[quote name='bela51']A jak biedak się czuje ? Przykro mi, ze nie moge go wesprzec finansowo.[/QUOTE]
W niedzielę opuszcza klinikę i to nie dlatego,że musiał w niej siedzieć, sami zdecydowaliśmy,że lepiej będzie jak zostanie kilka dni.
Bela51 ważne,że jesteś może dzięki temu ktoś go wypatrzy.