Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. U mnie padało prawie cały dzień, ale że w łazience też miałam wodę,więc jakoś tak pasowało do całości......:lol:
  2. [quote name='Aimez_moi']Ta......zdjecia przyrody.......[/QUOTE] Nawet zdjęć przyrody nie będzie....wstaliśmy rano, a w łazience i w przedpokoju basen....strzeliła stara rura w ścianie...atrakcje mamy zapewnione....
  3. [quote name='Kamila Proc']to dyskryminacja[/QUOTE] Zgadzam sie , potwierdzam i nawet nie zaprzeczam.....:lol:
  4. A ja jutro jadę na wycieczkę i poślę Wam foto....
  5. Deklarowałam pomoc finansową dla psiaka. Mam dużo stałych deklaracji i raczej są to deklaracje dożywotnie, bo psiaki staruszki. Będę wpłacać Kilerkowi 5zl miesięcznie począwszy od stycznia, czyli na dzisiaj 25zł. Wiem,że nie jest to dużo, ale tyle mogę na dziś ..
  6. ja odnotowuję wzrost wszystkiego oprócz wzrostu.,...:evil_lol:
  7. Mądrość rośnie wraz z obwodem talii.....:lol:
  8. Jakoś tak jest...jeden je więcej i szczupły, drugi nie dojada i coraz grubszy....pewnie z głodu...:roll:
  9. A gdzie tam dramat...fajnie jest...będzie fajniej....:lol:
  10. Mój brzusio czuje się świetnie.....nie został przeładowany...:lol:
  11. [quote name='Tofikowa']jestem na zaproszenie, dorzucę na hotelik[/QUOTE] i ja.......
  12. to ja już se te prawdy daruję....ale ciekawa jestem, która prawda sercu bliższa...bo memu to ta trzecia.....:multi:
  13. No, ale s[COLOR=#000000][FONT=Georgia][I]ą trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda....[/I][/FONT][/COLOR]:evil_lol:
  14. Pan Prezes pewnie spędzi dni świąteczne ciężko pracując, więc sprawy związane z przejedzeniem są Mu obce...:razz:
  15. i u mnie dzisiaj cały dzień słoneczko, i ciepło....:lol:
  16. Pozdrawiam ze słonecznego dzisiaj Zatora...:lol:
  17. [quote name='Aimez_moi']A co to sa kopalniaki?[/QUOTE] Czarne cukierki, kiedyś sprzedawane w metalowych puszkach, takie ślazowo-anyżkowe z lukrecją....dla mnie przepyszne...:lol:
  18. ale jak się z psiakami przejdzie parę kilometrów, to całkiem ciepło.....:roll:
  19. Czy one takie troche podobne w smaku do naszych kopalniaków?
  20. Wszystko pewnie mniam, mniam....:lol: Gorzej jak to prezenty...spróbować nie można...ewentualnie powąchać i pooglądać....
  21. A dzisiaj przychodzę z chmurką....:lol: pan Prezes już pewnie pracuje...:lol:
×
×
  • Create New...