[quote name='Maruda666']Rzadko coś zaglądam do Argusia i chyba pogubiłam się z wpłatami :shake:
Wg moich rozliczeń zalegam co najmniej od stycznia a w pierwszym poście w liście dłużników nie widzę się. Nie ma mnie też we wpłatach X-XII - 14 października poszło 30 zł na 3 mies ( chyba że to było do października? nie mam jak sprawdzić ).
Przed chwilą poszedł przelew na cały ten rok ( 120zł). Napiszcie ile zalegam, please:)
Mocne kciuki za chłopaków :)[/QUOTE]
O! Inna buzia się pojawiła....:lol:
[quote name='Ladymonia0610'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251886-Expresowy-bazarek-cegiełkowy-dla-weteranów-bezdomności-Błagam-o-pomoc-Sytuacja-zła?p=21987249#post21987249[/URL]
Zapraszam na bazarek dla Argo i Marcela:)[/QUOTE]
Moniu, dziękujemy za bazarek..:loveu:
[quote name='Aimez_moi']Ale super.....zawsze to jakas szansa na poznanie chlopakow. Moze sie ktos zakocha...........[/QUOTE]
i co my biedne Baby zrobimy......:razz:
[quote name='Aimez_moi']No wlasnie....myslalam, ze paczka juz spakowana.....Ranias wiesz jaka....taka na banany ktora sie podnosi do gory i robi sie wieksza...... pakowalam i podnosilam i tak caly czas. Bylo ok. Dzis dolozylam cos tam i podkusilo mnie aby podnies wieko i........ wszystko sie rozsypalo w drobny mak. Nie mam sily na pakowanie od nowa......[/QUOTE]
no..czasem coś podkusi....:lol:
[quote name='Aimez_moi']JA chyba tez sobie powinnam zrobic....... przerwe......[/QUOTE]
Czy to Babo jakieś żarty? Bazarek trza robić, paczki pakować ...roboty tyle- nie czas na przerwę...:razz: