A w naszej Polsce nieprędko sytuacja zwierzaków się poprawi. Trzeba by chyba rewolucji w mentalności Polaków, żeby zobaczyli w zwierzakach istoty czujące. Nawet pisać się o tym wszystkim nie chce, tyle tych nieszczęść psich i kocich, a gdzie zwierzęta gospodarskie..krowy, konie, świnie traktowane jak mięso..wyć się chce