[quote name='IVV']dwa tygodnie prawie dobiegaja konca...ciekawe jak Rex ?
jak jego finanse ???[/QUOTE]
Rex od wczoraj jest w domu:diabloti: ale Was załatwiłam prawda:evil_lol:
Finanse są tragiczne, niestety....
Nie znam jeszcze faktury za pobyt w klinice ale samo szkolenie to koszt 800zł:-(
Nowy dom zapłacił za leki ziołowe Rexa 80zł, zawsze to coś.
Przepraszam,że tak mało informacji ale jadę zaraz na interwencję, później coś napiszę.
Szkolimy się:
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3490/p3170086d.jpg[/IMG]