Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. W hotelu jest już tylko Punia, maluszki znalazły domy, najgorsze jest to,że na Punię nie ma deklaracji:shake:
  2. [quote name='Bamboo ®']Ok, dotarłam do wątku Funi, moja wpłata doszła:p[/QUOTE] No to super. Napisz jeszcze tutaj na jakiego psa i jaka kwota.
  3. Ja prowadzę sprawy adopcyjne psów z tamtego miejsca( 602228411 [email][email protected][/email]) ew. kontakt fundacyjny.
  4. [quote name='IVV']zmiana planow. Funia wyczesala mala i przez ta wredna pogode wstrzymamy sie z kapielami upiekszajacymi ;) nie moze sie sunia nam przeziebic[/QUOTE] Dobra decyzja po co ją dodatkowo stresować niech trochę ochłonie po tych wszystkich nowościach, a po dobrym wyczesaniu skóra będzie oddychać jak należy.
  5. [quote name='Bamboo ®']A czy może ktoś sprawdzić, czy doszła moja wpłata bezpośrednio na adres hoteliku Funi?[/QUOTE] Nic na ten temat nie wiem, sprawdź na wątku hoteliku( jaka to kwota i na którego psa?), Funia straciła sunię więc może nie aktualizowała danych. Na przyszłość jeśli zechcesz coś przelać na psy fundacyjne to tylko na konto fundacji. Będzie dużo łatwiej nad tym wszystkim zapanować.
  6. [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7452/p8210414.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/948/p8210420.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8195/p7070179.jpg[/IMG] Wspomnienie ostatniej zimy... [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2097/p1010088s.jpg[/IMG]
  7. Zaktualizowałam wpłaty na pierwszej stronie.
  8. Wstawaj Saruniu.
  9. [quote name='IVV']strasznie sie ciesze i dziekuje Wam wszystkim za pomoc dla biednej Cassi:loveu::loveu::loveu: napisala do mnie Funia ,ze znalazla fajnego taniego fryzjera dla sunieczki,wiec poprosilam ja by sie zajela fryzurka naszej male;) nastepna sesja zdjeciowa powinna byc super jak u prawdziwej modelki:evil_lol:[/QUOTE] Ciekawe co z tego wyniknie:evil_lol:
  10. [quote name='Martens']A wiesz, że ja też chyba najbardziej lubię większość właścicieli agresywnych psów czy ras z gorszą opinią? Mijamy się na spokojnie, pies na smyczy, jak ktoś wie, że pies może fikać, to schodzi na bok, jak widzi, że ja psa łapię, to i łapie swojego... A właściciele maluchów i "łagodnych ras" w większości zaczynają interesować się psem dopiero wtedy, kiedy już jest jatka...[/QUOTE] Ja też wolę właścicieli "potworów" (chociaż bywają wyjątki). Mój pies został zaatakowany przez słodkiego goldena, kto by pomyślał? Na pewno nie właściciel:shake:
  11. [quote name='E-S']No mnie nie .... o tak mi się wyświetla jak klikam: Nie odnaleziono serwera Firefox nie może odnaleźć serwera [URL="http://www.dogomania.192356-szukamy-dom%c3%93w-dla-podopiecznych.-fundacja-lubelska-straz-ochrony-zwierz%c4%85t"]www.dogomania.192356-szukamy-dom%c3%93w-dla-podopiecznych.-fundacja-lubelska-straz-ochrony-zwierz%c4%85t[/URL].[/QUOTE] Wpisz w google "szukamy domów dla podopiecznych lubelska straż ochrony zwierząt" mi wyskoczyło jako 2 pozycja.
  12. W schronisku nie ma szans może jakiś DT? Nie znam nikogo z tych okolic.
  13. [quote name='CarolineS']Będę bazar podrzucać.[/QUOTE] Dzięki:loveu:
  14. Ja mam normalnie, wcześniej był błąd. Może ktoś to jeszcze sprawdzić?
  15. Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/192385-SUPER-BAZAR-na-zag%C5%82odzon*****!Do-godz.-20-14.09.2010[/url].
  16. Zapraszam serdecznie [url]http://www.dogomania.pl/threads/192385-SUPER-BAZAR-na-zag%C5%82odzon*****!Do-godz.-20-14.09.2010[/url].
  17. Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/192385-SUPER-BAZAR-na-zag%C5%82odzon*****!Do-godz.-20-14.09.2010[/url].
  18. Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/192385-SUPER-BAZAR-na-zag%C5%82odzon*****!Do-godz.-20-14.09.2010[/url].
  19. Zapraszam na bazarek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/192385-SUPER-BAZAR-na-zag%C5%82odzon*****!Do-godz.-20-14.09.2010[/url].
  20. Dla psów rewelacyjny jest Dermanorm polecam i to bardzo "owłosił" mojego prawie łysego potwora z avatara. Dla Binga trzeba coś szczególnie na układ kostny.
  21. [quote name='E-S']MaDi link nie chodzi ...[/QUOTE] Już chodzi.
  22. On je intestial Royala czasem kilka chrupek brita i puszki. Moje besite wypięły się na rybną acanę szczególnie kot. Myślałam o takich porządnbych witaminach, a one maja strasznie różne ilości składników, nie znam się na takich dla mikrusów.
  23. [quote name='Ewanka'][COLOR=slategray]Link się niestety nie otwiera.[/COLOR] [COLOR=black]Witaj Saruniu :) , jak się dzisiaj czujesz?[/COLOR][/QUOTE] Poprawiłam, już działa:evil_lol:
×
×
  • Create New...