Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Poproszę zaraz aby Lady wrzuciła tu informację.
  2. [quote name='Agucha']Do wydarzenia dodajesz tyle zdjęć ile chcesz ;) Ps. MaDi, mnie chodzi o takie prześcieradła medyczne :) Też się nie nadadzą?[/QUOTE] Prześcieradła czyli takie te papierowe? To musi być coś co łatwo się nie zwija i jest ciężkie do porwania.
  3. [quote name='Agucha']Oczywiście, że MINIATURA przypięta do wydarzenia - jest jedna. Nie ma opcji zakładania albumu, ale wystarczy kliknąć zdjęcie w komentarzu, dodane przez administratora wydarzenia - a wyświetlają się wszystkie zdjęcia dodane do tego wydarzenia... Wystarczy codziennie udostępniać, któreś z nich aby były "na wierzchu" i do dyspozycji odwiedzających ;) [COLOR=blue][B]MaDi - czy Glutki mają ogłoszenia???[/B][/COLOR][/QUOTE] Ruch jak na deptaku;) Lady robiła im ogłoszenia chyba nawet allegro. Myślę,że jeśli ktoś ma chęci to można wystawić jeszcze jedne bo telefony ale beznadziejne:shake:
  4. Ostatni rok weterynarii w Lublinie jak naściemnia to nie dostanie zaliczeń:evil_lol: Osoba jak najbardziej poważna. Cocunia po operacji została zrobiona plastyka( usunięto najbardziej wisząca część skóry) i sterylizacja. Macica była wielka jak "worek na kartofle". :shake: Wszyscy są pod ogromnym wrażeniem jej łagodności. W trakcie wybudzania strasznie płakała dopóki nie wgramoliła się na moje kolana:evil_lol:
  5. Byłam u dermatologa z Zuzią nie ukrywa że wolę innego ale poprał zeskrobinę z szyi i nic nie wypatrzył. Jeśli nie będzie poprawy odwiedzimy właściwego. Zuzia waży niecałe 10,5 kilograma. Daje robić ze sobą wszystko i nawet przy tym nie burczy.
  6. Widziałam dzisiaj Szansę dietka jej się przyda:evil_lol:
  7. [quote name='bico']W lecznicy "Na Rogatce" dość dobrym dermatologiem jest dr Pomorska w Chironwecie zna się na rzeczy dr Mucha...wetów z UP na Głębokiej nie znam...[/QUOTE] Po wielu perypetiach chodzę tylko do do 2 specjalistów właśnie na Głębokiej.
  8. [quote name='as_ko']Ej no ja tu jestem cały czas...i jeszcze bazarków pilnuję, żeby pannie parę złotych wpadło :razz: :multi: Ta szy nie ? :lol: Matrioszko a jakby w sprawie tego odchowanego dwunoga z podłogi pisali? To co? Wizyta przedadopcyjna i umowa obowiązuje, nie? Kastrację odpuścimy :roflt: A jak na rodzinkę tak dobrze wpłynęła wizyta Tiny to częściej Ci takie Tiny potrzebne :evil_lol: Same korzyści z tego płyną :lol:[/QUOTE] Myślałam że wydajesz tylko po ciachaniu:diabloti:
  9. [quote name='Agucha']Ja znalazłam podkłądy 57x56 za 1,40 sztuka. Co za 30 sztuk daje 42 zł ;) Dla takich maluchów z powodzeniem starczy. Jeśli mogę coś zasugerować - kup takie szerokie, lekarskie ręczniki. takie co się rozkłada na leżankach, a pod to rozłóż folię malarską czy każdą inną dużą. Wyjdzie Ci jeszcze taniej a starczy na łooo hooo hooo ;)[/QUOTE] Wcale nie wystarczą bo maluchy nie zastanawiają się gdzie zostawić pakunek:roll: Ręczniki moje maluchy drą w drobny mak.
  10. [quote name='matrioszka2']Coś się ostatnio rozpasałam i bez przerwy jeżdżę do Nowodworu, bo zawsze coś tam trzeba załatwiać... Tak na gorąco to: - dog wrócił do właścicieli (jesli nie pisałam) - staruszek gończy za TM*[/QUOTE] Strasznie szkoda mi tego dziadunia, ludzie są okrutni jak można pozbyć się przyjaciela na starość.
  11. [quote name='matrioszka2']No sory bardzo , tak ? Ale dlaczego tu nikt nie zagląda ?:mad::crazyeye: Tylko MaDi ma zawalać te egzaminy z powodu Tiny ? :eviltong: :diabloti: No sory. Trochę przywoitości i psio-ludzkiej solidarności.Ta szy nie ?:razz:[/QUOTE] :mad::evil_lol:
  12. [quote name='Agucha']Masz gdzieś dostęp na miejscu do takich podkładów?[/QUOTE] Tylko apteka kupuję ludzkie 60x90 bo wychodzą dużo taniej niż psie. U mnie w aptece prawie 50 zł za 30 sztuk:(dziennie niestety schodzi kilka).
  13. Coco jest zabezpieczona finansowo a co najważniejsze czeka na nią dom więc myślę,że nie ma potrzeby zbierania już na nią funduszy. Dziękuje Wszystkim wspierającym sunię. Jeśli ktoś nie zdążył przelać funduszy a miał taki zamiar zachęcam do wsparcia Zuzi lub Reksa:diabloti:
  14. [quote name='IVV']jak minela kolejna nocka ? i chyba juz polowa dnia ...;)?[/QUOTE] Atak kup jest najgorszy schodzi mi masa podkładów( może ktoś ma chęci na zakup paczuszki:cool3:). Maluchy cały czas głodne:evil_lol:
  15. [quote name='Pocahontas']Madi mam rozumieć że ze względu że to pan policjant nic mu nie zostanie zarzucone?[/QUOTE] Policjant to nie człowiek?Jego jak wszystkich obowiązują przepisy( powinny nawet bardziej:angryy:). Reks ma się dobrze apetyt mu dopisuje, na spacerze ciągnie jak lokomotywa:evil_lol:
  16. Zdradzę odrobinę tajemnicy;) Wyprawka dla Coco już zakupiona, w związku z tym,że przyszła Pani Coco jest chora wysyła swoją koleżankę aby jutro doglądała suni po operacji. No właśnie trzymać kciuki jutro zabieg jeśli nie będzie problemów możliwe jest,że zostanie połączona plastyka ze sterylizacją.
  17. [quote name='barbara.h']psze pani, nowe państwo może tutaj zaglądnąć:evil_lol: ale każda myszka swój ogonek chwali:lol:[/QUOTE] Więc będą mogli się cieszyć z adopcji tak pięknej suni;)
  18. [quote name='bico']Jak trzeba to trzeba....:(oby szybko udało się ustalić co to jest i wtedy można Zuzkę zacząć dermatologicznie leczyć.[/QUOTE] Tak naprawdę mam zaufanie tylko do jednego góra dwóch lekarzy tej specjalności i niestety nie zawsze jestem w stanie ich złapać.
×
×
  • Create New...