Wet powiedział,ze Ruda jest w gorszym stanie, tam nie ma dobrego weta i to jest straszny problem, człowiek który zajmuje się suniami nie ma specjalistycznego sprzętu.
Ja lekarzem nie jestem, przekazałam Wam co takowy stwierdził. Sunie nie są apatyczne, biegają jedzą, Sara ma większy apetyt, jest zresztą bardziej wychudzona.
Niestety nie jestem w miejscu gdzie są sunie, tak jak Wy staram się pomóc na odległość.Macie jakieś pomysły?