Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. A u mnie teraz się rozpadało...akurat rower wytaszczyłam z garażu...:roll:
  2. paszcza Prezesa...czy to dobrze brzmi....:roll:
  3. [quote name='Aimez_moi']Argo w porownaniu z Prezesem to jeszcze mlody jest.......[/QUOTE] tyle jeszcze się może od Prezesa nauczyć....:lol:
  4. [quote name='mari23']na razie nie zapłacone, wprawdzie nie dotarł jeszcze rachunek, ale się nie przypominam pani Agnieszce, bo i tak nie ma pieniędzy przecież :( są dwie wpłaty: 30,- Roland_DE (19.05.) 50,- Beata Anna L. z Włocławka (19.05.)[/QUOTE] oj, to niedobrze...z tymi wpłatami to Ksenia chyba nie na minusie, ale i tak nie ma nic na hotelik.......
  5. I co u Kseni? Jak z płatnością za hotelik?
  6. beczka...:crazyeye: że niby leżakuje po treningu....:roll:
  7. otóż to...o chudnięciu nie może być mowy..nie ma takiej opcji.....:lol:
  8. [quote name='Aimez_moi']Oj tam....ponarzekac sobie zawsze wolno.....[/QUOTE] i nawet trzeba dla zachowania równowagi.....:lol:
  9. Fakt, za gorąco..przecież to nie lato jeszcze......:roll:
  10. Pan Prezes nie może schudnąć, bo będzie musiał zmieniać całą garderobę....:lol:
  11. Marcelka odwiedzam. Dzisiaj piękny słoneczny dzień:lol:
  12. Radźmy tu kochane co zrobić, bo przecież zbliża się termin płatności, a pieniędzy na koncie Ksenia nie ma....
  13. A jak fajnie się czyta takie normalne wieści.....
  14. A co słychać u naszego przystojniaka? Jak zdrówko?
×
×
  • Create New...