[quote name='Martens']A wiesz, że ja też chyba najbardziej lubię większość właścicieli agresywnych psów czy ras z gorszą opinią? Mijamy się na spokojnie, pies na smyczy, jak ktoś wie, że pies może fikać, to schodzi na bok, jak widzi, że ja psa łapię, to i łapie swojego...
A właściciele maluchów i "łagodnych ras" w większości zaczynają interesować się psem dopiero wtedy, kiedy już jest jatka...[/QUOTE]
Ja też wolę właścicieli "potworów" (chociaż bywają wyjątki). Mój pies został zaatakowany przez słodkiego goldena, kto by pomyślał? Na pewno nie właściciel:shake: