[quote name='kaskadaffik']Szopen niestety nie ma szczęścia.... zdjął plastikowe usztywnienie, więc doktor założył mu gips, który dzisiaj mu się złamał w zgięciu łapy...
Asia ma go cały czas na oku, dostał jakiś nowy spray na skórę, spsikany został i jest lepiej....[/QUOTE]
Szopusiu kochany, niechże te nieszczęścia cię opuszczą :shake: