[quote name='Marinka']A ja mięsa nie jem, ale słodkie sałatki jeśli nie zawierają czekolady owszem :)[/QUOTE]
zostało udowodnione że cekulada to sałatka...:lol:
[quote name='Kamila Proc']nikt tak nie mysli... ze stolu zdaje sie sprzatasz blyskawicznie[/QUOTE]
jak to mówią...jaki kto do jedzenia taki do roboty.....:lol:
[quote name='Aimez_moi']E.....to zdjecie pokoju nie burdelowego to juz nie to.......:):)[/QUOTE]
No fakt, pokój bez burdelu nie jest atrakcyjny :diabloti: