Krótki opos psiaków:
Czarnulka- zabawowa, zdecydowanie najsprawniejsza, może sprawić wiele radości osobie, która chce nauczyć psa różnych sztuczek, na widok człowieka podskakuje i robi dziwne salta:evil_lol:.
Rudo/biała- najspokojniejsza siada i wpatruje się w człowieka jej oczy mówią wtedy "weź mnie do domu"
Łaciatka długowłosa- zabawowa ale w porównaniu z innymi zabawowiczami to pierdoła, często się wywraca.
Łaciatka krótkowłosa-zabawowa najsprawniejsza z łaciatej trójki.
Dropiata- zabawowa, ale jeszcze pokraczna jak to szczeniak.
Wszystkie zapatrzone w człowieka, niesamowitym problemem jest zrobienie przy nich czegokolwiek, biegają za mną w tą i z powrotem,ą ja muszę uważać aby ich nie rozdeptać.
Kilka z wczoraj:
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4402/pa050298.jpg[/IMG]
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8648/pa050299.jpg[/IMG]
[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6987/pa050313.jpg[/IMG]
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6309/pa050305.jpg[/IMG]
Macie pomysły na imiona?