Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='jostel5']O,Boże!!!:shake: Straszne!:-([/QUOTE] Mamy jakiś tydzień na znalezienie rozwiązania, w schronisku zginie:(
  2. [quote name='ladySwallow']E-S się odezwała do mnie, że nie może zalogować sie na dogo (coś z portalem jest u niej nie tak, nie wyświetla się logowanie).[/QUOTE] Rozmawiałam z nią.
  3. Co tu tak pusto?
  4. Muszę być najpóźniej o 9:( Na sterylke pojechała też ruda sunia widoczna na filmiku ( nie ta z klatki obok Balbiny ale następna).
  5. [quote name='inga.mm']tak, to wiem, ale teraz problem nużycy pojawił się. Więc napisałam o tych immunostymulatorach, bo to ważne. Oczywiście Teresa może wymyślić lepsze rzeczy. Sama skorzystam na jej radach.[/QUOTE] Też czekam z niecierpliwością na wspaniałą metamorfozę.
  6. [quote name='as_ko']Fajna sunia :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/dsc07014b.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8869/dsc07014b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Miałam ją zabrać na sterylkę ale po założeniu smyczy wyszła kiszka więc poszły te co iść chciały;)
  7. [quote name='Paulina_mickey']Na kogo kontakt w sprawie Balbinki?[/QUOTE] Kancelarię? Ja za parę dni zmywam się za granicę.
  8. [quote name='an-na']Dałaś się ? :D[/QUOTE] Obiecała,że wróci więc nie protestowałam;)
  9. Najgorsze,że ona jest łysa od 5 lat i jej skóra jest patologicznie zmieniona m.in dlatego jedzie do takiego DT;)
  10. [quote name='as_ko']Dobra, wiem że Was dzisiaj w schronie trochę było...a gdzie zdjęcia? :mad::evil_lol::razz:;)[/QUOTE] Tajemnica nieco hmmm.
  11. Dodam tylko,że Teresz po drodze wyrzuciła mnie w polu abym obfociła psiaki z pobliskiego schroniska;)
  12. Powiem Wam,że kobitka i tak jest zdziwiona moim dopytywaniem...
  13. [quote name='inga.mm']czy to nie nurzyca?[/QUOTE] Zdiagnozowano nurzycę. I mam nadzieję,że nic innego nie wyjdzie nam po drodze.
  14. Znów zaczynają się pojawiać ropne krostki na jej ciele:( plus w tym wszystkim jest taki,że to oznaka iż coś się dzieje z włoskami. Wieczorem ją wykąpie co troszkę zmiękczy jej skórę. Proszę o potwierdzenie miejsca docelowego, dzisiaj już sobota a wyjazd przecież planujemy na wtorek.
  15. Pilnie proszę o pomoc w znalezieniu osób orientujących się w adopcjach do Niemiec. Pewna osoba chce zabrać 5 psów z Rachowa, ale nie wyślę ich w ciemno.
  16. Co to za hot foty?:cool3: Mówiłam,że biała to miks husky teraz jestem pewna zdradziły ją kur... w oczach( przepraszam za określenie ale normalnie widzę je;)) Kasiu najlepiej kąpać je w Nizoralu przynajmniej ten pierwszy raz.
  17. W sumie to dobrze,że jest mniejsza bo ciężko nosić oślego kałkaza;)
  18. [quote name='IVV']nareszcie :) !!!!! a co bedzie postanowione z reszta pieniedzy ?[/QUOTE] Najlepiej podpytać wpłacających jakie mają życzenia. Funduszy zostanie chyba sporo więc może np. sterylizacja jakichś wiejskich suczek? Zawsze to mniej psiaków w potrzebie.
  19. Już wieczór więc umawiam Kasię na wtorek rano. Będzie na miejscu około 16. Poproszę o potwierdzenie miejsca docelowego aby nam dziewczyny nie zaginęły.
  20. Plastelina pewnie się tu dzisiaj pojawi więc napisze trochę ciekawostek.
  21. Teresz coś mi wspominała,że jutro jedziemy na wizytę więc pewnie chodzi o chłopaków. Pan chce w końcu oba czy jednego? Mam zwrócić na coś szczególną uwagę?
  22. [quote name='Jasza']MaDi - powinna być kolejna wpłata - 10 PLN od Umki.[/QUOTE] Postaram się sprawdzić wieczorem bo teraz jadę do kliniki.
  23. Przede wszystkim jeśli ta kobieta wie kto był właścicielem suni to niech złoży doniesienie na policje dotyczące porzucenia. Nie może nawet po sterylizacji "wrócić na stare śmieci" bo niby kto będzie się nią zajmował i leczył w razie potrzeby?
×
×
  • Create New...