Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Coś cicho gramy, pewnie za gorąco i te komary....
  2. Ale jest ładna, zwłaszcza ten boczny wystający kielcok ma uroczy:-)
  3. Panie Chopinie, co tam słychać w eleganckim świecie?
  4. [quote name='_Goldenek2']Fajnie się o nich czyta :).[/QUOTE] I fajnie ogląda
  5. Witam wszystkich i dziękuję za zaproszenie do Paryska-pieska. Niestety mam dużo deklaracji, więc mogę wspomagać staruszka jedynie 10zł miesiecznie.Ale będę go odwiedzać
  6. Mizianki dla Yogisia- kudłatego Misia ;-)
  7. Chopinku, piesku kochany spokojnej nocki ci życzę
  8. Bo Marcelinek to stary piesek, ale swój rozumek ma.Wie co dobre;)
  9. To z Frania się teraz Franciszek robi.Też ładnie :-)
  10. [quote name='Temida']Jak ktoś nie ma szacunku do zwierzęcia to i człowieka nie uszanuje.[/QUOTE] Podpisuję sie pod tym całym sercem
  11. A może Marcelina domek to ta budka u Funi, a sama Funia to jego ukochany ludź. Może tak własnie jest
  12. A dla mnie cudny jest ten posiwiały pychol- dziadziusiowy:-)
  13. Dorzucę jeszcze 10 zł.Może jak będzie brakować tylko 200 zł, to jakoś ruszymy z miejsca.
  14. Witam Lonię i jej przyjaciół. Na razie jednorazowo oferuję 25 zł dla psinki, ale nie zapomnę i będę wspomagać dalej. Chociaż tyle
  15. [quote name='ewab']Rozmawiałam z Panią Joasią. Mozart daje troche popalić. W stosunku do ludzi to po prostu anioł. Do zwierząt paskudny egoista. Dobrym domkiem dla Mozarta byłby dom bez innych zwierząt.[/QUOTE] A to ci gagatek,chce ludzia tylko dla siebie
  16. Mozart- piesku kochany, dla ciebie też zaświeci słoneczko.Przecież musi
  17. Już wszystko wiem, dzięki. Wpłaciłam 50zł :-)
×
×
  • Create New...