%C4%85-pomocy[/URL]