[quote name='mari23']na razie nie zapłacone, wprawdzie nie dotarł jeszcze rachunek, ale się nie przypominam pani Agnieszce, bo i tak nie ma pieniędzy przecież :(
są dwie wpłaty:
30,- Roland_DE (19.05.)
50,- Beata Anna L. z Włocławka (19.05.)[/QUOTE]
oj, to niedobrze...z tymi wpłatami to Ksenia chyba nie na minusie, ale i tak nie ma nic na hotelik.......