Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Super w Lublinie na pewno wykorzystam jeśli będzie można;) W mojej okolicy pseudohodowle wręcz kwitną. Niestety wstrętne "hodowle" ZK również.
  2. Potrzebuje kogoś od astów 2 letni pręgowany kastrowany samiec do zabrania.
  3. Potrzebuje kogoś od astów 2 letni kastrowany pręgowany samiec do zabrania:cool3:
  4. [quote name='idusiek']mocne imię ...Tirówka :D[/QUOTE] Tak naprawdę Zuzia;) czytałaś pierwszy post? Coś z tirówki ma:evil_lol:
  5. [quote name='zadra']US wzięła na siebie zakup karmy i preparatu.Rozliczyc mamy się z nią dopiero po realizacji zamówienia.Z witaminami jeszcze się wstrzymajmy.Karma jest bardzo dobra i na poczatek powinna wystarczyć.[/QUOTE] UK dziękujemy:loveu:
  6. [quote name='zadra']Hunter został dzisiaj zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym.Chlopak przytył-wazy 10,20kg.Wygląda lepiej,sierść zaczyna sie błyszczeć.[/QUOTE] :multi::multi::multi:
  7. Wow czekam na efekty, chętnie porozwieszam w kilku miejscach. Isadoro myślałaś o czymś na temat sterylizacji?
  8. [quote name='plastelina']wazelinka;p ja bym zwariowała po tygodniu mając tyle na głowie:|[/QUOTE] Do wariactwa się nie przyznam:eviltong:
  9. [quote name='plastelina']zapisuję sobie, Ola niesamowita jesteś:)[/QUOTE] Nabroiłam coś czy to wazelinka?:evil_lol:
  10. [quote name='Agucha']Tak właśnie. Dobry?[/QUOTE] Bardzo dobry bo mój:evil_lol:
  11. [quote name='monika083']rozreklamowalam troche aukcje na fb i nk.[/QUOTE] :smilecol:
  12. Podnosimy. [url]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1453760547[/url]
  13. [quote name='plastelina']poproszę o numer konta, chciałabym w końcu rozliczyc się z bazarku na Diunkę. Do tej pory nie dostałam wpłaty od dwóch osób, dlatego nic nie pisałam, ale chyba bez sensu jest dalej czekac na nie.[/QUOTE] Dawno Cię nie było;)
  14. [quote name='andegawenka']Czemu?[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_3.gif[/IMG][/QUOTE] Szłam razem z koleżanką i chyba myśleli,że to my doprowadziłyśmy go do takiego stanu:roll:
  15. [quote name='Agucha']Zapraszam! Robione na szybko. W razie rozwoju sytuacji - będę edytować ;) [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=188187287879889[/URL][/QUOTE] Dziękuje:loveu:
  16. MaDi

    Metamorfozy

    Jak coś to moje zdjęcia też można brać jeśli tylko mają edukować maluchy:)
  17. Jeśli zostaną fundusze po opłaceniu Coco, może warto będzie pomyśleć o wydrukowani czegoś na temat pseudohodowli?
  18. [quote name='Isadora7']cześć smarkacze :)[/QUOTE] Musze się nie zgodzić, powinno być "cześć s...luszki":evil_lol:
  19. Przepraszam nie zauważyłam Twojego pytania. Chyba nie bo dziwnie będzie to wyglądało chodziło mi głównie o osoby z dogo aby przekazywały wpłaty innym psiakom które znajdują się w większej potrzebie.
  20. [quote name='basia0607']Madi co z psem ?[/QUOTE] Ślad po nim zaginął przynajmniej wg. pracownika gminy.
  21. Reks był dzisiaj na dłuższym spacerze, nie założyłam mu apaszki "szukam domu" i ludzie dziwnie na nas patrzyli....
  22. Zapomniałam napisać,że miała dwie blizny jedna wyglądała na taką po cesarce druga trochę mniejsza.
×
×
  • Create New...