[quote name='Pysioo']Z tego co zauważyłam, ostatnie wpłaty rozpisane w pierwszym poście są sprzed miesiąca [COLOR=Black](Stan wp[/COLOR]ł[COLOR=Black]at na konto fundacji do dnia 28.08.2010). Nie widz[/COLOR]ę też rozpisanych kosztów, trudno więc zorientować się czy pieniądze są – i można je użyć na potrzeby dziewczynek, czy też brakuje funduszy. [COLOR=Black][B][COLOR=red][FONT="]
[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE]
Wpłaty są do 20 ale września. Wydatki też już podawałam, m.in za pobyt w klinice Sary, Sterylizację 2 husky, zakup karmy, badania itp.
Do soboty w klinice przebywały 2 husky została Kala więc jeszcze nie znam kwoty za ich pobyt.